Mr Rooster

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O Mr Rooster

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

35 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Gold Nova II
 • Obecna ranga: Gold Nova II
 1. Customowe modele

  Sprawa jest niby prosta , niby nie , zaczne od tego że pobrałem i wgrałem pluginy : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276697 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276779 Chciałem by ten model mi działał https://gamebanana.com/skins/151016 W ustawieniach modów ustawiłem oto tak : https://pastebin.com/0jbPtmuH https://pastebin.com/Y1uxmwYE Chce wiedzieć co zwaliłem że nie działa , wpisuje na czacie !CW i wybieramy model galilar i paintballgun pisze że wybrałem oto ten model choć się on nie nakłada. Mógłby mi ktoś z tym pomóc. Jak trzeba coś dograć , usunąć itd spokoju nie ma problem.
 2. SMAC

  @cancer i @Marshall dziękuje wam za opinie ;) , na pewno to wgram na serwer bo się przyda
 3. SMAC

  Pytanie czy skutecznie banuje , czy nie ma dużo odwołań, to jest bardzo ważne by nie odstraszyło a banowało osoby chetujące nie grające na wysokiej czułości czy ma Łucku shota. Jak się sprawuje w walce z cheterami? Planuje to wprowadzić u siebie , ale by nie było akcji tego typu że jakiś global wbija i dostaje bana od tego systemu bo to będzie słabe.
 4. SMAC

  Niedawno przeczytałem o tym pluginie , mam pytanie do was , jak działa ta paczka , gdzie zapisuje bany , czy ją polecacie, ogólnie wszystko o niej. Prosiłbym o szybką odpowiedź
 5. Custom chat color

  Planuje dodać dla drużyny CT kolor jasno niebieski i jasno czerwony dla TT podczas pisania i nick , czy pomógłby mi ktoś ustawić by to działało ?
 6. Problem paintball

  Sprawdź czy na 100% wszystkie pliki wgrałeś , i wgraj je do siebie , powinno zadziałać też miałem problem lecz po przerzuceniu plików do folderu z grą działało już normalnie , bez błędów , jeśli chodzi o pociski :) Napis z czy ci zadziałało
 7. Problemy ze skinami (modele)

  Modele pobierają się normalnie, nie jest to ich wina , nie ma errorów ,a modele nadal nie działają :/ dziś po południu obyczaje jeszcze czy jak coś zmienia w downloads.TxT czy będą jakieś błędy
 8. Problemy ze skinami (modele)

  Jestem pewien że poprawnie poprawnie ustawiłem fastdl , Aż takim debilem nie jestem by plików na sera Nir wgrać , pliki mam wszystkie niby wygrane , lecz kompletnie nie wiem co może być przyczyną , link o moda i modeli wysłałem wyżej , miło jakbyście pomogli :)
 9. Mam mały problem z w graniem jednego customowego modelu , niby wszystko mam jak należy , plugin , model i edytowany config w SM by działało , lecz jak w grze wpisuje !cw i wybieramy danego skina to nie wybiera mi go + jak próbuje coś zmienia w kodzie to mam wielki error na pół ekranu jak posiadam daną broń Oto link do samego pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276697 Dodatkowo wgrałem ten mod https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276779 by było łatwiej to poustawiać , nieskutecznie :/ link do modelu który chciałem wgrać https://gamebanana.com/skins/download/151016 W configuration.txt mam zmieniłem na takie wartości : "CustomModels" { "weapon_galilar" { "Paintballgun" { "model" "models/weapons/v_rif_galilar.mdl" "worldmodel" "models/weapons/v_rif_galilar.mdl" } } } W downloads.txt takie : https://anotepad.com/notes/g7ytst Moja prośba o pomoc jest taka by ktoś kto na tym pluginie bardziej się zna mi pomógł i napisał co robię źle, dodatkowo pytanie ,gdzie mam zmienić broń początkową (tą co daje nam za każdym razem jak się respimy) na galilar.Proszę o pomoc :) .