Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

cinek93

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About cinek93

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skorzystałem z tego. Zalogowałem się na swoje konto(na którym mam bana na tokeny) i jakoś wygenerowałem sobie jeden. I działa serwer. Pierwszy jest za darmo? Czy jak to działa?
 2. Witam Banują jeszcze konta steam(tokeny) za używanie tych pluginów na prywatnym serwerze? https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes https://github.com/Franc1sco/Franug-Weapon_Paints Rok temu miałem serwer i był z tym problem. Teraz znowu postawiłem i nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Spokojnie Nie próbuję desperacko ściągnąć graczy ponieważ jest to prywatny serwer i grają na nim tylko moi znajomi. Nie mam z tego żadnych profitów etc. Gramy 4fun, 10 slotów i tyle. Pluginy dodałem dla siebie. No cóż chyba jednak będę musiał usunąć te 2 pluginy. Podejrzewam, że po następnej aktualizacji może być znowu niespodzianka.
 4. Witam Dzisiaj wchodzę na profil a tam taka informacja: Czyli mam perma na tokeny serwerów + ban na granie (1 tydzień)? Miałem na serwerze plugin knife i malowania broni. I teraz nie wiem co zrobić, czy usunać te pluginy czy kupić nowe konto i zostawić pluginy.
 5. Witan Jest jakiś dobry działający quake sounds do csgo? Jak coś to szukam pluginu z głosem męskim.
 6. Witam Wgrałem sobie ten plugin na mój serwer CS GO. [CS:S] RankMe (Version 2.8.3 - 19 Jul 12) - AlliedModders a dokładnie z tego postu: AlliedModders - View Single Post - [CS:S] RankMe (Version 2.8.3 - 19 Jul 12) Plugin działa w porządku. Oprócz cvarów. Wygenerowało mi plik rankme.cfg w cfg/sourcemod. I chciałem sobie zmienić jeden cvar żeby nie pokazywało zmian punktów na czacie. Ale niestety zmiana cvarów nie działa. Cvary dodawałem też do pliku sourcemod.cfg, server.cfg, game_competetive.cfg ale niestety nic się nie
 7. Przerzuciłem i jest głosowanie ale jak dam np. de_cbble to przełącza na de_mirage. RTV działa
 8. Witam mam swój serwer, jak mogę włączyć głosowanie na mapę? Tzn jak się skończy mapa to żeby było głosowanie koło tabeli wyników lub jakiekolwiek inne. I żeby była opcja rtv(rockthevote) jak np grają dwie osoby i chcą zagrać np na aim mapie.
 9. Już wszystko w porządku. Przypisałem token i działa.
 10. Witam Zrobiłem sobie swój serwer dedykowany po przez steamcmd. Przed ostatnimi aktualizacjami wszystko było w porządku. Ludzie mogli dołączać. Teraz jest problem. W konsoli po włączeniu serwera mam taką informację. O co z tym chodzi? Jak to naprawić?
×
×
 • Create New...