GameUniverse

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O GameUniverse

 • Ranga
  Silver II

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

 1. Serwer CS:GO na Windowsie

  #Console initialized. #Using breakpad minidump system 740/13631.661.DC #Loading VPK file hashes for pure server operation. #Loading VPK file hashes for pure server operation. #Loading VPK file hashes for pure server operation. #Game.dll loaded for "Counter-Strike: Global Offensive" #CGameEventManager::AddListener: event 'server_pre_shutdown' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'game_newmap' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'finale_start' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'round_start' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'round_end' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'difficulty_changed' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'player_connect' unknown. #CGameEventManager::AddListener: event 'player_disconnect' unknown. #GameTypes: missing mapgroupsSP entry for game type/mode (custom/custom). #GameTypes: missing mapgroupsSP entry for game type/mode (cooperative/cooperative). #GameTypes: missing mapgroupsSP entry for game type/mode (cooperative/coopmission). Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools. Server is hibernating Particles: Missing 'particles/money_fx.pcf' No web api auth key specified - workshop downloads will be disabled. maxplayers set to 64 ConVarRef cl_embedded_stream_video_playing doesn't point to an existing ConVar Unknown command "cl_bobamt_vert" Unknown command "cl_bobamt_lat" Unknown command "cl_bob_lower_amt" Unknown command "cl_viewmodel_shift_left_amt" Unknown command "cl_viewmodel_shift_right_amt" Unknown command "cl_teamid_min" Unknown command "cl_teamid_max" Unknown command "cl_teamid_overhead" Unknown command "cl_teamid_overhead_maxdist" Setting mapgroup to 'mg_active' Cannot init steam datagram client, no Steam HTTP interface Cannot init steam datagram client, no Steam HTTP interface Missing shutdown function for Sys_InitAuthentication() : Sys_ShutdownAuthentication() Takie coś mam po wrzuceniu metamoda 1.10.7, jak i sourcemod 1.8.0 No i dodatkowo wywala cały serwer, mam że program przestaję działać.
 2. Serwer CS:GO na Windowsie

  Witam serdecznie, mam mały oto problem, ponieważ chcę postawić serwery CS:GO na moim serwerze dedykowanym, który ma zainstalowany Windows Server 2016, problem pojawia się wtedy, gdy wrzucam sourcemoda, gdyż po wrzuceniu, jakby w ogóle mi go nie czytało, a w konsoli pojawiają się nieznane komendy od pluginów, dodatkowo gdy wrzucam metamoda na serwer to w ogóle nie mogę go uruchomić, ponieważ jest "Program przestał działać", czy ktoś rozwiązał kiedyś już ten problem?
 3. Serwer CS:GO na Windowsie

  Witam serdecznie, mam mały oto problem, ponieważ chcę postawić serwery CS:GO na moim serwerze dedykowanym, który ma zainstalowany Windows Server 2016, problem pojawia się wtedy, gdy wrzucam sourcemoda, gdyż po wrzuceniu, jakby w ogóle mi go nie czytało, a w konsoli pojawiają się nieznane komendy od pluginów, dodatkowo gdy wrzucam metamoda na serwer to w ogóle nie mogę go uruchomić, ponieważ jest "Program przestał działać", czy ktoś rozwiązał kiedyś już ten problem?
 4. Maksymalna ilość aren

  A można pójść na łatwiznę i po prostu pobrać sobie z folderu z grą mapy te, które są na innych serwerach? To pomoże w jakiś sposób, czy tak czy inaczej trzeba przerabiać?
 5. Maksymalna ilość aren

  No tak, twórca mapy stworzył daną ilość aren x, wiem. Ale chodzi mi oto, że jak to zrobić, że ominąć ten limit? Przecież inne serwery mają dokładnie te same mapy, co ja i u Nich działa to bezproblemowo.
 6. Maksymalna ilość aren

  Mapy właśnie mam takie, jak większość serwerów, a co do spawnów to nie wiem. Standardowe, nawet nic nie zmieniałem. A mogę wiedzieć, jak dokładnie mogę to zrobić, aby było więcej tych aren?
 7. Maksymalna ilość aren

  Witam Wszystkich, piszę z małym, a zarazem skromnym pytaniem, bo męczy mnie to od dłuższego czasu, w jaki sposób można na mapach typu am_ zwiększyć limit do ponad 12 aren? Ponieważ w chwili obecnej maksymalnie na moim serwerze jest 12 aren, a reszta osób, która wejdzie na serwer nie może dołączyć do drużyny, ponieważ cały czas jest komunikat, że została osiągnięta maksymalna ilość, a na innych serwerach widziałem nawet po 20 aren.
 8. Multi1v1 - Webstats

  Witam, otóż posiadam pewien problem. Czy wie ktoś może dlaczego po wgraniu plików web na serwer WWW pojawiają się 2 warningi? Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 45 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/stats/includes/utils.inc.php on line 25 Kod od linii 45: foreach($json['response']['players'] as $item) { if($item['personastate'] == 0){ return "offline"; }else{ return "online"; } } Kod od linii 25: foreach ($json['response']['players'] as $item) { return $item['avatarfull']; }
 9. Problem z advertisment

  Skorzystaj z tego pluginu. Jest zdecydowanie lepszy, a podobny https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2199152
 10. Problem z vipem

  No tak. ale nawet jest tak, że w ogóle nie da granatów, pomimo że ich nie miałem, bo użyłem.
 11. Problem z vipem

  Zauważyłem jeden istoty błąd, ponieważ czemu nie daję mi tych granatów co każdą rudnę? Raz np da samego flasha, raz sam taktyczny, albo w ogóle, albo daje 2. Czym to jest spowodowane?
 12. Problem z vipem

  Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze ;)
 13. Problem z vipem

  To rozumiem, że w tym pluginie dodać, tak?
 14. Problem z vipem

  Ale to trzeba dodać w jakieś konkretne miejsce?
 15. Problem z vipem

  A wie ktoś może, jak to zrobić?