Jump to content

ToKi

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Silver I

About ToKi

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Myślałeś kiedyś nad własną siecią CS GO ? Masz chęci i zdolności tylko finanse na to nie pozwalały ? To dobrze trafiłeś . Jestem w stanie zaoferować finansowanie sieci CS GO na przejrzystych warunkach . Oferuję - Zakup licencji Invision Power Board - Zakup serwera Dedykowane w OVH game ( lub też na hostingach gier ) - Zakup domeny czy też stylu - Zapewnienie hostingu pod projekt ( strona , sourcemode, statystyki czyli wszystko co potrzebne ) Czego oczekuje i jak widzę podział finansowy . Całkowita opieka na nad forum , serwerami , graczami . W momencie uzyskania rentowności serwerów następuje podział zysków . Z kwoty która pozostaje po opłaceniu serwerów , czy też licencji kasą dzielimy się 60/40 . Tak 60 % zysków idzie do ciebie. Zainteresowany poniższą ofertą ? Napisz do mnie nie steamie https://steamcommunity.com/profiles/76561197990222764
 2. ToKi

  SourceBans

  host napewno ma być localhost ?
 3. Co było problemem ? Podziel się z ludzmi na przyszłość .
 4. zamiast ogp zainstaluj sobie easywi ;) jest lepsze . A tak pozatym zainstaluj jeszcze raz bo brakuje Ci plików .
 5. Niestety skrim stawiam że jestem zdecydowanie starszy od ciebie abyś kierował do mnie słowa gimbazy "typie"
 6. Ehhh te próby szpanowania że rozwali dedyka :) . Niestety od x lat pracuje jako administrator systemów i każdy nowy serwer dostaje swoje jaila własnego . I co najwyżesz możesz pliki z serwerów gier usunąć a nie czekaj przecież kopia robi się co 6 godzin w 2 różne lokalizacje :) . Nie mam zamiaru tutaj nikogo oszukiwać czy wyrzucać . Daje tylko możliwość poprowadzenia swojej sieci po swojemu . Udostępniam sprzęt dedykowany pod serwery gier. Osobna maszyna z hostingiem www czy też jeśli będzie potrzebna osobna wirtualka pod jakieś tam extra boty czy skrypty .
 7. Jedyne co oczekuje to 70 % zysków z serwerów .
 8. Odświeżam temat. Poprzednie osoby nie podołały nawet postawieniu serwerów .
 9. Porty sprawdź czy masz otwarte .
 10. Serwery prawie puste. Cena mocno przesadzona .
 11. Typowa kopia sklepu sms co jest z tym że wszystkie prawa były by nadawane przez sourcebans i na jej podstawie generowane . Fajnie by było jak np dało się tam wprowadzić opłatę za admina ;) .
 12. Jaki jest koszt zrobienia własnego sklepu z dowiązaniem do sourcebans ?
×
×
 • Create New...