Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

dbk

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

dbk last won the day on October 21

dbk had the most liked content!

Community Reputation

26

1 Follower

About dbk

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Team name
  HolyFrag.pl

Recent Profile Visitors

1,113 profile views
 1. 800zł za martwą stronę + licencję? Po co Ty to w ogóle kupowałeś? Z tych dziesiątek tysięcy użytkowników może pięciu sprawdziło co się podziało.
 2. Sprzedam 2 serwery CSGO + 24 wPLN Pukawka. Tylko w całości, proszę nie pisać o samą walutę. Oba serwery ważne jeszcze 8-9dni, jeden z nich istnieje od 2k17, drugi około pół roku. Oba działają bez reklamy. Cena, jaka interesuje mnie za całość to 300zł i wyłącznie przelew. GT: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.143.81:27015 https://www.gametracker.com/server_info/51.75.34.69:27015 P.S.: Warto zauważyć, że oba serwery są na domyślnych portach. Więcej info PW - tylko poważne oferty.
 3. (cenzura) jakim trzeba być debilem, żeby będąc zalogowanym na jednym koncie trade'ować z drugiego? Imo racja leży po stronie @live4net. I nie, nie jesteśmy kolegami ani nie znam go 🙂
 4. Mam jakieś problemy z STEAM z poziomu telefonu. Znasz mnie, więc jeśli chcesz to odezwij się w sprawie paczki 5vs5.
 5. Wydaje mi się, że sprzedajesz jedynie marną kopię. Jesteś właścicielem tych bannerów? EDIT: Udostępniam bannerki za darmo za zgodą Desnox'a ? banner h2k.zip
 6. @prohost nie zareagują. Dobra marka sama się broni ? Pukawka to najlepsi specjaliści - 1s1k pod tym kątem ssie a sam panel jest dużo mniej przejrzysty. O reszcie się nie wypowiadam, raczej to no-name'y - zobaczymy jak będzie z cenami i jakością przy tak dużej klienteli jak wyżej wymienieni. ?
 7. Tak, dokładnie. Temat się tam pojawiał nieustannie a pomimo próby wejścia w niego (i widoku, że nie mam uprawnień) dalej pokazywał się jako nieprzeczytany. W sumie jest to logiczne, ale jeżeli już nie mam uprawnień, to niech się to tam w ogóle nie wyświetla lub po jednym kliknięciu znika. Mam nadzieję, że zrozumiale to napisałem ? Poza tym, jeżeli zostało to udostępnione "szarym userom" to problem w zasadzie zniknął.
 8. Po przeniesieniu tematu do kosza przez moderatora, np: wyświetla nam się niedostępna zawartość, i nieustannie po wejściu w "Nieprzeczytana zawartość" ciągle pojawia się dany wątek. Tak, wiem, że mogę oznaczyć wszystkie jako przeczytane, jednak jest to mniej wygodne i wolałbym, aby po jednokrotnym kliknięciu w tego typu tematy znikały one z "nieprzeczytanej zawartości". Mam nadzieję, że uda się coś zrobić ?
 9. dbk

  ROZWIĄZANE Polskie znaki

  Łap, powinno być ok. ServerAdvertisement.cfg
 10. +1 za możliwość zmiany nicku, za poprzedniego właściciela tego nie było i robił wielkie problemy, kiedy wysłano do niego prośbę. ?
 11. dbk

  KUPIĘ WPLN gosetti duże ilości

  Jeżeli mówisz o @Hamster, podaj dowody. Przeprowadzałem z nim transakcję i wszystko poszło zgodnie z ustaleniami - mogę polecić z czystym sumieniem.
×
×
 • Create New...