Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ToKi

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About ToKi

 • Rank
  Łazik

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Wymienić w najważniejszych automatyczny sklep 😄
 2. Niestety moje wsparcie to tylko backend w formie unixa itp .
 3. Mogę Cię wesprzeć duchowo . P.S Czemu nie maszyna na SSD tylko na zwykłych talerzówkach ?
 4. Wymagania są takie aby odsiać ludzi którzy po tygodniu zrezygnują . I nie widzę problemu po rozmowie z kimś wymienić się linkiem do FB czy messengera aby tam szybciej się dogadywać/załatwiać sprawy . To raczej naturalna droga rozwoju . I nie oferuje nikomu pieniędzy tylko dostęp do maszyny/panelu oraz wsparcie .
 5. Hej . Poszukuje ciekawych projektów/sieci . Z racji większej ilości wolnego czasu jestem w stanie wesprzeć nowo powstające sieci które wiedzą co chcą osiągnąć. Ze swojej strony jestem w stanie dać Dedykowaną maszynę w PL w całości na serwery gier . Hosting Wsparcie ze swojej strony unixowe Domenę zakupić jeśli trzeba . Czego oczekuje Pomysłu i to naprawdę dobrego Zaangażowania Zdolności do stworzenia tego co się chce . Doboru odpowiednich ludzi . Nie interesują mnie osoby <18 roku życia które po mie
 6. ToKi

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam sieć serwerów 1s2k

  Nigdzie nie widzę ceny
 7. Graficznie to wygląda jak https://easy-wi.com/gallery/ .
 8. Wrzucie tą grafikę do siebie na serwer a nie na zapodaj . Lepiej to będzie wyglądać .
 9. ToKi

  KUPIĘ Zainwestuje w sieć CS GO

  Witam Myślałeś kiedyś nad własną siecią CS GO ? Masz chęci i zdolności tylko finanse na to nie pozwalały ? To dobrze trafiłeś ? . Jestem w stanie zaoferować finansowanie sieci CS GO na przejrzystych warunkach . Oferuję - Zakup licencji Invision Power Board - Zakup serwera Dedykowane w OVH game ( lub też na hostingach gier ) - Zakup domeny czy też stylu - Zapewnienie hostingu pod projekt ( strona , sourcemode, statystyki czyli wszystko co potrzebne ) Czego oczekuje i jak widzę podział finansowy . Całkowita opieka na nad forum , serwerami ,
 10. ToKi

  ROZWIĄZANE SourceBans

  host napewno ma być localhost ?
×
×
 • Create New...