SnowWolf

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Silver I

O SnowWolf

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 23.03.2000

Informacje o mnie

 • Imię:
  Szymon
 • Skąd:
  Pomorskie, Gdańsk
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ranga użytkownika

 • Legendary Eagle Master
 • Obecna ranga: Legendary Eagle Master

Profil

 1. Importowanie Banow

  Błąd ten pojawia się (najczesciej) jak chcesz przeniesc bany na wersje 1.6.2 (na 1.5.4.7 zawsze udaje mi się je normalnie przenieść) Skopiuj sobie te bazy: "sb_bans, sb_comms" i podmień na nowym bansie.
 2. [DEAGLESHOT.PL] SERWER SURF+RPG

  Nawet nie wiesz ilu adminow było regularnie u nas... Po co się bawić w ogarnianie szablonów czy jakies ataki. Dostaliśmy acp od twojego administratora... Ty to wgl rozumiesz, że własny administrator Cie sprzedaje? Wiek adminow na Twoich serwerach nie przekracza 14 lat, wiec Ty mi nic nie mow o admach..
 3. [DEAGLESHOT.PL] SERWER SURF+RPG

  Także się zgodze, nie polecam serwera ani właściciela. Właściciel leci na hajs, admini na serwerach to porażka. Odradzam współpracy z witusiem. Dużo razy mieliśmy robić fuzje i zawsze nic z tego nie wychodziło. Nie jesteśmy z jednej sieci :) Forum wywaliliśmy, bo Twoi admini sami do nas przychodzili i nas o to prosili. Wszyscy stwierdzili, że serwery pod hajs i tyle.
 4. niesmiertelnyy

  Ja tu to tylko zostawie:
 5. Jak wyłączyć granaty!

  Jest na 100% łatwiejszy sposób, ale jeżeli używasz weapon_restrict to csgo/cfg/sourcemod/weapon_restrict.cfg i ustaw sm_restrict_flashbang_ct "0" sm_restrict_flashbang_t "0" sm_restrict_hegrenade_ct "0" sm_restrict_hegrenade_t "0" (pamietaj, żeby ustawic 0 dla ct jak i tt) Oczywiscie zmieniasz jeszcze pod molo, smoke i reszte granatów. Jeszcze raz napisze, że jest łatwiejszy sposób, ale ja bym użył tego.
 6. Przedrostki dla Adminow

  Spróbuj wgrać to: https://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=2527175&postcount=27 Pluginy mogą się nie różnią na pierwszy rzut oka, ale u mnie zaczął działać ten. Masz tu jeszcze plik konfiguracyjny pod admina. "@b" { "tag" "- Admin - " "tag_Color" "BLUE" "name_Color" "DEFAULT" "chat_Color" "BLUE" }
 7. Boty

  Napewno pomoże, ale boty można dodać na serwer bez znajomości rcon'a. Wystarczy przy złej konfiguracji, w odpowiedni sposób pozmieniać drużyny i same się dodadzą. Nie będę mówił w jaki, bo jak to mówią "sciany mają uszy" i potem serwery spolecznosci będą zawalone botami przez pseudo informatyków. Jak coś pw to wyjaśnie co i jak ;p. To jest łatwe do napisania, wiem. Nie podesłałem .sp bo jestem swiezo po zmianie sprzetu i po prostu skopiowałem tego smx'a ze swojego serwera. Jeżeli kolega będzie potrzebował innego czasu to po prostu napisze to jeszcze raz i tu podesle. Ja nie wiem za to, czemu do wszystkich piszesz w taki sposob.... Jeżeli udzielasz pomocy robisz to w najbardziej ograniczony sposób jaki tylko może być. Krytykujesz wszystkich... Spróbowałem pomóc i to tyle ode mnie w tym poscie
 8. Boty

  Wrzuć ten plugin na serwer. Jest to zwykły timer na bot_kick (ustawiony co 60 sekund). Boty można bardzo łatwo wrzucić na serwer. Timer jest chyba najlepszym pomysłem. Jeżeli potrzebujesz timera na mniej sekund (częściej, żeby kickował ewentualne boty) to daj znać. Ustawimy inny czas. Jak wrzucisz plugin to dodaj pare botów na serwer i w ciągu minuty powinno je wywalic. antybot.smx
 9. Serwer się zapełnia

  Nie, nie musisz. Wgraj plugin, zrestartuj serwer. Jeżeli problem będzie dalej występować to obstawiam, że banowaliście zanim mieliscie sourcebansa i trzeba będzie usunąć te bany, które były i w dalszym ciągu są na waszym serwerze i to właśnie one są tymi "pustymi graczami".
 10. Reklama serwerów pytanie

  Odpowiednia konfiguracja, reklamy typu Pomaga bardzo zdjęcie vaca, ale potem bardzo trudno z tego "wybrnąć"... Grupka na steamie i częste komunikaty typu "Ewent wakacyjny, więcej informacji na serwerze" Oczywiście tagi, ale serwery są sortowane teraz po pingu, więc dobra serwerownia / Porządny VPS. Musisz cały czas siedziec na serwerze. Nawet głupi GOTV będzie Ci podnosiło serwer jak jest on pusty, bo lepiej wygląda 1/12 niż 0/12.
 11. Serwer się zapełnia

  Typowe.. Użyj tego pluginu: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2529931#post2529931 Jest to bug związany z banami.
 12. Zmiana Flagi hanys

  Czytamy ze zrozumieniem. Flagę VIPa ustawiamy w pliku admin_overrides.cfg (/csgo/addons/sourcemod/configs) dodając:(Zamiast "a" ustawiamy swoją flagę) "sm_vip" "a" UWAGA: Jeśli nie ustawimy flagi, vip będzie dostępny dla każdego! Zrób to co napisał autor. Powinno chodzić
 13. Valve atakuje

  Od siebie dodam tylko, że serwer mi odpalil po wyłączeniu vip'a ze http://sklepcs.pl/ Polecam wylączać pare pluginow i popatrzec (jezeli ktos sobie jeszcze nie poradzil)
 14. ROZWIĄZANE Problem z Losowym Vipem

  Do zamknięcia! :)
 15. ROZWIĄZANE Problem z Losowym Vipem

  /REF