konik

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Silver I

O konik

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

75 wyświetleń profilu
 1. Serwer crashuje graczy.

  Przecież ten projekt został porzucony od bardzo dawna. Autor go udostępnił tylko dlatego że dużo osób upubliczniało jego prywatną pracę i podpisywało się pod nią. Jedyny update był ponad rok temu. // W pluginie store by zephyrus jest przecież precache na starcie mapy z tego co pamiętam.
 2. Sieć która kradnie pracę innym i używa pirackiego szablonu jest dnem i zawsze dnem pozostanie. Bo Polacy nie potrafią (cenzura) uszanować czyjejś pracy i jedyne co robią to kradną, no ale taka jest Polska tego nie zmienisz. Bo dzieci nie wiedzą co to jest ciężka praca :)
 3. pluginy

  http://bfy.tw/HpMC
 4. Lay sourcebans

  Jest to po prostu przerobiony boostrap na bansa, autor tego nie dokończył więc nie ma go w necie, jednak możesz sobie sam go zakodować.
 5. Rundy na multi1v1

  Trzymoj panie:
 6. Problem z zabawami na jb

  do usuniecia
 7. Plugin menu wyboru broni

  Zamiast przyjąć krytykę i poprawić błędy które ci @GoldeneK przekazał to próbujesz dalej się kłócić wiedząc że typek ma 10x więcej doświadczenia od ciebie. DOŚĆ ŻE CI POWIEDZIELIŚMY twoje błędy, to dalej zrobiłeś identycznie to samo, wklejając nowy kod.
 8. Plugin menu wyboru broni

  Dalej robisz tak (cenzura) błąd, już @GoldeneK ci powiedział.... Dalej mieszasz stary syntax z nowym co jest kretyństwo. Robisz menu pistoletów w MENUHANDLERZE. KYS(Take it personal please (if you are an idiot)). PS: int client = GetClientOfUserId(GetEventInt(event, "userid")); (XD) powinno być tak skoro znasz już ten "NOWY SYNTAX" int client = GetClientOfUserId(event.GetInt("userid")); Tego już nie mam zamiaru komentować
 9. Plugin menu wyboru broni

 10. Plugin menu wyboru broni

  Nie.
 11. Plugin menu wyboru broni

  SetMenuExitButton(menu, false); SetMenuExitButton(menu2, false); PS: Twój kod ma utyzm.
 12. Plugin menu wyboru broni

  A trzymoj
 13. Potrzebuje VIP'A

  Przecież ogarniczenie AWP masz w innym pluginie... Skąd mamy wiedzieć jaki, po co zadajesz idiotyczne pytanie. Jak masz się tak zachowywać to se napisz sam.