Jump to content

Erwin

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Erwin last won the day on July 1 2019

Erwin had the most liked content!

Community Reputation

87

About Erwin

 • Rank
  Zaradny
 • Birthday 08/27/2000

Informacje o mnie

 • Imię:
  Erwin
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  Teleinformatyk z zawodu :D

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,005 profile views
 1. @BuBeK | HellZone.pl ciśnij śmiecia 😄 Tfu oszuści :p Dobrze, że nie wziąłem. :p //To było z 2 tyg temu :P
 2. Co do oferty: - Link do GT - Przedstaw swoją cenę Może być? 😛
 3. Kupię: - Serwer CS:GO (każdy mod prócz Mirage, x Maps, Arena) - Serwer CS 1.6 (każdy mod) Wymogi co do serwerów - dosyć grywalne (min. 8 osób w przypadku CS:GO, 13 w przypadku CS 1.6) Kontakt z moją osobą: - [STEAM] - [GG] - Prywatna Wiadomość na forum Co do oferty: - Link do GT - Przedstaw swoją cenę
 4. Wiesz co- nie mam zamiaru. Po co? Jak dla mnie każdy, kto miał chociaż chwilę "szczycić" się obecnością tam wiedział co jest. Sam temat d0naciaka można natomiast rozłożyć na dwie części- Dawid jako człowiek, d0naciak jako technik, skrypter czy programista- komu wygodniej. Nie można zarzucić, że jest słaby w te klocki bo to się mija z celem, po prostu jest podatny na inne osoby i tyle. Nic nie mam zamiaru tutaj wyciągać, co było to było.
 5. Tak, tak. Tam masz etap jeśli chcesz usunąć konto: Ban -> 31 dni -> usunięcie konta Na co niecierpliwie czekałem 😄
 6. Akurat kreska ta była na moje życzenie. Na temat sieci się nie wypowiadam, kto wie ten wie co się tam działo.
 7. Napisz do gościa: GG- 5067068 Bo wczoraj coś pisał o sprzedaniu 🙂
 8. Erwin

  Kupie wpln cssetti

  Pewnie chodzi tutaj o wygenerowanie linku do opłaty 😛
 9. Bardzo wporządku temat, widać iż ta ranga jest naprawdę Ci przeznaczona i tutaj bez sarkazmu. Natomiast obecnie sam jestem klientem jednego z wyżej wymienionych sklepów, a mianowicie Adiego czyt. @live4neti jak na ten moment jestem bardzo zadowolony z racji wielu możliwości i ciągłego rozwijania. Natomiast ty @Roberrtnie oszukujmy się, jesteś chłopakiem co na swój patent nie wpadł, więc jak cebula musiałeś się wzorować na sklepie Adiego, a mało tego jak jeszcze większa cebula potem dokonałeś zwrotu to jest wręcz abstrakcyjne, a zamiatanie tematu pod dywan jest śmieszne. Nie bierz tych słów jako atak, a jako wyrażenie opinii na faktach przedstawionych w innych tematach. 🙂 Notatka: To nie jest temat o „innych tematach”, tylko o temacie autora wątku. Nie mieszaj tematów. /prohost
 10. Bardziej mi zależy o samej wycenie na podstawie graczy, co do kwestii pieniężnej to załóżmy, że serwery się spłacają i tyle(wyjątek retake). Nikt nie mówił o ogólnodostępnej paczce, była mowa o autorskich pluginach co lekko zbacza z toru. A każdy plugin jest autorski- na logikę. Kilka swoich smaczków mam, ale spora część jest dostępna tak jak na 3/4 serwerach. 😉 Dzięki za odpowiedź, podobne myśli. Co do innych modyfikacji to przykładem był COD MOD d0naciaka, który chcąc, nie chcąc był naprawdę dobrze zrobiony i mimo wszystko no nie wypalił.
 11. Serwery zwracają się z wyjątkiem retake: Arena- rok, Mirage- półtora roku, 5 MAPS- dwa lata, SURF + RPG- półtora roku, Retake ONLY PISTOL- 3 miesiące. Znaczy- co na to wpływa? Bo jak dla mnie raczej nic, można przepisać i pospawać jak x osoby, bądź napisać ładnie i na to samo wyjdzie.
 12. Cześć, na wstępie powiem iż serwerów nie sprzedaję i ciekawą mnie opinie dla poszczególnych typów/modów. Zacznijmy od tych najłatwiejszych! TYP: ARENA GT: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.71:27015 Krótka informacja: 4 serwer w PL(trzeci pod względem moda), 77 na świecie. TYP: MIRAGE GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.82:27015 Krótka informacja: 8 serwer w PL(trzeci pod względem moda), 104 na świecie. TYP: 5 MAPS GT: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125 Krótka informacja: 1 serwer świta pod względem XMAPS, 83 na świecie no i 5 w PL. TYP: SURF + RPG GT: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30044 Krótka informacja: Ciężki mod, spadek zawsze po 2 tygodniach od resetu. TYP: RETAKE ONLY PISTOL GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27115 Krótka informacja: Retake jak to retake 😄, nie ma co oczekiwać. Wszystkie oceny bardzo szanuję, chcę zbadać jak obecnie stoją takie serwery cenowo i jak ludzie doceniają "rozwój" serwerów. Także to da mi pewne wskazówki na przyszłość, pozdrawiam.
 13. Jeśli chodzi o ostatni rok to powstał "natłok" serwerów w czasie wypuszczenia darmowego cs'a, ale jak się okazało po jakimś czasie zostały zamknięte i poszły w zapomnienie.. Nie chcąc kłamać na to mogą wpływać m.in. takie czynniki: - Jak wspomniał @live4net valve utrudnia strasznie życie, blokują i blokują 😄 - Brak funduszy Znam też sporo przypadków, gdy serwery dobrze prosperujące zostały przekazywane/sprzedawane w inne rączki, aby następnie paść. Nie oszukując się, lecz od dłuższego czasu niezbyt są rozwijane kroki naprzeciw osobą, które wspomagają się różnymi programami. Myślę, że to też jest dosyć istotne.
 14. Witam, kupię wPLN na hosting 1s1k, płace PayPal. Co do przeliczniku to kwestia dogadania się, a kontakt do mnie PW forum bądź GG- 49031368
 15. Cześć i życzę powodzenia :)
×
×
 • Create New...