Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  987
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

Everything posted by SUPER TIMOR

 1. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Skoro tak długo to trwało, to dlaczego po prostu sobie stamtąd nie poszłaś? Ludzie, jakie to dla mnie jest śmieszne 😛 nikt wam nie każe adminować na serwerach, nikt wam przede wszystkim nie każe grać w gry komputerowe - robicie to z własnej woli, a jak czytam takie długie wypociny (tu nie mam na myśli jednoznacznie Twojego posta mxnicza, tylko 'dramy' ogółem), to śmiać mi się chce. Polecam dorosnąć, zająć się czymś poważnym a nie pierdoletami. Temat zamykam, bo autor poprosił mi na PW, chyba za dużo ścieków na niego wyszło, nie wiem.
 4. Temat został otwarty ponownie przez moderatora forum na prośbę użytkowników. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. SUPER TIMOR

  Zamknięty na prośbę autora. Szukam forum

  Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. W regulaminie działu wyraźnie napisane jest, że należy określić swój budżet. Jeśli Ci się to nie podoba, to nie wystawiaj ogłoszeń 🤦‍♂️
 9. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 10. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Problem z kompilacją pliku

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Kolegi już z nami nie ma, na co najmniej pół roku. Temat zostawiam zamknięty ale do wglądu - w razie, gdyby ktoś szukał o chłopku informacji 😛
 12. Jedyne co mogę zrobić, to tak naprawdę wyrzucić ten temat do kosza. Pomyśl co by było, gdyby faktycznie ktoś podjął się współpracy z tym człowiekiem, gdyby ten temat po 1 poście został zamknięty. A tak przynajmniej wiadomo z kim mamy do czynienia i stanowi to swojego rodzaju przestrogę. Poza tym - nie są to "prywatne" sprawy, tylko biznesowe jak widać. A o takie właśnie sprawy w tym temacie się rozchodzi i jego dotyczą te posty.
 13. Ten człowiek to jakiś żart. Obraża niemalże każdego z kim ma okazję rozmawiać. Nie polecam go jako kontrahenta do czegokolwiek. Poza tym - sposób, w jaki formułuje zdania mówi więcej niż jakakolwiek opinia.
 14. Najpierw pobierz mapy na serwer - muszą być w csgo/maps. Możesz pobrać całą kolekcję map z workshopu, wystarczy że użyjesz komendy host_workshop_collection <collectionid>, bodajże przez rcona. Jeśli się nie mylę, to sm_rcon host_workshop_collection idKolekcjiZWorkshopu powinno zadziałać. Serwer pobierze mapki. Potem najlepiej gdybyś wszedł do folderu csgo/maps/workshop i wszystkie pliki poprzenosił z podfolderów o nazwach zawierających ID mapy z workshopu (wygląda jak randomowe liczby) do katalogu głównego - csgo/maps. Menu map do wyboru listuje się w menu admina, docelowo sm
 15. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Znikanie sojuszników

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 16. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Znikanie sojuszników

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2568892
 17. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Noclip CS:GO

  Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 18. SUPER TIMOR

  ROZWIĄZANE Noclip CS:GO

  Wejdź sobie w plik csgo/addons/sourcemod/configs/admin_overrides.cfg i wpisz tam między klamrami sm_noclip "" Na 95% powinno zadziałać, w zasadzie nie próbowałem nigdy tam pustej flagi ustawiać, ale liczę na to że ktoś to przemyślał 😛 / edit W opisie tego pliku. Wystarczy że dodasz tam sm_noclip "" I po problemie 🙂
 19. Przez pół roku praktycznie tematu nie ruszyłem, ale na potrzeby chwili zbudowałem apkę i dorzucam do niej link: https://www.dropbox.com/s/76js0jj4ge7v2ru/sp.jar?dl=0 Uruchamianie standardowe, java -jar nazwapliku.jar. Następnie należy wejść w przeglądarkę internetową i wpisać adres : localhost:8080. Na pewno jest tam tona błędów, i fajnie gdyby ktoś podesłał logi gdyby się coś faktycznie pojawiło. ^ Nie gwarantuję poprawnego działania aplikacji 😉
 20. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 21. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 22. Ten użytkownik jest zablokowany. Uwaga, oszust.
 23. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 24. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 25. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...