Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Profesores_v44

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Profesores_v44

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Na wstępnie chciałbym przedstawić swój projekt. Zamierzam założyć serwis reklamowy, który będzie specjalizował się między innymi na: -Robieniu reklam po forach. -Reklamy e-mail* -Pisanie postów na forach W przyszłości także może nawet subskrypcje realne** YouTube, like Facebook. *-Posiadam bazę 1500 maili jak na razie, pełna zgoda na treści reklamowe. **-System który akceptuje konta YouTube do wymiany z liczbą subskrypcji > od X, przy czym konto sprawdzane jest czy np: ma filmiki itp. Ostatnio zacząłem prace nad serwisem, a dokładnie 2 dni temu. Demo: ADV-24.pl - Rek
 2. Witam. Problem rozwiązany, serwer już pojawia się na liście. Wystarczyło dopisać: sv_region 3 I poczekać 2 dni Nie wiem czym było spowodowane opóźnienie, ale api wyszukało serwis z regionem 3 po godzinie, a w CS:GO na liście paru dniach.
 3. Oto mój server.cfg sv_tags "dd2 only,de_,de_dust2,de_mirage,dust2,g4f,game4fun,ffa,free,free for,free for all,albania,mir,mirage,mirage,only,only dd2,only dust2" rcon_password "hh2oqgdg2" hostname "[PL][DD2 ONLY] Game4Fun.pl [Fast Drop]" host_players_show 2 log on sv_logbans 1 sv_logfile 1 sv_allowdownload 1 sv_downloadurl "http://game4fun.pl/cstrike sm_cvar sv_competitive_official_5v5 0 sv_competitive_official_5v5 0 sm_teamname_t "Game4Fun.pl TT" sm_teamname_ct "Game4Fun.pl CT" sv_logbans 1 sm_playerreport_delay 60 sm_cvar sm_playerreport_delay 60 mp_endmatch_votenextmap 0
 4. Witam. Ostatnio kupiłem dedyka z systemem debian 7 64bit, zainstalowałem na nim serwer CS:GO. Następnie do server.cfg dodałem: W parametrze startowym jest: -secure Minęło już 5 dni, serwera dalej nie widze na liście. Ale gdy w przegladarce wpisze: http://api.steampowered.com/ISteamApps/GetServersAtAddress/v0001?addr=IP&format=xml Ukazują się poprawne informacje: <server> <addr>IP:27255</addr> <gmsindex>65534</gmsindex> <appid>730</appid> <gamedir>csgo</gamedir> <region>-1</region> <secure>true<
 5. Dzieki. A może pamiętasz jaki ping serwer mial?
 6. VPS KVM: 3 GHz 1536 MB Postawiłem 1 serwer CS:GO 64 tick, 16 slotów. Teraz troche ping skacze, tzn: raz może byc i 30, a raz 50-60. Server.cfg nie mam, ponieważ czysty serwer. Parametr startowy:
 7. Właśnie miałem dopisać VPS KVM kupiony w Mintshost.pl Tak wiem...To nie jest idealny hosting, no ale aż tak nie powinno być, że ping przy pustym serwerze jest 60. A gdy sprawdzam poprzez np: CMD: Oczywiście są też skoki, no ale nie powinno moim zdaniem ciągle być 60 pingu około.
 8. Cześć, mam pytanie, czy ping serwera zależy dużo od konfiguracji, pluginów? Ostatnio kupiłem serwer VPS. Postawiłem serwer CS:GO, czysty i ping w tabelce bez graczy jest 50-60.
×
×
 • Create New...