Jump to content

Scorpion Flail

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Scorpion Flail last won the day on June 15 2018

Scorpion Flail had the most liked content!

Community Reputation

19 Silver IV

1 Follower

About Scorpion Flail

 • Rank
  Silver III

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

881 profile views

Member rank

 • The Global Elite
 • Currently Feeling The Global Elite
 1. Scorpion Flail

  Serwer Problem

  Twój serwer lub pliki .vpk (prawdpodobnie linkowane przez hosting) są nieaktualne - spróbuj zaktualizować serwer, jeśli nic to nie da skontaktuj się ze swoim hostingiem.
 2. Scorpion Flail

  iptables - przekierowanie graczy

  To nie może zadziałać przy serwerach CS:GO z prostego powodu: serwer musi mieć stałe połączenie z serwerami Steam, przy jego uruchomieniu leci heartbeat do serwerów Steama zawierający różne informacje (m.in adres IP serwera) i moim zdaniem na tej podstawie następuje później weryfikacja każdego kolejnego gracza, który spróbuje połączyć się z serwerem już nie wspominając o systemie tokenów, który też pewne informacje przechowuje. W CS 1.6 takie coś mogłoby przejść ale bez masquerade (czyli zadziałałoby jak proxy - ip proxowanych graczy byłoby takie jak IP serwera źródłowego, więc banując jednego gościa banujesz wszystkich). Zatem nawet jeśli udałoby się to ominąć i odpowiednio pokierować ruchem Steama na nowy serwer, to nadal zostanie kwestia zbanowania wszystkich przez jednego gościa, bo protokół UDP zachowa się nieco inaczej niż TCP w tym przypadku i masquerade nie przejdzie.
 3. Scorpion Flail

  Plugin klocki

  Jeśli te bloki są entami, to stripperem możesz zrobić z nimi prawie wszystko: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=39439 Do tego możesz się zaopatrzyć w dekompilator map, np bspsrc + CS:GO SDK (valve hammer) do łatwego wizualnego lokalizowania obiektów na mapach, którym chcesz później nadać inne właściwości. Na początku wymaga trochę cierpliwości (musisz zrozumieć jak działają trigery i obiekty na mapie), ale to bardzo potężne narzędzie.
 4. Scorpion Flail

  Polskie znaki w zdaniach

  Wyświetlany znak jest zależny od kodowania, które jest stosowane w pliku. Możesz to zrobić prościej: - otwórz źródło pluginu w notepad++ - w zakładce format przekonwertuj na UTF8 bez BOM - upewnij się, że w zakładce format jest zaznaczone poprawne kodowanie, ustaw sobie polskie znaki w komunikatach pluginu, a na końcu zapisz plik Później odpalasz go w pawnstudio, klikasz view -> set codepage -> utf8 i kompilujesz.
 5. Scorpion Flail

  Sourcebans problem

  Deb9 standardowo ma w repo php7, więc musiałeś samodzielne robić downgrade. W takiej sytuacji musisz wskazywać konkretne wersje modułów przy instalacji. Spróbuj: apt-get install php5.6-xml Jak nie pójdzie, to spróbuj znaleźć nazwę w: apt-cache search php | grep -i xml Jeśli po instalacji sam restart serwera www (apache/nginx) nie wystarczy, to dopisz nazwę modułu w odpowiednim miejscu w pliku php.ini.
 6. Scorpion Flail

  Sourcebans problem

  Jakiej wersji php używasz? (sprawdź zarówno przez phpinfo() jak i php -v)
 7. Scorpion Flail

  Problem z Mapami

  Wklej tutaj zawartość tego pliku.
 8. Scorpion Flail

  Problem z Mapami

  Ten plugin odczytuje mapki z pliku addons/sourcemod/configs/mapchooser_extended/maps/csgo.txt - powinieneś dodać w nim nazwy mapek.
 9. Scorpion Flail

  Błąd, starsza wersja serwera

  Dość spora rozbieżność wersji, na bank coś sam wrzucałeś. Może serwer jest zaktualizowany, tylko masz nieaktualny plik steam.inf (w katalogu csgo)? Usuń go i niech Ci go od nowa pobierze przy aktualizacji.
 10. Sprawdziłem po tagu i wszystkie z adresem 145.239.133.124 już się wyświetlają :)
 11. Scorpion Flail

  Spam w konsoli.

  Konsoli serwera czy gry?
 12. Scorpion Flail

  Problem z podłączeniem do sourcebans

  127.0.0.1 to nadal localhost. W polu 'host' powinieneś wpisać zewnętrzny adres IP bazy (lub domenę). Localhost obowiązuje tylko wtedy, gdybyś bazę danych miał na tej samej maszynie co serwer gry.
 13. Scorpion Flail

  VIP co jest nie tak?

  Wpisz w konsoli serwera komendę: sm plugins load nazwapluginu.smx I spr jaki dostaniesz output.
 14. Scorpion Flail

  Serwery CS:GO (cloud) - jaki hosting polecacie?

  Moim zdaniem przy takiej ilości małych serwerów nie powinieneś pakować się w droższe dedyki. Możesz próbować z tańszym wariantem (ten procek całkiem nieźle radzi sobie z utrzymaniem parametrów przy wyższym obciążeniu): https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/game/171mc5.xml . Zwróć jedynie uwagę, że w ich standardowej instalacji są to 2x dyski 240GB pracujące w RAID1, czyli będziesz miał 240 GB, nie 480GB (no chyba, że zainstalujesz samodzielnie system przez IPMI tylko wtedy licz się z tym że jak dany dysk padnie to tracisz z niego dane). No i oczywiście nie obędzie się bez podlinkowania dużych plików "pak.*vpk" na każdym z serwerów żeby wystarczyło miejsca. 8 x 10 slotów - spokojnie możesz postawić na w/w dedyku najlepiej przypisując każdy serwer tasksetem do poszczególnych wątków CPU (w HT masz ich 8, więc idealnie jeden serwer na wątek) - dzięki temu scheduler nie będzie ci robił niepotrzebnych skoków, a przy takiej ilości slotów bez problemu rozłoży sobie pozostałe procesy systemowe. HT nie ma sensu wyłączać przy tylu serwerach z tyloma slotami. Inną alternatywą może być troszę droższy dedyk (w opcji 450GB SSD NVMe) - xeony o wysokim taktowaniu są bardzo często wybierane rozgrywkach ligowych ze względu na możliwość uzyskania mniejszego VAR'u bazowego bez specjalnej zabawy z kernelem https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/enterprise/1801sp02.xml Jeśli chodzi o 32 serwery x2 sloty: przyjmując, że jeden taki serwer będzie brał średnio 15% CPU (w HT) to raczej spokojnie możesz pozostawić rozłożenie obciążenia przez scheduler. Oba dedyki powinny się sprawdzić przy komfortowej rozgrywce - kwestia tego, czego konkretnie oczekujesz. Inwestując w tańszy wariant możesz odłożyć sobie zapas $$$ na kolejnego dedyka w razie potrzeby.
 15. Scorpion Flail

  Serwery CS:GO (cloud) - jaki hosting polecacie?

  Nie są w tej samej cenie, ogólne zestawienie na stronie OVH jest nieprecyzyjne. Kliknij bezpośrednio na oferty i wtedy zobaczysz różnicę w cenie. Pytasz o serwery dedykowane pod CS:GO, ale nie podałeś najważniejszych informacji, tj do jakich konkretnie zastosowań / jakie to mają być serwery cs:go (tick/sloty/przeznaczenie).
×