Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Roberrt

Zasłużony
 • Content Count

  1,083
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Everything posted by Roberrt

 1. refresh, ps. Top 1 serwer deathrun korzysta z mojego systemu a w dodatku jest na mojej sieci (Właściciel @Gladius)
 2. byniu to paweł mu robił serwer nie ja, ja tylko poprawiałem ich błędy i btw od kiedy wrzuca się do scriptinga na serwer spki
 3. mocną masz długotrwałą pamięć, z 2 lata temu może się tak robiło, teraz każda nowa paczucha ma sp w gratisie
 4. Cześć, Do sprzedania mam swoją paczkę deathrun, korzystają z niego topowe serwery deathrun (m.in. DR CS-4FRAGS), poniżej jakieś materiały z serwera: Część funkcjonalności (którą pamiętam): Timer, ruletka grupowa (kolory), jackpot, rangi, staty, adverty na chacie, wybór dr/freerun(+wybór za co), kolejka, integracja z sklepsms.ovh (na życzenie mogę dorobić do sklepcs/sklep by seek). Paczkę instaluję na serwer, podrzucam wszystkie ważne pliki w osobnym zipie (spki, pliki sql), Cena: 200-500 zł (zazwyczaj przy dobrym community serwer zwraca się po 2/3 miesiącach) Kontakt: PW/Steam https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 5. Cześć, Dzisiejszy update: Dodano płatności hostingu @HostPlay.pl (hostplay.pl) Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 6. Zapraszam pw lub Steam https://steamcommunity.com/id/imroberrt
 7. Cześć, Ogłaszam promocję na SklepSMS, dla osób chcących przetestować sklep nie będąc zdecydowanym 7 dni do testów za darmo. Promocja jest do odwołania kontakt priv lub steam. Promocja została dodana dzięki klientowi @Zorix 🙂 Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 8. Cześć, Przychodzę do was dzisiaj z troszkę innymi nowinkami, otóż dodałem do zbioru poradników 4 nowe materiały, w zbiorze była tylko instalacja sklepu, rozszerzyłem to o: Dodawanie serwerów gier; Dodawanie metod płatności; Dodawanie taryf płatniczych; Dodawanie usług do zakupu i usług użytkowników. Dodatkowo, przywróciłem do życia trello na którym znajdują się m.in. pomysły moje i klientów oraz przyszłe plany co zostanie dodane do sklepu 🙂 Link trello (KLIK). Zapraszam do kupowania licencji na stronie SklepSMS.ovh, koszt licencji zaczyna się nieco mniej niż 5 zł miesięcznie 🙂 Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 9. Podaj cenę w temacie, może będę zainteresowany.
 10. z 2000 do 350? ja poczekałbym aż minie ta data wydania pseudo source 2 i wtedy próbował sprzedać
 11. Na 10000% wystawia rachunek/fakturę, tak samo jest w Polskim prawie, jeśli konsument się zgłosi do 3 msc od zakupu przedsiębiorca ma obowiązek do rachunku wystawić fvat a w późniejszym okresie jest to jego dobra wola.
 12. Kolego, powinieneś każdemu wystawiać fakturę co zakup a z devami rozliczać się na podstawie umowy zlecenie/o dzieło, potrącać z przychodu zaliczkę na podatek PIT a pod koniec polskiego okresu rozliczeniowego podsycać im PIT 11 bodajże. Skomplikowany temat. Albo bawić się w pośrednictwo finansowe do czego nie jesteś uprawniony.
 13. stracę osoby (tak samo zapewne adi) tylko korzystające z SMS bez innych bramek, sklep ma mało metod płatności 🙂
 14. No nie opłacili i tyle xd
 15. Teraz stwierdzam nawet ja że jesteś giga kasztanem, 1licencja IPS = 1 FORUM! (1 DOMENA!) nie licząc testowej licencji którą możesz użyć do, np. developmentu apek pod ipsa.
 16. Żeby nie robić tu syfu, z szacunku do autora, podam cenę którą jest sugerowana, 2250.
 17. Cześć, dziele się z wami kilkoma nowymi pomysłami które w 2020 planuję zaimplementować do sklepu: Wprowadzenie filtrowania aktywnych usług względem serwerów; Wprowadzenie filtrowania logów względem serwerów; Całkowicie nowy system licencyjny - co to oznacza?: Obniżenie kosztów dla małych sieci które korzystają wyłącznie z jednej metody płatności; Zwiększenie wprost proporcjonalne ceny sklepu względem aktywnych metod płatności - 1 moduł = 2 zł / miesiąc, czyli mając wszystkie 4 moduły jest to i tak najniższa cena na rynku; Zmiana metod płatności na tylko i wyłącznie paypal oraz płatności kartą (+ apple pay/google pay); DODANIE DARMOWEGO PAKIETU - możliwość tylko i wyłącznie przyjmowania płatności na hostingi i tylko i wyłącznie smsem. Dodanie oficjalnych metod płatności sklepsms.ovh - możliwość przyjmowania środków do wirtualnego portfela w sklepsms.ovh przez SMS które na razie będzie można wykorzystywać na opłatę licencji, na razie. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
 18. Do negocjacji? Biorę za 160 i nie ma tematu
 19. dobra niech będzie, 120
 20. Za 100 zł biorę, czekam na ofertę 🙂
×
×
 • Create New...