GameUniverse

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O GameUniverse

 • Ranga
  Silver II

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

 1. Maksymalna ilość aren

  A można pójść na łatwiznę i po prostu pobrać sobie z folderu z grą mapy te, które są na innych serwerach? To pomoże w jakiś sposób, czy tak czy inaczej trzeba przerabiać?
 2. Maksymalna ilość aren

  No tak, twórca mapy stworzył daną ilość aren x, wiem. Ale chodzi mi oto, że jak to zrobić, że ominąć ten limit? Przecież inne serwery mają dokładnie te same mapy, co ja i u Nich działa to bezproblemowo.
 3. Maksymalna ilość aren

  Mapy właśnie mam takie, jak większość serwerów, a co do spawnów to nie wiem. Standardowe, nawet nic nie zmieniałem. A mogę wiedzieć, jak dokładnie mogę to zrobić, aby było więcej tych aren?
 4. Maksymalna ilość aren

  Witam Wszystkich, piszę z małym, a zarazem skromnym pytaniem, bo męczy mnie to od dłuższego czasu, w jaki sposób można na mapach typu am_ zwiększyć limit do ponad 12 aren? Ponieważ w chwili obecnej maksymalnie na moim serwerze jest 12 aren, a reszta osób, która wejdzie na serwer nie może dołączyć do drużyny, ponieważ cały czas jest komunikat, że została osiągnięta maksymalna ilość, a na innych serwerach widziałem nawet po 20 aren.
 5. Multi1v1 - Webstats

  Witam, otóż posiadam pewien problem. Czy wie ktoś może dlaczego po wgraniu plików web na serwer WWW pojawiają się 2 warningi? Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 45 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 25 Kod od linii 45: foreach($json['response']['players'] as $item) { if($item['personastate'] == 0){ return "offline"; }else{ return "online"; } } Kod od linii 25: foreach ($json['response']['players'] as $item) { return $item['avatarfull']; }
 6. Problem z advertisment

  Skorzystaj z tego pluginu. Jest zdecydowanie lepszy, a podobny https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2199152
 7. Problem z vipem

  No tak. ale nawet jest tak, że w ogóle nie da granatów, pomimo że ich nie miałem, bo użyłem.
 8. Problem z vipem

  Zauważyłem jeden istoty błąd, ponieważ czemu nie daję mi tych granatów co każdą rudnę? Raz np da samego flasha, raz sam taktyczny, albo w ogóle, albo daje 2. Czym to jest spowodowane?
 9. Problem z vipem

  Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze ;)
 10. Problem z vipem

  To rozumiem, że w tym pluginie dodać, tak?
 11. Problem z vipem

  Ale to trzeba dodać w jakieś konkretne miejsce?
 12. Problem z vipem

  A wie ktoś może, jak to zrobić?
 13. Problem z vipem

  Z tego, co zauważyłem to na moim czystym serwerze działa bez problemu, to dlaczego nie działa to na mojej arenie?
 14. Problem z vipem

  Nie wiem, co już jest grane. Dodalem do grupy w sorucebans flagę "o" ale przy użyciu sm_who pokazuje u mnie "root" i nadal nie mam vipa.
 15. Problem z vipem

  Teraz zauważyłem, że plugin jest załadowany na serwerze, ale pomimo, że mam ustawioną flagę "z" to nie posiadam aktywnego vipa, dlaczego?