ApeX

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O ApeX

 • Ranga
  Silver I
 1. Dzięki, mam jeszcze jeden problem. Mając dwie linijki: PrintToChat(client, "\x02=============================================== "); PrintToChat(client, "Aktualnie jestes na serwerze \x04Only DD2"); To napis Only DD2 zmienia kolor, za to "=========" już nie. Czy można używać do takich znaków kolorow?
 2. Witajcie, potrzebuje rozpiskę (chodzi mi o "większą rozpiske, niż pierwsze 7 podstawowych \x01-\x07, bo wiem, miałem w "rękach" już tą rozpiske, ale nie pamietam w jakim pluginie ;_;) Jeżeli ktoś ma "większą rozpiske" to prosiłbym o rozpisanie ich na dole albo podanie linka do jakieś tableki z nimi.
 3. Jeżeli plugin jest publiczny, mógłbyś go udostępnić tutaj?
 4. Dopisalem do autoexec i działa. Nie testowalem, ale tez powinno dzialac Dzieki, do zamkniecia!
 5. Witajcie, na moim serwerze napotkałem mały problem, pod koniec mapy wyskakuje taka tabelka z glosowaniem (rodem z serwerow valve) W maplist i mapcycle mam te mapy, które chce (DD2/MIRAGE/CACHE) Jako, że nie ważne co zostanie wybrane i tak jest następna mapa z mapcycle (chyba, ze zostanie wybrana ta sama mapa to wtedy buguje się) Generalnie gdzie zmienić, żeby nie było tego głosowania tylko, żeby była po prostu następna mapa.