alexz

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Silver I

O alexz

 • Ranga
  Silver II
 1. Dla zainteresowanych - w weekend, w sobotę, dobiliśmy do 10k odświeżeń listy. No i klasycznie - nowe serwery które wygrały głosowanie w tym tygodniu: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.67:27015/ https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.67:27015 https://www.gametracker.com/server_info/54.37.238.79:27015/ https://gosetti.pl/serwery/54.37.238.79:27015
 2. To mój ulubiony komentarz w tej dyskusji, szczególnie biorąc pod uwagę, że 13 godzin temu autor założył taki temat: W sprawie zwiększenia ilości pobrań wtyczki, mamy kontakt z pewnym specjalistą, który wypowiada się na tym forum. Myślę że jego porady szybko przełożą się na jeszcze większą skuteczność.
 3. Proszę, rozgraniczmy jednak tą dyskusję, bo CSSetti niewiele ma się do obecnego projektu - GOSetti.pl Oprócz formalnego właściciela, skład zespołu zarządzającego projektem jest zupełnie inny. Nie stosujemy żadnych nielegalnych praktyk, bo i po co? Jeśli ktoś czuje żal co to działań jakie miały miejsce w 2013-2014 roku (4-5 lat temu) - bardzo mi z tego powodu przykro.
 4. @Nonie, sądząc po argumentach jakich użyłeś i tonie wypowiedzi, możesz być tylko jedną osobą którą mam zapisaną w książce adresowej ;) Zacznijmy od CSXGuard, bo to chyba najbardziej absurdalny punkt tej wypowiedzi. Znany od dawien dawna protector chroniący graczy przed niszczeniem ich plików przez serwery? W jaki sposób przyczynił się do wzrostu plagi cziterów? Bo jego celem jest raczej uniemożliwienie serwerom ingerencji w pliki gracza, co jest dość zrozumiałe... Nie ma żadnego związku z czitami i cziterami. Współpraca z CSSetti? Nigdy nikomu niczego nie zabranialiśmy. Każdy współpracował z kim chce. Jeśli ktoś chciał zostać naszym ścisłym partnerem i dostać zniżkę na usługi - rezerwowaliśmy sobie powierzchnię na bannery, co jest przecież zrozumiałe. Od nas zniżki, od partnera bannery. Chyba nie ma bardziej typowego układu przy współpracy kogokolwiek z kimkolwiek. Wysokie ceny i GroupBoost? Hmm, o ile pamiętam mamy wolny rynek i każdy decyduje portfelem. Przecież nie zmuszaliśmy nigdy nikogo do zakupu żadnej z naszych reklam. GroupBoost powstał bo tego chcieli użytkownicy i cieszy się dużą popularnością. Gdyby użytkownikom się nie spodobał, nie kupowaliby go. Korzystanie z jakiejkolwiek formy boostingu serwera nie jest obowiązkowe, stąd nie rozumiem w czym problem. Przecież nie przychodzimy do domu administratorów serwerów i nie zmuszamy ich do zakupu. Strasznie dużo jadu w tej wypowiedzi, szczególnie biorąc pod uwagę bezsensowność niektórych argumentów. Chciałbym uniknąć wielkiego offtopicu w tym temacie, więc z chęcią zaproszę @Nonie na PW, gdzie z przyjemnością odpowiem na wszystkie pozostałe pytania :)
 5. @ALEKS Od razu odpowiem, co widać na tym serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.4.73:29015/ że liczba graczy od razu nie spadnie, ale będzie powoli kierować ku dołowi. Tu reklama była niecały 1 dzień. Jeśli ktoś miał serwer reklamowany przez tydzień - pewnie efekt utrzyma się dłużej.
 6. Racja. Zauważ jednak, że nie wysokość, ale pole tych szpilek ma znacznie. Tam gdzie maksymalna liczba graczy nie wzrosła widać, ze wzrosło średnie zapełnienie.
 7. W takim razie źle zaznaczyłeś start. Reklama dla tego serwera została włączona zanim miał on jakichkolwiek graczy.
 8. @live4net Co do serwera #2 który podałeś - reklama została wyłączona po jednym dniu na prośbę właściciela. Będę wdzięczny za usunięcie tego obrazka, albo zmianę "zakresu" na ten jeden dzień kiedy z zera zrobiło się maks.
 9. @ALEKS Dzięki za opinię! Top10 na stronie głównej portalu nie daje nic, dopóki serwer nie wygra. A jak już wygra (nawet z #3 miejsca) to co się dzieje - masz wyżej ;) Tak więc efekt który masz to tylko reklama na stawce 2.00. Ponieważ ta osoba wkleiła obrazek *PRZED* zakupem reklamy. Mówisz że nie ma efektu i nie powinno go być, bo obrazek pokazuje tydzień w którym ani przez sekundę tej reklamy nie było. Od tamtej pory minęło 3.5 dnia, wkleiłem nowy obrazek na którym już gołym okiem widać że liczba graczy poszła w górę. To samo potwierdził właściciel serwera: @ALEKS
 10. @Mikolajovx Nie zrozumiałeś wypowiedzi. Ten mały obrazek to jest stan serwera *przed* zakupem reklamy ;) Staty tego serwera wyglądają teraz tak:
 11. Wrzucę jeszcze taki obrazek - pozycja #3 w głosowaniu:
 12. W sprawie efektu reklamy serwera @TerminatorXL dorzucę jeszcze taki obrazek: Teraz reklama została wyłączona i będzie obserwować jak zmienią się wyniki przez najbliższe 2-3 dni.
 13. @live4netRobiłem doświadczenie na nieco większej próbce danych, bo wszystkich serwerach z polski. Twoja sieć jest mocno rozwinięta i pewnie na nich nie będzie widać tak dużej różnicy. Nie mniej jednak nie miałbym celu w przekłamywaniu tych wyników ;) Wołam jeszcze @TerminatorXL, który pisał że na jego serwerze nie ma efektu. Podsumujmy zatem. Po ledwo niecałym jednym dniu reklamy: Teraz złapałem 16, ale przed chwilą dochodziło do 18. Przypominam, że serwer miał reklamę niecały dzień! Update. Serwer jest prawie pełny.
 14. Na potrzeby GOSetti.pl mamy od dawna już istniejącą bazę serwerów, z historią graczy itp ;) Statystyki wszystkich serwerów to łącznie 2.762.851 rekordów ;) Swoją drogą, @live4net, widzę że masz pojęcie. Programista?
 15. No to może 5 stycznia: 7.9949 12 stycznia: 7.2785 18 stycznia: 7.1652 ;)