Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Mikolajovx

Użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Mikolajovx last won the day on November 14 2018

Mikolajovx had the most liked content!

Community Reputation

66

About Mikolajovx

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,740 profile views
 1. ja bym szczerze nie probowal, juz duzo bylo takich organizacji co upadlo po kilku miech, jak dla mnie kasa w bloto a co do stalej 5 bedzdie trudno znalezc profesionalnych graczy co beda sie starac, przykladem pompa team gdzie zmiana zawodnikow to prawie codziennosc xd
 2. Oprócz tego że napisałeś że potrzebujesz ludzi i jest to baaaaaardzo poważny projekt nie umiem dostrzec jak @suppatimo co oferujesz od siebie dla osoby która przyszła by na któreś z tych stanowisk.Takie informacje należy odrazu umieścić w takim poście by porządana osoba nie traciła czasu dowiadując sie od Ciebie w wiadomości prywatnej że na przykład oferujesz permamentnego vipa na twoich serwerach za prace na sieci.
 3. Ja gówno wiem? XDDD To ty jesteś takim hipokryta że typa jedziesz że żadna sieć by go nie przyjeła a nawet nie wiesz że dostał range u TWOJEJ sieci XDDDDDDDDDDDDD @GoldeneK zrozumiałem już Roberciku
 4. Nie chce nic mówić, tylko wczoraj twoja sieć go przyjęła i był moderatorem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 5. Wygląda tak samo jak mnóstwo innych forum do cs lul
 6. nie no kozak wariacie biere z zamknietymi oczami nawet nie podpisujac
 7. 2500? W sumie sieć ma 5 lat no to jakoś to rozumiem,że chcesz coś jeszcze z tego mieć, ale dawać 2,5k za prawie puste serwery i forum które ma 8k użytkowników z czego "16 Users were Online in the Last 24 Hours" "Most members ever online in 24 hour was 30, last accomplished on September 29" no to tak średnio bym powiedział.
 8. ta odkop jeszcze post z poczatku forum ^
 9. odezwij sie i cos ogarniemy co bedziesz chcial
 10. Teraz paczki są już dość tanie.Nie lepiej po prostu kupić?
×
×
 • Create New...