Scorpion Flail

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Scorpion Flail wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec 2017

Scorpion Flail ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Silver I

1 obserwujący

O Scorpion Flail

 • Ranga
  Silver II
 1. Znikające modele?

  W pierwszej kolejności wyłącz plugin vipa i sprawdź czy modele nadal będą znikały. Jeśli ekwipunek (granaty, etc) jest w nim nieprawidłowo przydzielany to prawdpodobnie on jest przyczyną.
 2. Głosowanie na serwerze

  Nie wiem czy jeszcze działa, ale możesz spróbować: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=208008 Gdzieś na ostatnich stronach znajdziesz poprawke dla CS:GO od autora. To działa na zasadzie API, więc musisz sobie napisać pod to konkretny plugin.
 3. GOSetti.pl - lista i reklamy serwerów CS:GO

  Nigdy nie popierałem polityki cssetti, ale z ciekawości przetestowałem reklamę dwukrotnie. Pierwszego zakupu dokonałem około 3 tygodni temu ze stawką 3 PLN/dzień na tydzień (jeśli mnie pamięć nie myli, w momencie zakupu pozycja serwera według opisu na stronie była między 2-7). Po około 3 dniach zauważyłem widoczny wzrost w statystykach GT. Co ciekawe, po zakończeniu reklamy statystyki grywalności nie spadły i cały czas utrzymywały się na tym samym poziomie. Aby upewnić się, że nie był to przypadek (ferie, etc), w dniu 14.02 ponownie zakupiłem reklamę również na tydzień - tym razem byłem zmuszony ustawić stawkę dzienną aż na 7 PLN by znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Po 2 dniach znowu odnotowałem widoczny wzrost w GT, więc reklama nie jest efektem placebo i rzeczywiście przynosi realny efekt co widać poniżej: Wnioski? - reklama "działa", przynajmniej przy wyższej stawce - efekt reklamy jest widoczny po jej zakończeniu, więc nawet taki jednorazowy "boościk" może na dłużej zwiększyć grywalność - starałem się dobierać stawki, by miejsce na liście było optymalne. Możliwe, że w chwili obecnej przy stawce 3PLN / dzień nie odczułbym efektu i kasa byłaby wyrzucona w błoto - dobra opcja na rozruch dla nowych serwerów: w połączeniu z tradycyjnymi metodami (m.in zapraszanie znajomych) myślę, że można spotęgować efekt - panowie przyhamujacie trochę z tymi stawkami, nie róbcie tutaj drugiego setti! Przecież można mieć dobry serwer nie wydając na niego irracjonalnych kwot.
 4. Problem z radarem i widocznością przez smoke

  @SeParator pokaż co masz bezpośrednio w katalogu addons.
 5. Nikt nikogo nie słyszy jak ktoś gada

  Spróbuj testowo ustawić takie komendy (wszystkie na raz): Dodatkowo sprawdź w konsoli serwera ich wartości (każdą z osobna), by upewnić się czy na pewno zostały wczytane. Są to wszystkie główne komendy, które mogą mieć wpływ na rozmowy między graczami. Jeśli te komendy będą ustawione i żaden plugin nie wpływa na komunikację to nie widzę możliwości by komunikacja nie działała. No i profilaktycznie upewnij się, że każdy ma ten problem :)
 6. PROBLEM Serwer CS GO - ilość rund... i kasa?

  Więc usuń plik gamemodes_server.txt i ewentualnie pliki csay z katalogu addons - wtedy customowe ustawienia nie będą wczytywane.
 7. PROBLEM Serwer CS GO - ilość rund... i kasa?

  A czy przypadkiem nie instalowałeś paczki srcds.pl lub jakiegoś customowego ebota? Sprawdź czy bezpośrednio w katalogu csgo masz plik o nazwie gamemodes_server.txt, jeśli tak - pokaż jego zawartość.
 8. Admin nie może dawać permbana

  if (!time && client && !(CheckCommandAccess(client, "sm_unban", ADMFLAG_UNBAN | ADMFLAG_ROOT))) { ReplyToCommand(client, "You do not have Perm Ban Permission"); return Plugin_Handled; } A czytać kod źródłowy potrafi? :)
 9. Admin nie może dawać permbana

  Admini muszą mieć flagę unbana albo roota, by mogli banować permanentnie.
 10. Problem z var i sv

  Jeśli masz w tym małe doświadczenie, to na Twoim miejscu nie pchałbym się w dedyka (poświęcony czas +wysokie koszty w stosunku do tego co chcesz zrobić). Od siebie poleciłbym ofertę pukawki w wersji pro - miałem okazję grać na tych serwerach mixy i śmigało bez zastrzeżeń (też lokują w ovh). Jeśli natomiast koniecznie chcesz dedyka to przygotuj się na koszt +/- 300 PLN brutto, wtedy xeon z wyższym taktowaniem (faceit w PL będzie miał E3-1270v6, niski var ale mniej stabilny), albo i7 (odrobinę wyższy var ale stabilniejszy).
 11. Problem z var i sv

  A co będziesz tam stawiał? Serwer(y) pod mixy czy publiczne z pluginami? Ile takich serwerów? W PL czy za granicą?
 12. [CSGO] Jak zrobić rezerwacje dla VIP

  Upewnij się, że masz odpalony plugin reservedslots.smx. Później w pliku sourcemod.cfg (w katalogu csgo/cfg/sourcemod) ustaw: sm_reserve_type 1 (żeby wyrzucało gracza z serwera, gdy wchodzi ten z rezerwacją) sm_reserved_slots 1 (ilość zarezerwowanych slotów) Dla mnie osobiście taka rezerwacja jest bez sensu i tylko wkurza graczy, dlatego od siebie poleciłbym ten plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2302217
 13. Problem z var i sv

  Parametry Var i SV na ogół są zależne od samego sprzętu / systemu (o ile serwer jest sensownie skonfigurowany). Jeśli dobrze widzę, to VPS SSD 3 ma tylko 2.4 GHz - na serwer cs:go jest to zdecydowanie za mało - musisz mieć minimum 3.2 GHz żeby jakoś to działało, najlepiej 3.5+, ewentualnie spróbuj z ustawieniem occlusion_test_async 1 żeby trochę pociągnęło z tego drugiego wątku, ale cudów się nie spodziewaj.
 14. Dodanie serwera na lista steam.

  A w jaki sposób go szukasz? Próbowałes sobie dodać jakiś unikalny tag w sv_tags i znaleźć go po tagu w wyszukiwarce?
 15. Problem z serwerem cs go

  Pewnie instalowałeś paczke srcds z panelu któregoś z hostingów: https://srcds.pro/config - tam są standardowo takie ustawienia. Jeśli tak, to usuń pliki csay.so, csay.vdf z folderu addons.