Skocz do zawartości

konik

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Silver I

O konik

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

120 wyświetleń profilu
 1. konik

  Serwer crashuje graczy.

  Przecież ten projekt został porzucony od bardzo dawna. Autor go udostępnił tylko dlatego że dużo osób upubliczniało jego prywatną pracę i podpisywało się pod nią. Jedyny update był ponad rok temu. // W pluginie store by zephyrus jest przecież precache na starcie mapy z tego co pamiętam.
 2. konik

  Base Builder [EXP] [RPG] [SKLEP] [MISJE]

  Sieć która kradnie pracę innym i używa pirackiego szablonu jest dnem i zawsze dnem pozostanie. Bo Polacy nie potrafią (cenzura) uszanować czyjejś pracy i jedyne co robią to kradną, no ale taka jest Polska tego nie zmienisz. Bo dzieci nie wiedzą co to jest ciężka praca :)
 3. konik

  pluginy

  http://bfy.tw/HpMC
 4. konik

  Lay sourcebans

  Jest to po prostu przerobiony boostrap na bansa, autor tego nie dokończył więc nie ma go w necie, jednak możesz sobie sam go zakodować.
 5. konik

  Rundy na multi1v1

  Trzymoj panie:
 6. konik

  Problem z zabawami na jb

  do usuniecia
 7. konik

  Plugin menu wyboru broni

  Zamiast przyjąć krytykę i poprawić błędy które ci @GoldeneK przekazał to próbujesz dalej się kłócić wiedząc że typek ma 10x więcej doświadczenia od ciebie. DOŚĆ ŻE CI POWIEDZIELIŚMY twoje błędy, to dalej zrobiłeś identycznie to samo, wklejając nowy kod.
 8. konik

  Plugin menu wyboru broni

  Dalej robisz tak (cenzura) błąd, już @GoldeneK ci powiedział.... Dalej mieszasz stary syntax z nowym co jest kretyństwo. Robisz menu pistoletów w MENUHANDLERZE. KYS(Take it personal please (if you are an idiot)). PS: int client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); (XD) powinno być tak skoro znasz już ten "NOWY SYNTAX" int client = GetClientOfUserId(event.GetInt("userid")); Tego już nie mam zamiaru komentować
 9. konik

  Plugin menu wyboru broni

 10. konik

  Plugin menu wyboru broni

  Nie.
 11. konik

  Plugin menu wyboru broni

  SetMenuExitButton(menu, false); SetMenuExitButton(menu2, false); PS: Twój kod ma utyzm.
 12. konik

  Plugin menu wyboru broni

  A trzymoj
 13. konik

  Potrzebuje VIP'A

  XD.
 14. konik

  Potrzebuje VIP'A

  Przecież ogarniczenie AWP masz w innym pluginie... Skąd mamy wiedzieć jaki, po co zadajesz idiotyczne pytanie. Jak masz się tak zachowywać to se napisz sam.
×