Kamil Szpak

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Kamil Szpak wygrał w ostatnim dniu 24 Maj

Kamil Szpak ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Silver I

O Kamil Szpak

 • Ranga
  Silver I
 1. Przemyślenia dotyczące CSGO

  Ze swojej strony mogę powiedzieć w miarę obiektywnie. Na 15 serwerów, 2-3 zostały niemalże opróżnione. Z naszych przemyśleń wnioski są takie: - Dużo graczy wiadomo przeszło na BR (Fortnite, PUBG) - Ogromną część tych odchodzących graczy stanowią dzieci. - Pustoszeją głównie serwery takie jak 4FUN czy DR, te na których duża część społeczności stanowią młodsi gracze. - Jeśli chodzi o starszych graczy to spadek nie jest tak bardzo zauważalny. - W zwiazku z tymi blokadami na skinach strony do wypłacania PLN za skiny albo upadają albo wprowadzają mega niekorzystne ceny w wyniku czego i zyski nieco zmalały. Stali gracze zawsze zostaną, a ci "przejsciowi" będą lecieć za trendem na BattleRoyale. Pozostaje czekać na kolejne kroki Valve. Osobiście uważam że takie działanie Valve z tymi skinami nie było przypadkowe. I logistycy mają na pewno na to jakiś grubszy plan. Może planują zrobić jakiś szum większy i wylecą z czymś WOW. Jakby nie patrzeć to skiny są głównym dochodem dla Valve z CSa, więc dlaczego mieliby się pozbywać free kasy ot tak? Chętnie poczytam inne teorie na ten temat :) Pozdrowionka!
 2. Extension pod kosy, skiny itp.

  Wiem, że jeszcze bardzo nie dawno, działał tutaj na forum jeden dystrybutor, który posiadał nowego exta, choć sie z tym nie upubliczniał. Sam od niego wykupiłem wtedy coś takiego, niestety takie rzeczy muszą być na bieżąco aktualizowane bo Valve co chwile wprowadza zmiany i te exty muszą być poprawiane. Przez co moja wersja, którą posiadam też nie działa już od jakiegoś czasu. Jeśli kogoś bardzo to interesuje jak to wygląda, to zapraszam na Priv. Być może mam gdzieś jeszcze namiary na tę osobę. Pozdrawiam.
 3. Extension pod kosy, skiny itp.

  Plugin przedawniony, jak stary jest ten świat. Testowany wielokrotnie, jedynie obciążał maszyny błędnymi zapytaniami do hosta nogltsban.pw Ostatecznie i tak ban po czasie przychodził. Pozostaje jedynie opcja wykupienia nowego exta od zagranicznych dystrybutorów. Przynajmniej działa.
 4. Na Non-profit długo nie polecicie. Od razu zaniesie się jakiś zazdrośnik który Was zgłosi do supportu TSa. A oni potrafią odebrać licencje dosłownie za wszystko: Podjęcie jakiejkolwiek współpracy Sponsorzy Youtuberzy Kanały Premium, Vip, Diamond Powodów maja masę i często mocno naciągają aby tylko zablokować licencje. Jeśli chcecie wyjść na wyższe miejsca rankingowe to tylko AAL a to już są koszta. Pozdrawiam, Kamil.