Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

IMPOWERED

Właściciel sieci
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About IMPOWERED

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Team name
  pif-paf.pl

Kontakt

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Polecam tego allegrowicza. Uczciwy, transakcja przebiegła bez problemu i w razie czego to pomoże.
 2. Witam. Szukam ludzi z serwerami csgo/1.6 którzy nie mają jeszcze forum lub planują jego zmianę. Wymagania to na pewno bycie ogarniętym, dojrzałym człowiekiem(toxiców, gburów itp. nie tolerujemy), mieć chęci do prowadzenia serwera żeby nie była to chwilowa przygoda i oczywiście przyda się też jakiekolwiek doświadczenie. Z naszej strony oferujemy na pewno szybką pomoc, stabilne forum, podłączenie pod naszego amx/sourcebansa, gwarancję że za miesiąc forum nie zniknie z internetu no i co to by jeszcze żeby dobrze się u nas siedziało po prostu. Kontakt: priv tutaj lub
 3. IMPOWERED

  Zamknięty na prośbę autora. Serwer CSGO

  Zapraszam na priv
 4. Przedmiot: Nóż Bagnet M9 Rękodzieło - Field Tested Cena: 700zł Kontakt: forum/steam /id/jkmhype Jak ktoś się zdecyduje to sprzedaż tylko i wyłącznie przez allegro.
 5. Link do sieci: https://pif-paf.pl/ Właściciel/e: @IMPOWERED @delphi Typy serwerów: CSGO, TS3. CS 1.6 i inne serwery będą w przyszłości
 6. Witam wszystkich. Chciałbym Was zaprosić na nową sieć serwerów multiplayer pif-paf.pl Sieć od graczy dla graczy. Aktualnie posiadamy 2 serwery CSGO oraz serwer TS3 ale nie chcemy ograniczać się jedynie do serwerów Counter-Strike. Mamy zaangażowaną i chcącą się rozwijać administracje ze środkami do dalszych działań. Na razie naszym głównym planem jest gromadzić nowych użytkowników i rozwinąć serwery. Na ten czas zbytnio się niczym nie wyróżniamy spośród innych sieci ale wraz z czasem będziemy rozwijać serwery i forum na tyle żeby można je było nazwać "unikalnymi"
 7. Akurat tej komendy nie mogłem jakoś znaleźć. Dzięki wielkie temat do zamknięcia.
 8. Witam. Czy da się coś zrobić żeby nie przerywało rsów wraz z początkiem nowej rundy na arenkach? Specjalnie zrobiłem krótkie rsy ale gdy się runda skończy to jest chyba 1sek i zaczyna się nowa.
×
×
 • Create New...