Jump to content

Kamil Szpak

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kamil Szpak last won the day on May 24 2018

Kamil Szpak had the most liked content!

Community Reputation

4

About Kamil Szpak

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhh... Jako właściciel OVCG bardzo mi Was wszystkich Państwa szkoda 🙂 Naprawdę brakuje tematów... 😄 Po 1. Bardzo to niegrzecznie wyrywać urywki rozmowy p. @Prorok ★ z całej kowersacji Discord. Gracz zapytał jak może reklamować sieć/serwer/discord na zewnątrz. Nikt tam nikogo do robienia złych rzeczy nie namawiał. Gracz zapytał - gracz dostał odpowiedź. Czy to tolerujemy? Raczej nie. Jeśli ktoś by taką sytuację do Nas zgłosił zapewne sprawa zakończyła by się inaczej. Po 2. @KaMix My sobie już chyba wszystko wyjaśniliśmy i chyba nie potrzebujesz wyciągania brudów tutaj na forum. Gdyby ktoś nie wiedział, to byłem mocno związany z J4K.pl, długo jako [email protected] później przez jakiś okres nawet jako Współwłaściciel, dlatego ktoś ma teraz ból dupy, że zabrakło mu osoby, która odwalała brudną robotę za freeko. Stąd to całe szpiegowanie każdego naszego kroku. Wbijanie na naszego discorda, podsłuchiwanie rozmów, podsyłanie szpiegów, zgapianie. Wszystko po to aby "nam nie wyszło" 🙂 Projekt jest dla Fun'u, nie dla pieniędzy, jak to ktoś już wyżej napisał. Wyjdzie to wyjdzie, nie to płakać nie będziemy, wrócimy grać na J4K 😄 Po 3. Jesteśmy świeżym projektem i chcemy być neutralnie i pokojowo nastawieni do całej społeczności CSa. Niestety, nie pozwolimy sobie aby ktoś z łapami wchodził w naszą działalność i wszelkie wybryki szpiegowania itd będziemy bardzo nie fair odbijać 🙂 Po 4. Serwerownia - sieć serwerów... Wszyscy na tym forum tworzymy pewną społeczność i pewne pojęcia mimo wszystko naginają rzeczywistość 🙂 Wszyscy bardzo dobrze wiemy o co chodzi i tłumaczyć pojęć nie trzeba 🙂 Po 5. Gdyby ktoś miał jakieś problemy, pytania czy skargi, zapraszamy na naszego discorda, Tam razem z naszą cudowną społecznością zawsze postaramy się odpowiedzieć i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia 🙂 Myślę, że temat domaga się zamknięcia, bo przeszedł w stronę innego nieporozumienia 🙂 Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Kamil [OWL`].
 2. Ze swojej strony mogę powiedzieć w miarę obiektywnie. Na 15 serwerów, 2-3 zostały niemalże opróżnione. Z naszych przemyśleń wnioski są takie: - Dużo graczy wiadomo przeszło na BR (Fortnite, PUBG) - Ogromną część tych odchodzących graczy stanowią dzieci. - Pustoszeją głównie serwery takie jak 4FUN czy DR, te na których duża część społeczności stanowią młodsi gracze. - Jeśli chodzi o starszych graczy to spadek nie jest tak bardzo zauważalny. - W zwiazku z tymi blokadami na skinach strony do wypłacania PLN za skiny albo upadają albo wprowadzają mega niekorzystne ceny w wyniku czego i zyski nieco zmalały. Stali gracze zawsze zostaną, a ci "przejsciowi" będą lecieć za trendem na BattleRoyale. Pozostaje czekać na kolejne kroki Valve. Osobiście uważam że takie działanie Valve z tymi skinami nie było przypadkowe. I logistycy mają na pewno na to jakiś grubszy plan. Może planują zrobić jakiś szum większy i wylecą z czymś WOW. Jakby nie patrzeć to skiny są głównym dochodem dla Valve z CSa, więc dlaczego mieliby się pozbywać free kasy ot tak? Chętnie poczytam inne teorie na ten temat :) Pozdrowionka!
 3. Wiem, że jeszcze bardzo nie dawno, działał tutaj na forum jeden dystrybutor, który posiadał nowego exta, choć sie z tym nie upubliczniał. Sam od niego wykupiłem wtedy coś takiego, niestety takie rzeczy muszą być na bieżąco aktualizowane bo Valve co chwile wprowadza zmiany i te exty muszą być poprawiane. Przez co moja wersja, którą posiadam też nie działa już od jakiegoś czasu. Jeśli kogoś bardzo to interesuje jak to wygląda, to zapraszam na Priv. Być może mam gdzieś jeszcze namiary na tę osobę. Pozdrawiam.
 4. Plugin przedawniony, jak stary jest ten świat. Testowany wielokrotnie, jedynie obciążał maszyny błędnymi zapytaniami do hosta nogltsban.pw Ostatecznie i tak ban po czasie przychodził. Pozostaje jedynie opcja wykupienia nowego exta od zagranicznych dystrybutorów. Przynajmniej działa.
 5. Na Non-profit długo nie polecicie. Od razu zaniesie się jakiś zazdrośnik który Was zgłosi do supportu TSa. A oni potrafią odebrać licencje dosłownie za wszystko: Podjęcie jakiejkolwiek współpracy Sponsorzy Youtuberzy Kanały Premium, Vip, Diamond Powodów maja masę i często mocno naciągają aby tylko zablokować licencje. Jeśli chcecie wyjść na wyższe miejsca rankingowe to tylko AAL a to już są koszta. Pozdrawiam, Kamil.
×
×
 • Create New...