Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Erwin

Użytkownik
 • Postów

  188
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana Erwin w dniu 2 Marca 2021

Użytkownicy przyznają Erwin punkty reputacji!

5 obserwujących

O Erwin

 • Urodziny 27.08.2000

Informacje o mnie

 • Imię
  Erwin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Teleinformatyk z zawodu :D

Ostatnie wizyty

3115 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Erwin

 1. Nie chciałem się tutaj wypowiadać, lecz skoro tak... Co do mojej osoby, sieci, serwera dd2, większość właścicieli gdy dostaje cynk o tym, że serwer idzie na sprzedaż, a jest to najlepszy serwer (bądź już był) pod względem moda w naszym kraju, tymczasem również osiąga TOP20 na świecie.. zdecyduje się napisać do osoby sprzedającej i będzie starać się, aby taki serwer zasilił szeregi sieci, nie wiem co tutaj jest nie tak. W czasie gdy starałem się zakupić DD2, miałem jeszcze rozmowy z dwoma innymi właścicielami o dołączenie do sieci, w tym jeden serwer jest już u nas. @HUBSON886osobiście dostał informację od mojej osoby na PW co i jak jeśli chodzi o to. I zostało to wyjaśnione. @Boski Z Polskiprzykro mi, że aż tak Ciebie zabolał ten ban, że musisz wylewać swe żale, ale to ja decyduje o tym wraz z administracją kto zostanie, kto wyleci. Dołączyłeś do HZ chwilkę po tym jak Paweł zasilił szeregi nasze, jak pamiętam poleciał od Ciebie wpis w statusie i Paweł wyjaśnił mi kim jesteś, dodatkowo wtedy też pisały do mnie inne osoby, nie chcę Ci nic mówić, ale Ciebie 3/4 sieci która wtedy do mnie doszła nienawidziła, a Ty ich ze wzajemnością. Wyciągasz kwestie d0naciaka, ale nie bierzesz pod lupę tego, że 1s2k przed moim dołączeniem miało jeden w miarę silny serwer cs:go - mirage. Jeśli chodzi o 1.6, to faktycznie zjebałem sprawę z dd2 #2. Co do COD'a - tutaj też jest w pewnej kwestii moja wina, również innych osób, natomiast ten serwer z roku na rok drastycznie spadał i ja to obserwowałem cały czas, bo przypomnę Tobie, że na 1s2k pełniłem wiele funkcji na sieci, takich chociażby jak H@ za czasów Krystiana. Dla potwierdzenia, aż wrzucę Ci ss: Jeśli chcesz pożegnanie Dawida przeczytać jeszcze raz, to nie jest problemem. Napisz do mnie na PW, a Ci pokaże ?. Wiele decyzji podejmujemy wspólnie, z administracją, technikami. Jak czytam co piszesz, to z wielką chęcią Ciebie bym zbanował jeszcze wiele razy ? Co do reszty, nie mam zamiaru nawet odpowiadać.
 2. Erwin

  Dmy na sell

  DM#4 + DM #5 500 za sztukę, łącznie 1000.
 3. Odświeżam, zostało 250 wPLN na pukawce. Całość mogę po 0.7 sprzedać.
 4. Pukawka 0.75 Kontakt: GG - 49031368 STEAM PW na forum.
 5. Link do sieci: 1shot2kill.pl Właściciel/e: @Erwin Typy serwerów: CS:GO/CS 1.6
 6. Erwin

  Wycena serwera

  Wydaje mi się, że oferty były realne. Jeśli jest ktoś łakomy na kasę, to zapewne by to opchał, ale ekipy i sentyment się nie sprzedaje. W większości się zgodzę ? PS: @n3LLy - Rzeznia.pro co ma wspólnego gra z osobami z którymi prowadzisz serwer? Napisałem ekipy wyraźnie.
 7. Erwin

  Wycena serwera

  Będąc szczery, tutaj nigdy prawidłowej wyceny nie dostaniesz ? Ktoś Ci napisze, że serwer jest wart 600-1000 zł. A w rzeczywistości jesteś w stanie osiągnąć pułap 3-5 tysięcy. Mi pewna osoba z tego forum, która również wypowiedziała się w tym temacie, napisała, że za mój obecnie najlepszy serwer w Polsce nigdy nie dostanę nawet kwoty w granicach 5.000 zł. Dostałem oferty z rzędu 7, 8 ?. https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.71:27015 Arena jednak jest modem, który nie generuje zbytnio przychodów. Zrobi Ci jakiś zarobek, lecz bez przesady..
 8. Witam sprzedam wPLN 1s1k, za miesiąc około zacznę również sprzedaż na pukawce. Cena to 0.7-0.75 za 1 wPLN. Kontakt: GG - 49031368 STEAM PW na forum.
 9. Erwin

  Sprzedam wpln 1s1k

  To jest ten Pan, wPLN już nie otrzymasz. Taka niestety jest prawda ?
 10. Serwer nie jest na sprzedaż, wraz z @Narks czekamy na wycenę. :D Tak dla formalności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...