Jump to content

vir3x

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About vir3x

 • Rank
  Silver II

Informacje o mnie

 • Imię:
  Przemek
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

578 profile views
 1. Opis produktu: Paczka COD MOD - HARD CS 1.6 z różnymi fajnymi dodatkami. (400/500lvl) Cena produktu: Do 100PLN Forma płatności: PayPal Kontakt: GG: 59154939 KUPUJE TYLKO OD ZAUFANYCH I POLECANYCH OSÓB!
 2. Witam, wrzuciłem na serwer paczkę CSGOV4, wszystko fajnie, ale coś sklep nie chce działać tzn. API nie działa, a dałem do amxx.cfg tak jak było napisane, po zresetowaniu serwera dalej to samo, po wpisaniu amx_cvar sms_api wszystko tam jest, a sklep dalej nie działa. Według mnie serwer nie ładuje całego API tylko 1/2 linku i dlatego tak jest, nie wiem jak to zrobić, aby działało, bo wszystko bez tego sklepiku działa. Wie ktoś coś na ten temat?
 3. Wie ktoś już jak to rozwiązać?
 4. No czyli to przez tą aktualizację ;d
 5. Witam, dziś była aktualizacja do go i nie mogę używać pluginów skiny/kosy na serwerze. Jest jakiś fix już do tego? (csgotokens <- plugin od nich). Też tak macie? Po wyboru skina/kosy znika broń.
 6. Chodzi mi o same rangi bez wyświetlania ich w tabeli itd. Napis sam w menu/hud. Jak coś takiego zrobić, aby nie dostać bana?
 7. Witam! Mam do sprzedania konto z grą CS:GO! Przedmiot: Konto Steam z grą CS:GO Opis: Konto z 3 wygranymi meczami (od 1 wygranej gram z kałachami), brak bana. Dowody (screeny/zdjęcia): Profil konta: http://steamcommunit.../id/cheater_acc Cena: 30/35zł Forma płatności: PSC/PAYPAL Kontakt: PW
 8. vir3x

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Nadal pokazuje się menu od 1 rundy, a ustawione mam żeby pokazywało się od 3...
 9. vir3x

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Znalazłem w pluginie błąd ustawione jest, że menu ma się pokazywać od 3 rundy, a pokazuje się od 1.
 10. vir3x

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Czyli nie tylko ja mam ten błąd...
 11. vir3x

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Plugin jest wgrany do odpowiedniego folderu, jedynie co majsterkowałem przy tym pluginie to zmieniałem hp itp... // [01] SourceMod (1.8.0-dev+5531) by AlliedModders LLC [02] CS Tools (1.8.0-dev+5531) by AlliedModders LLC [03] SDK Tools (1.8.0-dev+5531) by AlliedModders LLC [04] SDK Hooks (1.8.0-dev+5531) by AlliedModders LLC
 12. vir3x

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Wgrałem dokładnie tak jak napisałeś, ale mimo tego dalej nie działa. Wiesz może o co chodzi?
×
×
 • Create New...