ApeX

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O ApeX

 • Ranga
  Silver I
 1. !guns

  /ref
 2. !guns

  /ref
 3. !guns

  Dobra, znalazłem taki plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2270024 Potrzebuje tego guns'a na retake.. Jak przerobic, żeby po wyborze karabinów, potem pistoletów było dodatkowe "Czy chcesz zagrac awp czasami"? Pomocy :(
 4. !guns

  Widziałem.. odświeżam ponownie..
 5. !guns

  Odświeżam
 6. !guns

  Szukam pluginu na !guns (spolszczone menu) (Często występują na arenach, retake, dm) Jeżeli ktoś ma jakieś działające prosiłbym o kontakt
 7. rs

  eMa, szukam !rs'a, który - Działa pod komenda !rs jak i !resetscore - Resetuje te staty na stale (na adlied pobieralem pare rs'y, ale wszystkie sie buguja) - Można go używać jak się nie żyje Jeżeli ktoś owy posiada, prosiłbym o podrzucenie. Pozdro z fartem!
 8. ROZWIĄZANE Noblock

  Działa, dzięki. Do zamknięcia!
 9. ROZWIĄZANE Noblock

  Poszukuje pluginu / komendy na noblocka na całą rundę. Nie chciałbym, żeby wyłączał się po 10 sekundach od rozpoczęcia rundy czy coś. Nie chciałbym też, żeby był pod komendę np !nb, tylko od początku mapy do końca cały czas, żeby było włączone przechodzenie przez osoby.
 10. CCC dla sourcemod

  Dzięki, mam jeszcze jeden problem. Mając dwie linijki: PrintToChat(client, "\x02=============================================== "); PrintToChat(client, "Aktualnie jestes na serwerze \x04Only DD2"); To napis Only DD2 zmienia kolor, za to "=========" już nie. Czy można używać do takich znaków kolorow?
 11. CCC dla sourcemod

  Witajcie, potrzebuje rozpiskę (chodzi mi o "większą rozpiske, niż pierwsze 7 podstawowych \x01-\x07, bo wiem, miałem w "rękach" już tą rozpiske, ale nie pamietam w jakim pluginie ;_;) Jeżeli ktoś ma "większą rozpiske" to prosiłbym o rozpisanie ich na dole albo podanie linka do jakieś tableki z nimi.
 12. Kolorowe rankme

  Jeżeli plugin jest publiczny, mógłbyś go udostępnić tutaj?
 13. Votemap valve

  Dopisalem do autoexec i działa. Nie testowalem, ale tez powinno dzialac Dzieki, do zamkniecia!
 14. Votemap valve

  Witajcie, na moim serwerze napotkałem mały problem, pod koniec mapy wyskakuje taka tabelka z glosowaniem (rodem z serwerow valve) W maplist i mapcycle mam te mapy, które chce (DD2/MIRAGE/CACHE) Jako, że nie ważne co zostanie wybrane i tak jest następna mapa z mapcycle (chyba, ze zostanie wybrana ta sama mapa to wtedy buguje się) Generalnie gdzie zmienić, żeby nie było tego głosowania tylko, żeby była po prostu następna mapa.