Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Pukawka.pl

Firma
 • Postów

  61
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Pukawka.pl w dniu 15 Czerwca 2016

Użytkownicy przyznają Pukawka.pl punkty reputacji!

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1638 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Pukawka.pl

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

31

Reputacja

 1. Jest nam bardzo przykro, że padłeś ofiarą oszusta. Niestety zgodnie z polskim prawem nie możemy wydać serwer. Co zgodnie z prawem możemy zrobić: - zabezpieczyć dane i logi w tej sprawie - na prośbę organów ścigania (policja i prokuratura) wydać zabezpieczone dane Dla czego nie możemy wydać serwerów? Bo nie jesteśmy sądem. Nie wolno nam samodzielnie wymierzyć sprawiedliwości, pod groźbą odpowiedzialności cywilnej i karnej. Tak działa prawo, że tylko sąd może nakazać wydanie serwerów i wymierzyć karę oszustowi.
 2. Nie udało nam się znaleźć konta o tym loginie w naszej bazie danych.
 3. @naXe znamy się sporo czasu. Jako to jest z tą zmianą? Czy możesz potwierdzić, że forum faktycznie zostało sprzedane, czy może sprzedał sam sobie?
 4. A co powiecie na nowy system serwerów testowych, który pozwala na testowanie prawie wszystkich serwerów z naszej oferty? Jest już dostępny w panelu :)
 5. Dziękujemy za tak pozytywny odzew na promocję weekendową. Przypominamy o trwającej promocji 2za1 Jeżeli ktoś oferuje Wam "bezkonkurencyjną" ofertę, przyjdź z nią do nas. Otrzymasz lepszą :) Ps Wzięliśmy również po uwagę Wasze głosy, że brakowało innych gier oraz innych ofert :)
 6. Do końca niedzieli jest 50% na zakup serwerów: cs 1.6, cs:go, cs:go tr128, cod2, cod4 z oferty Standard. Promocja łączy się z 2za1, czyli po zakupie dostajesz drugi taki sam serwer za darmo w postaci kodu.
 7. Małe wyjaśnienie. Staramy się być z cenami, upustami itp gdzieś po środku. Będzie za tanio - odbije się na jakości, nawet nie zapchaniu maszyn, ale np nie fachowym wsparciu tech, albo wielodniowym czasie odpowiedzi (pewnie to znacie z innych hostingów, typu "dorobię sobie") Będzie za drogo - też źle Także wysoka jakość, za rozsądną cenę, to jest nasze credo od 10 lat. http://pukawka.pl/strona,51.html Dla stałych klientów! Jeżeli posiadasz jeden serwer od 6 miesięcy na Pukawka.pl, to kolejny taki sam możesz otrzymać na 31 dni za darmo. Uwaga, uwaga! Jeżeli posiadasz na Pukawka.pl 4 lub więcej serwerów od 3 miesięcy, to możesz otrzymać 2 serwery na 31 dni za darmo. Serwery przyznajemy ręcznie, po kontakcie z naszym bok: [email protected]
 8. Ale to jest coś u Ciebie. Certyfikat wygasa 2018 roku.
 9. Dla stałych klientów są: - program lojalnościowy - promocja w której kolejny serwer mają za darmo - indywidualne upusty - upusty w zamian za reklamę
 10. Wszystko zależy jakie mody chcesz uruchamiać i jaki tickrate. Na tickrate 64 powinno ciągnąć 40 slotów. Gorzej na tr128. Po prostu kończą się możliwości procesorów. Trochę światła na to rzuciłem tutaj: 64 sloty tr128 za 3 zł na zwykłej maszynie, gdzie są zakładane inne serwery. To ma być bez sv na czerwono i var 40 ? Z naszej stronie nie widzę problemy możemy zrobić maszynę z: - wyłączonym hypertradingiem - na tylko 4 serwery csgo - koszt slota 5 zł Powinno uciągnąć 64 sloty tr64 FFA, DD2, 1v1 Nie wiem ile tr128, ale też dużo. Musi się znaleźć tylko 4 chętnych na taką maszynę na serwery na rok czasu z góry. Można również pomyśleć o dedyku z naszym panelem i obsługą. Zapraszam do kontaktu na [email protected]
 11. Promocja 2za1. Kupujesz jeden serwer, dostajesz dwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji, który trwa tylko do odwołania :) Promocja dotyczy serwerów z ofert: Premium, Standard i Minecraft Drugi serwer jest w postaci kodu do wykorzystania przez 31 dni. Regulamin promocji.
 12. Możesz się pokusić o to, przynajmniej scheduler będzie miał mnie roboty.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...