SztangaBiceps

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

7 Silver II

O SztangaBiceps

 • Ranga
  Silver II
 • Urodziny 03.12.1999

Informacje o mnie

 • Imię:
  Maciej
 • Skąd:
  Barlinek
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zawód:
  Informatyk

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

504 wyświetleń profilu

Profil

 1. ROZWIĄZANE [Szukam] JailBreak zabawy

  Płatne, ew zobacz plugin Francisco który wystawił jb z cs 1.6
 2. ROZWIĄZANE Abner RoundEndSound

  Czy ta muzyka się pobrała? Czy w konsoli clienta nie masz może "Can't create mixer..." Czy ustawiłeś poprawnie ten plugin w folderze cfg?
 3. ROZWIĄZANE Problem z SourceBansem - web

  Poka logi z sourcebansa :)
 4. ROZWIĄZANE Modele dla Vipa

  A tak może jaśniej? Masz jakąś komendę pod to czy jak? Bo jeżeli masz komendę to wystarczy zamienić: RegConsoleCmd na RegAdminCmd i w 3 argumencie dodać ADMFLAG_RESERVATION - flaga "a" Przykładowo: RegConsoleCmd("sm_models", Models, "Wyświetla dostępne modele"); RegAdminCmd("sm_models", Models, ADMFLAG_RESERVATION, "Wyświetla dostępne modele");
 5. Maksymalnie 30 graczy

  Pomoc została udzielona w prywatnej wiadomości. Temat można zamknąć :)
 6. Albo w zwyczajnym server.cfg ^^
 7. [JB] Paczka By Zmoorg

  Paczka robiona w parę minut, posiadająca sporo błędów, Ale łapaj plusa za wstawienie :)
 8. Edycja Laser

  Tak, bo to jest plugin Mitchell, który jest dostępny tutaj: [Any] LAZERRRRSSSS!! [Updated Jan11 2015] (Ver 1.3.2!) - AlliedModders A tutaj masz post autora, który mówi, że się tego zmienić nie da: AlliedModders - View Single Post - [Any] LAZERRRRSSSS!! [Updated Jan11 2015] (Ver 1.3.2!) Polecam się tym pobawić, u mnie to jest przerobione, ale chyba nie da rady ustawić tego na czas.
 9. Retake balance

  No i jak? Działa??? mp_autoteambalance domyślnie balancuje team z 3vs5, 4vs6 (tam gdzie przewaga jest 2 graczy) na początku rundy.
 10. ROZWIĄZANE Błąd z Tokenem CS:GO

  Wrzuć tą zmienną do autoexec.cfg
 11. Plugin się nie kompiluje, jak to poprawić?

  Wziąłeś to z jakiegoś pluginu.. Błąd wskazuje że coś nie jest zdefiniowane czyli nie ma się do czego odnieść.. 1. Stwórz tą zmienną 2. Usuń wszystkie zmienne active_zombie_riot
 12. ROZWIĄZANE Pisanie modułów Sourcemod

  Lecz w tagach tematu jest pluginy, wtyczki, sourcemod Polecam ogarnianie kodu stworzonego przez alliedmodders (on wszystko posiada żeby stworzyc własny plugin), ogarnięcie API sourcemoda
 13. Edycja Laser

  Szczerze się nie da.. Jest to wina csgo i ten laser będzie dostępny przez jakiś czas.. Tak samo jak zrobisz laser za daleko od gracza - gracz tego nie zobaczy. Gdzies autor pluginu o tym pisał..
 14. Maksymalnie 30 graczy

  Hmmm.. Dobrze kombinujesz.. CSGO ma ustawione menu jointeam pod ilość spawnow. Możesz łatwo to ominąć dodając w OnPluginStart nasluchiwanie komendy jointeam a w Jointeam ustawić że do wybrania jakiegokolwiek teamu wykorzystuje funkcji ChangeClientTeam i zmienia na wybrany team. Jak chcesz napisz a priv to ci podam kod. Tak na przyszłość pisz na forum alliedmodders - po 1 podszkolisz angielski a po 2 ktoś ci poprawnie odpowie (na polskich forach rzadko znają podstawy..)