Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

SUPER TIMOR

Moderator
 • Content Count

  838
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

Everything posted by SUPER TIMOR

 1. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 2. Cześć! Jesteśmy w trakcie restrukturyzacji naszej sieci, więc to idealny moment by złapać wiatr w żagle i poznać nowe twarze 🙂 Rozwiń spoilery, aby dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat. Dlaczego jako potencjalny opiekun nowego serwera na naszej sieci powinieneś zaufać temu, co zaraz przeczytasz? Trochę o sieci: Szukamy osób, które szczerze CHCĄ. Po prostu, bez haczyków: Dajemy goły serwer CSGO na naszym serwerze dedykowanym, paczkę sieciowych pluginów wraz z instrukcją ich instalacji i konfiguracji oraz dział z rangą moderacyjną na forum. Dajemy ZA DARMO możliwość zarobku na sprzedaży usług na serwerze. Oczywiście część pieniędzy, które zarobi serwer trafia do puli sieci, która potem przeznaczana jest na opłaty (serwer dedykowany, licencja IPS, licencja TS3 etc). Na ten moment oferujemy dokładnie 50% zarobków z serwera w postaci kredytów na goBoosting.pl, które można przeznaczyć albo na boosting serwera bezpośrednio, albo wyciągnąć skiny - a co dalej, to już Twoja sprawa. Czy to się zmieni? Osobiście - mocno wydaje mi się, że tak. Liczę na sporo chętnych osób, które zdecydowane będą chciały postawić u nas serwer i piąć się w hierarchii sieciowej. Gdyby sieć wróciła do dawnej świetności, to sprawy najpewniej przybrałyby nieco innego obrotu. Ale to moja opinia, jak będzie - zobaczymy. Ja oraz Adi mamy troszkę mniej czasu ze względu na życie, ale Merxy, który nieźle się rozbrykał wydaje się mieć tego czasu więcej. Co to znaczy? W miarę naszych możliwości, umiejętności i zasobów wolnego czasu oferujemy również pomoc przy konfiguracji, pisaniu pluginów. Szukamy raczej osób dorosłych, ale jeśli jesteś młodszy, pełen ambicji, zapału i chęci - śmiało, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mógł się pobawić w stawianie serwera. Jesteśmy również zainteresowani przyjęciem osób z własnymi serwerami. Oczywiście kwestia opłat za serwer i zarobków ze sklepu będzie wtedy indywidualna, wszystko jest do dogadania. Nie mamy również oporu nad przyjęciem grona administracyjnego takiego serwera. W sprawie stawiania serwera, jedyne czego wymagamy to podstawowej wiedzy w tym zakresie. Nie możemy przecież postawić Ci serwera od A do Z, a potem dzielić się zyskami, bo w takim przypadku opiekun takiego serwera nie byłby potrzebny. Poszukujemy również chętnych do uczestniczenia w życiu forum. Niespełnieni zawodowo redaktorzy, graficy, kierownicy ekip budowlanych mogą się u nas swobodnie rozwijać. Przyjdź z powodem - damy cel i środki ku jego realizacji. Sieć od samego początku prowadzona jest hobbystycznie. Gdyby nie to, w słabszym momencie zostałaby zamknięta, bo opłacenie tego wszystkiego to trudny orzech do zgryzienia, co wiedzą inni właściciele sieci serwerów. W zasadzie to prócz tego - zapraszamy każdego. Jesteśmy naprawdę fajną ekipą i chcemy bujnąć stare śmieci do życia 🙂
 3. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. @Kupiepaczkiserwerycsgo napisałeś, że cena zależy od paczki. Ja prosiłem o określenie budżetu.
 5. Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 6. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 7. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=285493 !scramble 🙂
 8. SUPER TIMOR

  Bug z ammo

  Pokaż listę pluginów 😛
 9. Ale po wszystkim nick podasz?:D to nie jest daną osobowa z tego co się orientuję, a ciekawość jest duża 🙂
 10. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 12. No dobra, ale powiedz mi co Ty sprzedajesz? Cudze pluginy wystawiasz? ^^ Chłopie.. błagam
 13. Kto jest autorem pluginów? Mógłbyś wstawić listę ctrl+c ctrl+v z konsoli po sm plugin list ? 😛
 14. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 15. @HostPlay.pl poza tym, opinia tego użytkownika raczej nie jest brana przez nikogo na poważnie, tak samo jak w ogóle ten użytkownik. I dobrze, i źle. Dobrze, bo to nic nie warta opinia, a źle bo nie dostaniecie żadnego feedbacku 😞 Radziłbym założyć osobny temat o błędach i ogólnych opiniach, jeśli takiego nie ma i po prostu czekać. Pozdrawiam!
 16. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 17. Nie napisałem, że chcę więcej niż 30zł, po prostu podziękowałem grzecznie za ofertę 25zł. : - )
 18. https://sm.alliedmods.net/new-api/clientprefs
 19. Ten drugi "klik" nie działa. Należy dodać do pluginu abnera ciasteczka, w których będziesz zapisywał nazwę roundsoundu, potem po załadowaniu rs'ów i wejściu gracza na podstawie ciasteczek wyszukiwał konkretnego ID piosenki i ją puszczał, jeśli ma VIP 😜
×
×
 • Create New...