Skocz do zawartości

natrios

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana natrios w dniu 27 Listopad 2016

Użytkownicy przyznają natrios punkty reputacji!

Reputacja

1 Silver I

O natrios

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. natrios

  Opinie - HostAndPlay.pl

  Chyba jakieś kpiny, znajomi na innej maszynie mieli "normalnie" działający serwer, ja dostałem serwer na wadliwej maszynie, skąd wiem? przez parę dni byłem zwodzony w temacie konfiguracji serwera, że to moja wina, chciałbym zaznaczyć, że miałem wcześniej dedyka gdzie stały 4 serwery w tym jeden z trybem ZE na 64 slotach i wszystkie wartości typu sv,loss,choke były w porządku, ponieważ wykorzystałem kombinacje komend , które można znaleźć w internecie. Wyprzedzając jakiekolwiek treści w tę stronę informuje, że test był również na ustawieniach domyślnych, wynik ten sam. Po paru tygodniach dostałem informację, że maszyna na której miałem serwer była wadliwa i że uporali już się z problemem, taki finał. Nie pamiętam, czy dostałem wtedy odpowiedź na helpdesku, teraz zalogowałem się na konto nie mogłem tego znaleźć? Czy właśnie dowiedziałem się od znajomego co miał u nich serwer i kontakt, nie pamiętam, ponieważ było to dość dawno. Można zauważyć, że mój post w tym temacie został napisany Napisano Listopad 27, 2016, a teraz po połowie roku widzimy sprostowanie przez firmę problemu. Chciałbym zaznaczyć, że to wszystko działo się jak wyżej wspomniałem ponad pół roku temu, więc jak sprawuję się teraz firma, nie wiem. Szczerze nie chce mi się wypisywać jakiś głupot po takim odstępie czasowym od wydarzeń, jednak post wcześniejszy tak jak i ten ma na celu przestrzeganie użytkowników przed właśnie takimi firmami co z ludzi robią głupków. Zamiast zweryfikować problem na samym początku, lepiej iść w zaparte i przekonywać, że wina leży po stronie klienta. Nie chciałbym rozpoczynać większej dyskusji, bo na prawdę rzadko tutaj zaglądam i nie byłbym w stanie czynnie w niej uczestniczyć. Takie właśnie błędy popełniają Polskie firmy hostingowe, nie jest to jedyny przypadek, z którym miałem problem z maszyną, również słynne *shot*kill miało wpadkę miesiąc temu, gdy dali mi wadliwą maszynę i męczyli się z naprawą koło dwóch tygodni (bez skutku), aż sam musiałem zasugerować zmianę maszyny (adresu ip - co było dość kiepskim rozwiązaniem dla mnie). Chciałbym wszystkich czytelników serdecznie pozdrowić, trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, nie walcie milionów na hosting, najpierw przetestujcie sami, czy wszystko działa jak należy.
 2. natrios

  [CS:GO] Menu broni na spawnie

  Siema, mogłby ktoś zrobić plugin na menu broni na spawnie? Plugin jest mi potrzebny na wczoraj, jeśli ktoś jest skory do szybkiej pomocy, a woli zrobić/umie zrobić plugin jak jest opisany pod 1 to niech zrobi jak pod 1. Jednak z 2 będzie lepszym wyjściem. 1.Na początku rundy wyświetla każdemu menu broni, najpierw pojawiają się bronie główne (ak,m4 itd.) po wybraniu pojawia się następne menu gdzie wybieramy pistolet, po wybraniu menu zamyka się. 2.To samo co wyżej jednak z dodatkami takimi jak komenda po której menu otwiera się z powrotem: !guns/!bron/!weapons komenda działa 15 sekund od rozpoczęcia rundy. Lista bronie jakie chce, aby były zawarte w pluginie: A tak chciałbym, aby wyglądało menu: Niżej menu po wciśnieciu NEXT Niżej menu po wybraniu broni głównej: Z góry dziękuje bardzo. :)
 3. natrios

  Opinie - HostAndPlay.pl

  1. Odpisują tylko od 17:00 do 22:00 - nie zawsze odpiszą, więc trzeba czekać do godziny 17 następnego dnia. 2. Sklep automatyczny jaki posiadają do CS:GO to skrypt, który po wpłacie pieniędzy wykonuje jakąś operacje na serwerze. (można zmienić mape itd.) Żeby dodać VIPa do sklepu automatycznego trzeba posiadać swój plugin, który dodaje i zabiera w odpowiednim czasie flagi. 3. Od razu zaznaczam, że na serwerze był podstawowy plugin UMC oraz roundendsound nic poza tym, a przy 20 graczach SV skakało do nawet 150, lagi oraz spadki FPS do nawet 40, gdzie normalnie przy 20 graczach trzyma się stałe 200. Gdy serwer jest źle skonfigurowany to właśnie tak się dzieje, znajomy ma tam serwer i przy 16-18 graczach wszystko pięknie mu działa, mi nie. Niestety po prośbie o naprawienie tego dostałem tylko wiadomość, że w zakładce konfiguracja powinienem sam sobie poradzić, gdzie tam tylko moge zmienić podstawowe rzeczy. Próbowałem poustawiać parę komend w cfg od rate,sv_ i cl_, ale nic z tego.(Gdzie wcześniej przy 64 graczach na zombi na dedyku komendy pomagały i nie było lagów przy tak skromnej ilości graczy jakim była liczba slotów serwera, czyli 64). Po prostu serwer był na tyle wspaniały, że przy 20 graczach wysiadał, więc skończyło się na tym, że 80zł poszło w błoto, bo ani przelać na inne konto, ani przenieść serwera na inne konto (przelać dni z niego również nie można), bo jak to nazywają... To jest kwestia BEZPIECZEŃSTWA i nie robią takich rzeczy. HA-HA-HA. Nie polecam. Dziękuję za uwagę.
 4. natrios

  [CS:GO] VIP v1.3 by Hanys

  Przy ustawieniu vip_grenade_healtshot "1" daje 4 sztuki.
 5. 1. Ile da rade bestia uciągnąć? Intel i3 4150HT 2x3.5GHz 4GB Ram DDR3 1600MHz Dysk SSD czy SATA - Czy jest aż tak wielka różnica? (cena ta sama) No i oczywiście symetryczne 100Mbit. 2. Ile uciągnie ta sama maszyna tylko z procesorem Intel pentium G3220 2x3GHz 3. Intel pentium G3220 2x3GHz vs Intel i3 4150HT 2x3.5GHz różnica w cenie to 50zł, czy się opłaca? 4. Czy na dedyku pójdzie w miare kulturalnie: 1x 64 sloty 64 tick 2x 24 sloty 64 tickWstaw inne multimedia ps. wiem, że ciężko wywróżyć jednak jeśli ktoś miał styczność z dedykami i stawianiem serwerów na nich pewnie co nie co się wypowie.
 6. natrios

  modele dla vipa | Skinchooser

  Do zamknięcia.
 7. Siema, poszukuje pluginu, który po najechaniu na gracza pokazuje na hudzie nick lub komende, która robiła by taką widoczność nicków jak w trybie turniejowym ( nicki wyświetlane nad modelami graczy) W tej chwili nie mogę znaleźć tej komendy i raz widać tylko przeciwników, a raz tylko ze swojej drużyny. Osobiście wolałbym jakby ktoś pomógł mi z tą drugą opcją.
 8. Witam,, konfiguruje skinchoosera Link do pluginu. Volvo, ostatnio zakazało używana pluginów do rang, odznak, skinów do broni oraz noży, czy ten plugin jest w tej chwili legalny? wydaje mi się, że tak. Czekam na odpowiedź.
 9. natrios

  sv_alltalk/deadtalk uproszczony csgo

  Naucz się czytać ze zrozumieniem, post wyżej napisałem: Czyli komendy są ustawione dobrze, tylko sam serwer ma z tym problemy, w googlach po wpisaniu sv alltalk csgo wyszukuje takie tematy: Link Gdzie jest jak byk napisane, że to się buguje i goście niby dają jakieś linki do pluginów, czy do fixów jednak temat odsyła do tematu następnego i tak ciągle nie ma konkretnego rozwiązania. Niby jest coś takiego Link , lecz jest tutaj tylko dead talk, mi głównie chodzi o to, żeby w czasie rozgrywki oba teamy nie mogły się ze sobą komunikować, czyli komenda sv_alltalk "0" powinna załatwić sprawę, jednak nie działa.
 10. natrios

  sv_alltalk/deadtalk uproszczony csgo

  Ustawienia wpisuje w pluginie map cfg oraz w timerze dodatkowo, bo też ma tam taką opcję, wpisywałem również komendy bezpośrednio do konsoli, więc są one ustawione na 0 jednak nie działają. W grze po wpisaniu w konsoli komend pokazują wartość prawidłową, czyli "0" . Przyczyną nie są wgrane pluginy, ponieważ sprawdzałem to na czystym serwerze.
 11. Mam problem z komendami alltalk i deadtalk, ponieważ nie działają. Obie są ustawione na 0 jednak wszyscy ze sobą mogą rozmawiać (tryb uproszczony). Zależy mi na tym, ponieważ na prophuncie chce zablokować komunikacje pomiędzy ct-tt. Wyczytałem, że po którejś aktualizacji są z tym problemy i ludzie porobili jakieś plugin fixy i poszukuje właśnie rozwiązania tego problemu.
 12. Tak jak w temacie, gracze nie mieszczą się w tabeli, dlatego potrzebuje pluginu, który po wpisaniu /mute czy coś w ten sęk wyświetli liste graczy oraz po wybraniu danej osoby zmutuje tylko dla osoby mutującej - nie dla wszystkich graczy. ps. Znikło moje stare konto z forum, szkoda, bo miałem je od początku powstania strony i trochę postów i + już tam nabiłem.....
×