Elita331

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O Elita331

 • Ranga
  Silver II
 1. Ilość osób w drużynie.

  Wgrałem ten plugin, dodałem komendę mp_limitteams 5 do gamemode_tryb_server.cfg i dalej nie trybi (dalej może być 6 graczy np. w CT). Chyba że jest jakaś inna metoda na to. :D
 2. Ilość osób w drużynie.

  Ustawiłem tak jak Ty mi napisałeś i dalej mogę dołączyć do drużyny, gdzie jest już 5 osób. Dodam że mój serwer ma 13 slotów, z czego ma ustawione sv_visiblemaxplayer na 11, ponieważ jeden slot to GOTV a dwa sloty są zarezerwowane dla adminów. Nie mam pojęcia jak to mogę rozwiązać.
 3. Cześć, jest jakaś możliwość, aby ustawić limit osób w drużynie? Chciałbym żeby było w TT 5 osób oraz w CT 5 osób i jak już po prostu to 5 osób będzie, to żeby nikt nie mógł dołączyć, dopiero jak się zwolni.
 4. Cześć, na moim serwerze (gdy umrę) nie widzę swoich sojuszników na mapie, czyli gdzie kto się znajduję - nie wiem w czym może tkwić problem.
 5. Dodanie mvp do Store by Zephyrus

  Skoro jest to w internecie to w czym problem?
 6. Cześć, mam malutki problem. Dokładnie stworzyłem VIP'a korzystając z jednego generatora. Dodałem żeby był tag [VIP] jak osoba pisze na czacie i wyświetlał się na jeden z kolorów, który ustawiłem, lecz tak się nie dzieje. Wiecie w czym może tkwić problem?
 7. Cześć, korzystam z tego pluginu (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=251829) i mam mały problem. Przez całą mapę dostaje może z 3-4 granaty, a tak nie powinno być (?). Z tego co czytałem granaty zostały zbalansowane, ale coś mi się wydaje że źle. Jest jakaś możliwość na poprawę tego?
 8. Poszukuje pluginu.

  Witam, poszukuje pluginu, który blokuje bronie na serwerze. Robię serwer AWP i chodzi mi o to, żeby nie blokował podczas zakupu, tylko żeby go nie po prostu nie było. :D
 9. Szukam pluginu.

  Cześć, szukam pluginu, który polega na tym, że admini widzą wszystkie rozmowy na sayu (chyba że jest to gdzieś do zrobienia w plikach konfiguracyjnych). Chodzi o to, żeby admin widział np. rozmowę osób nieżyjących bądź z przeciwnej drużyny.
 10. Typ Serwera: Counter-Strike Global Offensive Mod Serwera: FFA IP Serwera: 145.239.18.200:27030 Ilość slotów: 25 Lokalizacja: Polska, Warszawa Forum: ZabijamBoLubie.pl HLTV: Tak FDL: Tak
 11. Szukam pluginu.

  A nie będzie on kolidował z rankme?
 12. Szukam pluginu.

  Chodzi mi o to, że wraz z punktami taka ranga idzie wyżej. Dodam że również posiadam plugin rankme i nie chce żeby z tym kolidowało. :)
 13. Szukam pluginu.

  Witam, poszukuje pluginu na rangi, które ukazują się pod TAB. :)
 14. Problem z Mapchoserem.

  Nie ma, ja myślę że to będzie gdzieś do zmiany w pliku konfiguracyjnym. Będę na komputerze to podeślę. EDIT: http://www40.zippyshare.com/v/hGzQxrNh/file.html - tutaj podrzucam plik konfiguracyjny. Mi się wydaje że tutaj będzie coś do zmiany. A tutaj podsyłam link jak to wygląda i o co mi chodzi: https://imgur.com/a/4Muvs