Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

alexz

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

alexz last won the day on November 28

alexz had the most liked content!

Community Reputation

11

About alexz

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, spokojnie... Na wstępie szybkie wyjaśnienie z tymi rabatami. Podstawowa "współpraca" czy "program partnerski" daje 10-30% upustu z wPLN przy każdym zamówieniu. Nie da się mieć więcej i nikt nie ma. O tym napisał @dredek | Cs-Creativ.pl Ale faktem jest też to, że procenty można też dostać w kilku innych miejscach. Bonusy do doładowania (do 15%), bonusy za czas reklamy (do 10%) itp. Jeśli ktoś ma rabat, jest sprytny i lubi klikać, to ma szansę wyklikać coś koło 45-50%. Albo zamiast "polować" na promocję wystarczy się do nas odezwać na gg czy mailu i przy dużym zamówieniu moż
 2. Pierwsze odświeżenie zawsze pokazuje TOP4 + wszystkie aktywne reklamy. Sterujemy ceną w taki sposób aby utrzymać ~50 reklam. Ale jeśli zrobi się ich więcej - pokażemy więcej. To takie "łagodne" ograniczanie. Tak właśnie jest ? Tak nie jest ? Jeśli liczba przekracza 50, system automatycznie reguluję cenę żeby właśnie utrzymać się naturalnie w okolicach 50.
 3. Pojawiło się tu kilka niejasności które z chęcią wytłumaczę: @beken1996 "Po zrezygnowaniu dostawcy" - z nikogo nie zrezygnowaliśmy, musieliśmy tymczasowo wyłączyć część ruchu ze względu na kolizję z innym oprogramowaniem. Łatka została wypuszczona, wszyscy klienci zaktualizowani. Co ciekawe, jest ich jeszcze więcej niż było! W ten weekend po raz kolejny bijemy rekord odświeżeń. "Jeszcze najmniejsza stawka teraz jest za 5zl" - system sam reguluję stawkę tak żeby utrzymać odpowiednią liczbę reklam. To nie jest nasze ręczne sterowanie tylko wynik tego że reklam jest w okolicach limitu.
 4. Chciałbym też odnieść się do tego. Nie wiem skąd autor to wytrzasnął, ale ma bardzo bujną fantazję. GOSetti nie ingeruje w żadne pliki gry, w żaden fastdl, nigdzie nie były wkładane żadne pliki. Z resztą sam fakt że po zmianie regionu serwer się pokazuje już mówi bezpośrednio o tym, że autor nie ma wtyczki GlobalServerify. Mając wtyczkę GlobalServerify region jest dopasowywany na podstawie języka gracza i ustawianie go nie zmienia zawartości listy.
 5. Co do PUBG'a - pewnie masz rację. Pytanie skąd informacje że fortnite traci graczy?
 6. Takie przemyślenia jak Wasze to pojawiają się na /r/GlobalOffensive tak mniej więcej od dwóch lat ;) Tam co tydzień ktoś zwiastuje koniec tej gry. Istotnie, spadki są zauważalne i to dość mocno: Z moich obserwacji wynika, że ludzie nadal grają w cs:go w podobnej liczbie, tyle że krócej, co oczywiście przekłada się na mniejszą liczbę osób online i spadki na serwerach. Co do płaczu że polskie serwery cs:go spadają w GT - nie przesadzałbym. Jeśli problem jest globalny, to przecież wszystkie serwery na świecie tracą graczy, dlaczego więc polskie serwery na
 7. https://steamdb.info/app/730/graphs/ Przez ostatnie dni globalnie liczba graczy w cs:go drastycznie oberwała. Aktualnie spadło poniżej 400k, czyli wróciliśmy do poziomu 2015r. Sądzę że valve będzie zaraz próbowało CS:GO Battle Royale zrobić.
 8. Również potwierdzam że to scam, brak takiego konta na cssetti.
 9. Dla zainteresowanych - w weekend, w sobotę, dobiliśmy do 10k odświeżeń listy. No i klasycznie - nowe serwery które wygrały głosowanie w tym tygodniu: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.67:27015/ https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.67:27015 https://www.gametracker.com/server_info/54.37.238.79:27015/ https://gosetti.pl/serwery/54.37.238.79:27015
 10. To mój ulubiony komentarz w tej dyskusji, szczególnie biorąc pod uwagę, że 13 godzin temu autor założył taki temat: W sprawie zwiększenia ilości pobrań wtyczki, mamy kontakt z pewnym specjalistą, który wypowiada się na tym forum. Myślę że jego porady szybko przełożą się na jeszcze większą skuteczność.
 11. Proszę, rozgraniczmy jednak tą dyskusję, bo CSSetti niewiele ma się do obecnego projektu - GOSetti.pl Oprócz formalnego właściciela, skład zespołu zarządzającego projektem jest zupełnie inny. Nie stosujemy żadnych nielegalnych praktyk, bo i po co? Jeśli ktoś czuje żal co to działań jakie miały miejsce w 2013-2014 roku (4-5 lat temu) - bardzo mi z tego powodu przykro.
 12. @Nonie, sądząc po argumentach jakich użyłeś i tonie wypowiedzi, możesz być tylko jedną osobą którą mam zapisaną w książce adresowej ;) Zacznijmy od CSXGuard, bo to chyba najbardziej absurdalny punkt tej wypowiedzi. Znany od dawien dawna protector chroniący graczy przed niszczeniem ich plików przez serwery? W jaki sposób przyczynił się do wzrostu plagi cziterów? Bo jego celem jest raczej uniemożliwienie serwerom ingerencji w pliki gracza, co jest dość zrozumiałe... Nie ma żadnego związku z czitami i cziterami. Współpraca z CSSetti? Nigdy nikomu niczego nie zabranialiśmy
 13. @ALEKS Od razu odpowiem, co widać na tym serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.4.73:29015/ że liczba graczy od razu nie spadnie, ale będzie powoli kierować ku dołowi. Tu reklama była niecały 1 dzień. Jeśli ktoś miał serwer reklamowany przez tydzień - pewnie efekt utrzyma się dłużej.
×
×
 • Create New...