Jump to content

SztangaBiceps

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Silver II

About SztangaBiceps

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 12/03/1999

Informacje o mnie

 • Imię:
  Maciej
 • Skąd:
  Barlinek
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  Informatyk

Kontakt

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. Płatne, ew zobacz plugin Francisco który wystawił jb z cs 1.6
 2. Czy ta muzyka się pobrała? Czy w konsoli clienta nie masz może "Can't create mixer..." Czy ustawiłeś poprawnie ten plugin w folderze cfg?
 3. A tak może jaśniej? Masz jakąś komendę pod to czy jak? Bo jeżeli masz komendę to wystarczy zamienić: RegConsoleCmd na RegAdminCmd i w 3 argumencie dodać ADMFLAG_RESERVATION - flaga "a" Przykładowo: RegConsoleCmd("sm_models", Models, "Wyświetla dostępne modele"); RegAdminCmd("sm_models", Models, ADMFLAG_RESERVATION, "Wyświetla dostępne modele");
 4. Pomoc została udzielona w prywatnej wiadomości. Temat można zamknąć :)
 5. Paczka robiona w parę minut, posiadająca sporo błędów, Ale łapaj plusa za wstawienie :)
 6. SztangaBiceps

  Edycja Laser

  Tak, bo to jest plugin Mitchell, który jest dostępny tutaj: [Any] LAZERRRRSSSS!! [Updated Jan11 2015] (Ver 1.3.2!) - AlliedModders A tutaj masz post autora, który mówi, że się tego zmienić nie da: AlliedModders - View Single Post - [Any] LAZERRRRSSSS!! [Updated Jan11 2015] (Ver 1.3.2!) Polecam się tym pobawić, u mnie to jest przerobione, ale chyba nie da rady ustawić tego na czas.
 7. No i jak? Działa??? mp_autoteambalance domyślnie balancuje team z 3vs5, 4vs6 (tam gdzie przewaga jest 2 graczy) na początku rundy.
 8. Wziąłeś to z jakiegoś pluginu.. Błąd wskazuje że coś nie jest zdefiniowane czyli nie ma się do czego odnieść.. 1. Stwórz tą zmienną 2. Usuń wszystkie zmienne active_zombie_riot
 9. Lecz w tagach tematu jest pluginy, wtyczki, sourcemod Polecam ogarnianie kodu stworzonego przez alliedmodders (on wszystko posiada żeby stworzyc własny plugin), ogarnięcie API sourcemoda
 10. SztangaBiceps

  Edycja Laser

  Szczerze się nie da.. Jest to wina csgo i ten laser będzie dostępny przez jakiś czas.. Tak samo jak zrobisz laser za daleko od gracza - gracz tego nie zobaczy. Gdzies autor pluginu o tym pisał..
 11. Hmmm.. Dobrze kombinujesz.. CSGO ma ustawione menu jointeam pod ilość spawnow. Możesz łatwo to ominąć dodając w OnPluginStart nasluchiwanie komendy jointeam a w Jointeam ustawić że do wybrania jakiegokolwiek teamu wykorzystuje funkcji ChangeClientTeam i zmienia na wybrany team. Jak chcesz napisz a priv to ci podam kod. Tak na przyszłość pisz na forum alliedmodders - po 1 podszkolisz angielski a po 2 ktoś ci poprawnie odpowie (na polskich forach rzadko znają podstawy..)
×
×
 • Create New...