Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  853
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by SUPER TIMOR

 1. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Zamykam ten jubel. Napisz jeszcze jeden temat, jak będziesz miał poważną ofertę, bo tę można wsadzić między bajki. Chociaż z drugiej strony.. mogę podjąć się współpracy, ale nie podam linku do sieci, bo to niespodzianka 😄
 7. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 9. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. @beken dzięki, ale nie wiem czy to odpowiedni temat do wyjaśniania troli 😛
 11. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 13. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. Cześć! Jesteśmy w trakcie restrukturyzacji naszej sieci, więc to idealny moment by złapać wiatr w żagle i poznać nowe twarze 🙂 Rozwiń spoilery, aby dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat. Dlaczego jako potencjalny opiekun nowego serwera na naszej sieci powinieneś zaufać temu, co zaraz przeczytasz? Trochę o sieci: Szukamy osób, które szczerze CHCĄ. Po prostu, bez haczyków: Dajemy goły serwer CSGO na naszym serwerze dedykowanym, paczkę sieciowych pluginów wraz z instrukcją ich instalacji i konfiguracji oraz dział
 16. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 17. @Kupiepaczkiserwerycsgo napisałeś, że cena zależy od paczki. Ja prosiłem o określenie budżetu.
 18. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 19. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 20. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=285493 !scramble 🙂
 21. SUPER TIMOR

  Bug z ammo

  Pokaż listę pluginów 😛
×
×
 • Create New...