Scorpion Flail

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Scorpion Flail wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec 2017

Scorpion Flail ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Silver II

1 obserwujący

O Scorpion Flail

 • Ranga
  Silver III
 1. Modele broni

  Plugin na kosy nie powinien mieć z tym nic wspólnego - założę się, że VIP z generatora wykonuje funkcję GivePlayerItem dokładnie w momencie wywołania eventu player_spawn co w przypadku CS:GO powoduje takie błędy (jest to w jakiś sposób powiązane ze zmianą drużyny). Rozwiązanie jest proste: musisz opóźnić dawanie broni timerem, np o 0.1 sec.
 2. Spadki graczy po nowym update cs:go

  W CS:GO nie ma możliwości wykonywania komend na graczu, juz nie wspominając o bezpośredniej ingerencji w jego pliki. Funkcja precache wysyła tylko pliki, których gracz nie posiada w katalogu gry, więc to o co pytasz jest nierealne.
 3. Nie wyszukuje serwera

  Bez problemu znalazłem Twój serwer po tagu: Jeśli chcesz, by można go było wyszukać bez dodatkowych filtrów typu tag/mapa, to powinieneś skontaktować się z hostingiem by zgłosili adres w bazach geoip, z których korzysta Valve (aktualnie widnieje jako FR, więc gracze z PL go nie znajdą w ten sposób).
 4. Nie wyszukuje serwera

  Podaj adres IP serwera - co prawda serwery w masterserverze Valve od kilku lat są wyświetlane graczom na podstawie geolokalizacji (np Polacy standardowo nie zobaczą serwerów z FR), ale przy filtrowaniu po konkretnych mapach/tagach zawsze powinny się wyświetlać.
 5. Problem z PTaH

  Na pewno pobierasz wersję na system Linux?
 6. multiple echo say cfg

  bind "kp_del" "alias sjsb" A ty dalej swoje... Jaki znowu alias?! Alias już sobie utworzyłeś wyżej, 'sjsb' to gotowa komenda do zbindowania. Dostałeś gotowca na tacy, nie mam zamiaru zaśmiecać sobie plików gry jakimiś dziwnymi confingami.
 7. multiple echo say cfg

  Pomyśl logicznie: skoro komenda SJSBshow poprawnie wyświetla tekst, tzn że Twoim jedynym problemem jest poprawne zbindowanie klawisza. Aż specjalnie wkleiłem sobie do osobnego confinga przykład, który Ci podesłałem, odpaliłem komendę "map de_dust2", i biegając w grze kliknałem zbindowany klawisz ']'. Efekt widzisz sam: Na to, że nie potrafisz wykorzystać gotowca, którego dostałeś lub namieszałeś sobie w confingach gry nikt nic już nie poradzi.
 8. multiple echo say cfg

  Podałem Ci gotowca, nie rozumiem po co zmieniasz sposób bindowania. A czy przypadkiem nie próbujesz użyć tego binda będąc w menu gry zamiast na mapie (z zamkniętą consolą)?
 9. multiple echo say cfg

  Nie ma opcji, by trzeci przykład nie zadziałał. Wpisz w konsoli SJSBshow i wszystko powinno się wyświetlić.
 10. multiple echo say cfg

  No to przekombinowałeś, wystarczy tak: bind "]" "echo Tekst 1;echo Tekst 2;echo Tekst 3;echo Tekst 4;echo Tekst 5;echo Tekst 6;echo Tekst 7;echo Tekst 8;echo Tekst 9;echo Tekst10" Lub jak tak bardzo chcesz aliasem: bind "]" "SJSBshow" alias "SJSBshow" "echo Tekst 1;echo Tekst 2;echo Tekst 3;echo Tekst 4;echo Tekst 5;echo Tekst 6;echo Tekst 7;echo Tekst 8;echo Tekst 9;echo Tekst 10" Albo w stylu, który opisałeś w pierwszym poście: bind "]" "SJSBshow" alias "SJSBshow" "a1;a2;a3;a4;a5;a6;a7;a8;a9;a10" alias "a1" "echo Tekst 1" alias "a2" "echo Tekst 2" alias "a3" "echo Tekst 3" alias "a4" "echo Tekst 4" alias "a5" "echo Tekst 5" alias "a6" "echo Tekst 6" alias "a7" "echo Tekst 7" alias "a8" "echo Tekst 8" alias "a9" "echo Tekst 9" alias "a10" "echo Tekst 10"
 11. multiple echo say cfg

  No sorry, ale jak do komendy przyjmującej 2x argumenty wpisujesz 3 to chyba jednak nie do końca :) Opisz jaki ma być efekt końcowy, bo nie napisałes co chcesz z tym zrobić. Ma to lecieć pojedyńczo w pętli czy ma wyświetlić wszystkie linie na raz w konsoli?
 12. multiple echo say cfg

  Składnia komendy alias jest następująca: alias "nazwa" "komenda" Więc powinieneś kombinować w ten sposób: alias "sjsb0" "echo ***************************************" alias "sjsb11" "echo 1 > Szybkie strzelanie na scrollu | [ON = , / OFF = . ]"
 13. Nie mogę dodać serwera do gt

  Hostujesz je w OVH z firewallem game? Jeśli tak to go wyłącz podczas dodawania serwera.
 14. Rezerwacja slota

  Główną ideą tego pluginu jest niedopuszczenie do sytuacji, w której na serwerze przebywa graczy więcej niż pozwala na to rzeczywista ilość slotów (czyli łączenie się z serwerem przez komendę connect w konsoli). Jeśli nie chcesz, to nie musisz ukrywać zarezerwowanego slota - chociaż w tym momencie wystarczyłoby użycie wbudowanego adminslots, który działa poprawnie w przypadku, gdy nie ukrywasz żadnych slotów. Za pomocą clientlimitera też możesz to zrobić: ustaw na sztywno sv_visiblemaxplayers z ilością rzeczywistych slotów, a następnie do sourcemod.cfg dopisz: sm_admin_slots 1. Wtedy, gdy np serwer będzie miał 19/20 graczy. to na ostatniego slota wbiją tylko osoby z rezerwacją - pozostali będą kickowani. Dodatkowo upewnij się, że wbudowany adminslots jest wyłączony.
 15. Dedyk

  Jeśli zmieścisz się z każdym serwerem poniżej 100% CPU na HT to udźwigniesz, tylko tasksetem się wspomóż żeby scheduler Ci zbędnych skoków nie robił. Jeśli natomiast zależy Ci na jakości to 4x serwery bez HT + taskset i powinny całkiem stabilnie pracować nawet przy 28-30 slotach w zależności od konfiguracji serwera. Ten model CPU ma taki plus, że nie grzeje się mocno nawet przy wysokim obciążeniu, więc teoretycznie masz zwiększoną stabilność działania. Taktowanie poniżej 3.5 Ghz? Dla CS:GO 128 tick z pluginami zapomnij :)