Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Zasłużony
 • Postów

  1007
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  73

Treść opublikowana przez SUPER TIMOR

 1. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Cześć, wódz podał za mało szczegółów. Widziałem na własne oczy co najmniej 10 mapchooserów i 20 pluginów posiadających showdamage. Podaj źródła..
 7. Potwierdzam, istnieje taka możliwość. Można to zauważyć wrzucając core w podfolder, a moduł do /plugins. Zaznaczam jednak, że nie jestem pewny czy serwer nie musi być zasyfiony, aby do tego doszło, jednak też miałem kiedyś taki problem, bodajże z codmodem linuksa.
 8. Wstaw config + link do pluginu, którego używasz. Sklep zephyrusa był przepisywany miliard razy, ciężko określić jednoznaczną solucję problemu..
 9. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. Spróbuj tego: https://pl.lmgtfy.app/?q=cs+1.6+amxx+server+redirect ....
 11. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. Cześć, 1. określ jakie flagi ma admin, którego chcesz pozbawić możliwości użycia danej komendy 2. w csgo/cfg/admin_overrides.cfg określ flagi wymagane do użycia danej komendy, pozbawiając jednocześnie możliwości użycia komendy przez użytkowników posiadających inne flagi https://wiki.alliedmods.net/Overriding_Command_Access_(Sourcemod)
 13. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. Skoro tak długo to trwało, to dlaczego po prostu sobie stamtąd nie poszłaś? Ludzie, jakie to dla mnie jest śmieszne ? nikt wam nie każe adminować na serwerach, nikt wam przede wszystkim nie każe grać w gry komputerowe - robicie to z własnej woli, a jak czytam takie długie wypociny (tu nie mam na myśli jednoznacznie Twojego posta mxnicza, tylko 'dramy' ogółem), to śmiać mi się chce. Polecam dorosnąć, zająć się czymś poważnym a nie pierdoletami. Temat zamykam, bo autor poprosił mi na PW, chyba za dużo ścieków na niego wyszło, nie wiem.
 16. Temat został otwarty ponownie przez moderatora forum na prośbę użytkowników. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 17. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 18. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 19. Kolegi już z nami nie ma, na co najmniej pół roku. Temat zostawiam zamknięty ale do wglądu - w razie, gdyby ktoś szukał o chłopku informacji ?
 20. Jedyne co mogę zrobić, to tak naprawdę wyrzucić ten temat do kosza. Pomyśl co by było, gdyby faktycznie ktoś podjął się współpracy z tym człowiekiem, gdyby ten temat po 1 poście został zamknięty. A tak przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia i stanowi to swojego rodzaju przestrogę. Poza tym - nie są to "prywatne" sprawy, tylko biznesowe jak widać. A o takie właśnie sprawy w tym temacie się rozchodzi i jego dotyczą te posty.
 21. Ten człowiek to jakiś żart. Obraża niemalże każdego z kim ma okazję rozmawiać. Nie polecam go jako kontrahenta do czegokolwiek. Poza tym - sposób, w jaki formułuje zdania mówi więcej niż jakakolwiek opinia.
 22. Najpierw pobierz mapy na serwer - muszą być w csgo/maps. Możesz pobrać całą kolekcję map z workshopu, wystarczy że użyjesz komendy host_workshop_collection <collectionid>, bodajże przez rcona. Jeśli się nie mylę, to sm_rcon host_workshop_collection idKolekcjiZWorkshopu powinno zadziałać. Serwer pobierze mapki. Potem najlepiej gdybyś wszedł do folderu csgo/maps/workshop i wszystkie pliki poprzenosił z podfolderów o nazwach zawierających ID mapy z workshopu (wygląda jak randomowe liczby) do katalogu głównego - csgo/maps. Menu map do wyboru listuje się w menu admina, docelowo sm_admin -> komendy serwera -> wybierz mapę
 23. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 24. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2568892
×
×
 • Dodaj nową pozycję...