Samiec1shot2kill

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Samiec1shot2kill wygrał w ostatnim dniu 29 Kwiecień

Samiec1shot2kill ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Silver I

O Samiec1shot2kill

 • Ranga
  Silver I
 1. Witam, mam pytanie czy są komendy bądź jakiś plugin na przekierowanie graczy na inny serwer przy zapełnieniu serwera? Tak jak to było kiedyś na 1.6?
 2. Problem z PTaH

  Sam do końca nie wiem. Po jakimś czasie poszło. Możliwe, że wpływ miałoby zaznaczone w Total Commander "Zamień nazwy plików na małe litery"- jeżeli tak to prawdopodobnie tutaj leżał kłopot.
 3. Problem z PTaH

  Zamek ;)
 4. Problem z PTaH

  Tak.. Nie jestem taki głupi :P
 5. Problem z PTaH

  Instalowałem najnowszą wersję z ptahem v8, próbowałem również kombinacje ala 1.0.1 z ptahem chociażby 1.0.7. Nie pomogło niestety, również z inną wersja sm próbowałem. Na marne.
 6. Problem z PTaH

  Witam, mam takowy problem: L 04/28/2018 - 12:33:31: [SM] Unable to load extension "PTaH.ext": /home/servers/users/srvxxx/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/PTaH.ext.so: cannot open shared object file: No such file or directory L 04/28/2018 - 12:33:31: [SM] Unable to load plugin "weapons.smx": Required extension "PTaH" file("PTaH.ext") not running Problem w tym, że error leży na jednym serwerze, a na reszcie śmiga wszystko dobrze- tak, ta sama paczka. Próbowałem różnych rozwiązań, lecz bez skutku. Miał ktoś może ów problem i zna jego rozwiązanie?