Jump to content

cinek93

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About cinek93

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skorzystałem z tego. Zalogowałem się na swoje konto(na którym mam bana na tokeny) i jakoś wygenerowałem sobie jeden. I działa serwer. Pierwszy jest za darmo? Czy jak to działa?
 2. Witam Banują jeszcze konta steam(tokeny) za używanie tych pluginów na prywatnym serwerze? https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes https://github.com/Franc1sco/Franug-Weapon_Paints Rok temu miałem serwer i był z tym problem. Teraz znowu postawiłem i nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Spokojnie Nie próbuję desperacko ściągnąć graczy ponieważ jest to prywatny serwer i grają na nim tylko moi znajomi. Nie mam z tego żadnych profitów etc. Gramy 4fun, 10 slotów i tyle. Pluginy dodałem dla siebie. No cóż chyba jednak będę musiał usunąć te 2 pluginy. Podejrzewam, że po następnej aktualizacji może być znowu niespodzianka.
 4. Witam Dzisiaj wchodzę na profil a tam taka informacja: Czyli mam perma na tokeny serwerów + ban na granie (1 tydzień)? Miałem na serwerze plugin knife i malowania broni. I teraz nie wiem co zrobić, czy usunać te pluginy czy kupić nowe konto i zostawić pluginy.
 5. Witan Jest jakiś dobry działający quake sounds do csgo? Jak coś to szukam pluginu z głosem męskim.
 6. Witam Wgrałem sobie ten plugin na mój serwer CS GO. [CS:S] RankMe (Version 2.8.3 - 19 Jul 12) - AlliedModders a dokładnie z tego postu: AlliedModders - View Single Post - [CS:S] RankMe (Version 2.8.3 - 19 Jul 12) Plugin działa w porządku. Oprócz cvarów. Wygenerowało mi plik rankme.cfg w cfg/sourcemod. I chciałem sobie zmienić jeden cvar żeby nie pokazywało zmian punktów na czacie. Ale niestety zmiana cvarów nie działa. Cvary dodawałem też do pliku sourcemod.cfg, server.cfg, game_competetive.cfg ale niestety nic się nie zmieniało. O ten cvar chodzi. // Show points changes on chat? 1 = true 0 = false // - // Default: "1" // Minimum: "0.000000" // Maximum: "1.000000" rankme_changes_chat "0"
 7. Przerzuciłem i jest głosowanie ale jak dam np. de_cbble to przełącza na de_mirage. RTV działa
 8. Witam mam swój serwer, jak mogę włączyć głosowanie na mapę? Tzn jak się skończy mapa to żeby było głosowanie koło tabeli wyników lub jakiekolwiek inne. I żeby była opcja rtv(rockthevote) jak np grają dwie osoby i chcą zagrać np na aim mapie.
 9. Już wszystko w porządku. Przypisałem token i działa.
 10. Witam Zrobiłem sobie swój serwer dedykowany po przez steamcmd. Przed ostatnimi aktualizacjami wszystko było w porządku. Ludzie mogli dołączać. Teraz jest problem. W konsoli po włączeniu serwera mam taką informację. O co z tym chodzi? Jak to naprawić?
×
×
 • Create New...