Scorpion Flail

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Scorpion Flail wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec

Scorpion Flail ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Silver I

O Scorpion Flail

 • Ranga
  Silver II
 1. Dodanie serwera na lista steam.

  A w jaki sposób go szukasz? Próbowałes sobie dodać jakiś unikalny tag w sv_tags i znaleźć go po tagu w wyszukiwarce?
 2. Problem z serwerem cs go

  Pewnie instalowałeś paczke srcds z panelu któregoś z hostingów: https://srcds.pro/config - tam są standardowo takie ustawienia. Jeśli tak, to usuń pliki csay.so, csay.vdf z folderu addons.
 3. Maksymalna ilość aren

  Nic nie trzeba przerabiać. Jasne, że możesz sobie pobrać mapkę z innego serwera i wrzucić na swój - na to samo wyjdzie.
 4. Maksymalna ilość aren

  Na pewno nie mają dokładnie tych samych. To nie jest kwestia pluginów czy spawnów - mapa musi być do tego przystosowana i posiadać odpowiednią ilość aren. Zwroć uwagę, że mapki często mają np dopisek *_32, *_64 - te nazwy nie są przypadkowe i odzwierciedlają ilość graczy, którą mogą pomieścić (w sieci są różne wersje takich samych map dopasowanych do większej lub mniejszej ilości graczy). A jak nie wiesz ile mapka ma aren i czy nada się na serwer, to zdekompiluj ją sobie jakimś programem, np bspsrc, załaduj do CS:GO SDK i policz :)
 5. Czysty Serwer CSGO | Debian 9 Stretch

  Więc jak rozumiem, serwer sprawnie działa tylko chcesz pozbyć się tych błędów, tak? Najprościej spróbuj sobie zedytować pliczek srcds_run i w pierwszej linii ustaw #!/bin/bash (uważaj na kodowanie znaków).
 6. Czysty Serwer CSGO | Debian 9 Stretch

  A dzieje się coś dalej po tych komunikatach? Jest informacja o crashu albo uruchomieniu serwera? Co jest wyświetlane na samym końcu?
 7. Serwer ,Gracze, Crash CS'a

  Istnieje taki 'magiczny' parametr -condebug - wystarczy, że dopiszą go w poleceniu startowym cs-a (wtedy w katalogu csgo utworzy im się plik o nazwie console.log zapisujący wszystkie informacje z konsoli gry). Nie sądzę, by logi z konsoli cokolwiek wykazały przy takim crashu, jednak nie zaszkodzi spróbować. Jeśli jest taka możliwość to niech sprawdzą, czy przy innej mapie na serwerze też wystąpi u nich taki problem.
 8. Limit graczy w team'ie

  A czy mapka ma wystarczającą ilość spawnów?
 9. Limit graczy w team'ie

  Spróbuj: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=219812
 10. sourcebans problem z łącznością

  Prawdpodobnie hosting, na którym zainstalowałeś stronę sourcebansa ma zablokowane porty UDP potrzebne do skanowania serwera. Zgłoś się do nich, powinni odblokować.
 11. Problem RoundEndSound

  Sprawdź też czy masz w ogóle te pliki w folderze gry - wtedy dowiesz się czy ci się pobrały.
 12. Problem RoundEndSound

  No więc na FD nie ma żadnego błędu i poprawnie odczytuje / synchronizuje pliki. Na jakiej podstawie twierdzisz, że ich nie pobiera?
 13. Problem RoundEndSound

  Jak nie chcesz podawać dokładnego linku, to spróbuj pobrać któryś z tych dźwięków przez przeglądarkę (tylko id serwera sobie zamień i zweryfikuj poprawność nazwy/ścieżki dźwięku), np: http://4.1s1k.pl/FD/srv12345/csgo/sound/misc/1s2k2017k/1.mp3 Jeśli link będzie na 100% poprawny, a mimo tego dźwięk nie będzie się pobierał, to jest to problem po stronie samego FastDL.
 14. Problem RoundEndSound

  Co z tego, że jest automatyczna synchronizacja. FastDL opiera się na http requestach więc musisz mieć linka do FD. Dlatego "wyciągnij" go przez komendę sv_downloadurl.
 15. Problem RoundEndSound

  Podrzuć linka do FastDL (sprawdź go komendą sv_downloadurl w konsoli serwera, nie w confingu) i ss ze strukturą katalogów, w których znajdują się te rs'y.