Jump to content

Mikolajovx

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Mikolajovx last won the day on November 14 2018

Mikolajovx had the most liked content!

Community Reputation

66

About Mikolajovx

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,618 profile views
 1. ja bym szczerze nie probowal, juz duzo bylo takich organizacji co upadlo po kilku miech, jak dla mnie kasa w bloto a co do stalej 5 bedzdie trudno znalezc profesionalnych graczy co beda sie starac, przykladem pompa team gdzie zmiana zawodnikow to prawie codziennosc xd
 2. Oprócz tego że napisałeś że potrzebujesz ludzi i jest to baaaaaardzo poważny projekt nie umiem dostrzec jak @suppatimo co oferujesz od siebie dla osoby która przyszła by na któreś z tych stanowisk.Takie informacje należy odrazu umieścić w takim poście by porządana osoba nie traciła czasu dowiadując sie od Ciebie w wiadomości prywatnej że na przykład oferujesz permamentnego vipa na twoich serwerach za prace na sieci.
 3. Wygląda tak samo jak mnóstwo innych forum do cs lul
 4. nie no kozak wariacie biere z zamknietymi oczami nawet nie podpisujac
 5. 2500? W sumie sieć ma 5 lat no to jakoś to rozumiem,że chcesz coś jeszcze z tego mieć, ale dawać 2,5k za prawie puste serwery i forum które ma 8k użytkowników z czego "16 Users were Online in the Last 24 Hours" "Most members ever online in 24 hour was 30, last accomplished on September 29" no to tak średnio bym powiedział.
 6. ta odkop jeszcze post z poczatku forum ^
 7. odezwij sie i cos ogarniemy co bedziesz chcial
 8. Teraz paczki są już dość tanie.Nie lepiej po prostu kupić?
 9. Trochę mnie to rozbawilo. Wymagania jak do normalnej pracy kurde XD Dana osoba ma wykonywać tyle czynności a wy tu piszecie że MOŻE dostanie jakieś wynagrodzenie za dobrze wykonana robotę? ? Myślę, że macie na myśli jakieś 20 psc? XD Wątpię że znajdziecie jeszcze kogoś, kto robił by tyle rzeczy z "Pasij" byście wy jako sieć mogli sobie zabierać hajsiwo do kiermany tibijskiej.
 10. Chyba najwięcej problemów zawsze miałem z tym pluginem.Nawet jak kodowanie było zawsze dobre, po edycij czy to notepadzie czy czymś innym zawsze wyjebało mi błędy. Spróboj skopiować cały plik ServerAdvertisement.cfg jeżeli jest poprawny, i wiesz że wszystko jest dobrze w inny cfg.Weż jakieś inne cfg skopiuj to tam i zmień nazwę i zapisz.Wyjeb tamten cfg i dodaj ten i powinno Ci pójść
×
×
 • Create New...