ToKi

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Silver I

O ToKi

 • Ranga
  Silver II
 1. Ehhh te próby szpanowania że rozwali dedyka :) . Niestety od x lat pracuje jako administrator systemów i każdy nowy serwer dostaje swoje jaila własnego . I co najwyżesz możesz pliki z serwerów gier usunąć a nie czekaj przecież kopia robi się co 6 godzin w 2 różne lokalizacje :) . Nie mam zamiaru tutaj nikogo oszukiwać czy wyrzucać . Daje tylko możliwość poprowadzenia swojej sieci po swojemu . Udostępniam sprzęt dedykowany pod serwery gier. Osobna maszyna z hostingiem www czy też jeśli będzie potrzebna osobna wirtualka pod jakieś tam extra boty czy skrypty .
 2. Jedyne co oczekuje to 70 % zysków z serwerów .
 3. Odświeżam temat. Poprzednie osoby nie podołały nawet postawieniu serwerów .
 4. CSGO na WINDOWS SERVER 2012

  Porty sprawdź czy masz otwarte .
 5. SPRZEDAM Cztery serwery cs:go

  Serwery prawie puste. Cena mocno przesadzona .
 6. Valve atakuje

  Pojawił się już niby fix na https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=300464&page=6 Jednakże mi akurat nie działa .
 7. Sklep CSGO Automat

  Typowa kopia sklepu sms co jest z tym że wszystkie prawa były by nadawane przez sourcebans i na jej podstawie generowane . Fajnie by było jak np dało się tam wprowadzić opłatę za admina ;) .
 8. Sklep CSGO Automat

  Jaki jest koszt zrobienia własnego sklepu z dowiązaniem do sourcebans ?
 9. @Mesharsky | H2K Niestety to tak nie będzie wyglądać . Poszukuje osób które to przypilnują i poprowadzą . Sam nie mam aż tyle czasu aby potem to wszystko zwinąć i zostać panem i władcą . Szukam osób odpowiedzialnych które po miesiącu nie powiedzą mi że nie mają już chęci i czasu na prowadzenie tego . Jeśli dobrze pójdzie planuje to jako projekt długoterminowy .
 10. Czy marzyłeś zawsze o tym aby mieć własną sieć serwerów ? Czy zawsze chciałeś mieć rangę Head Admina ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś . Chciałbym stworzyć sieć serwerów i poszukuje do tego ludzi . Co daje od siebie ? Serwer dedykowany na postawienie serwerów . Serwer pod hosting . Serwer pod TS3 . Wsparcie Merytoryczne . Zakup domeny . Co oczekuje od ciebie ? Stworzenie forum Skonfigurowanie i rozkręcenie serwerów . Doboru adminów . Opanowanie wszystkiego co jest z tym związane . Jeśli tak to odezwij się na pw. Na pewno coś ustalimy. P.S Osoby poniżej 15 roku życia niech nie piszą :)
 11. PRZESTARZAŁY WPLN 1SHOT1KILL

  Allegro i płatność via allegro ?
 12. Poprawcie tą reklamę bo podaliście tak naprawdę w jakich budach będzie a nie co w środku .
 13. SPRZEDAM Sprzedam projekt hostingu gier

  Demo panelu można ? Jak wygląda kwestia rozwoju panelu ? Kto jest autorem i na jakiej podstawie działa ?