Jump to content

Nonie

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nonie last won the day on May 28 2018

Nonie had the most liked content!

Community Reputation

13 Silver III

About Nonie

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. Nonie

  Fasturn.eu

  "Regulamin wchodzi w życie z dniem 03.03.2019 r. i od tego dnia obowiązuje" XD
 2. Nonie

  beken1996

  Jaka skarga? Jak twierdzi, że oszukałeś to niech uda się do organów ścigania, a nie psioczy po forach, jaki to jesteś zły... Nie rozumiem takich darmozjadów, udających wielkich pokrzywdzonych...
 3. Nonie

  Wycena serwera.

  Jak kupisz samochód wart 25k i włożysz do niego instalację gazową, podniesiesz moc i wymienisz turbinę to nie będzie tak, że sprzedasz po 3-4 latach za 30k. Cena zawsze powinna być adekwatna do rynku. Serwer jest świeży, nie wiadomo skąd nagły przepływ graczy, więc nie ma gwarancji, że za tydzień nie będzie średnio po 15 osób. Stąd cena 100 PLN, no góra 150 jest adekwatna do stanu obecnego. To nie te czasy, gdzie na CS:GO wystarczyło wklepać w tagi specjalne znaki, żeby z dnia na dzień serwer był 32/32 by sprzedać go za 400 PLN frajerowi nie znającemu tej sztuczki... Ludzie są coraz bardziej świadomi, a to dobrze.
 4. Nonie

  Wycena serwera.

  100 PLN.
 5. Nonie

  SPRZEDAM 126ZL PUKAWKA

  Cena wzięta z dupy. Jak ktoś Ci to kupi, to powodzenia.
 6. Nonie

  Wycena serwera CS:GO

  W takim razie jest to lekko naciągane. Nie wierzę, że między 200 a 400 PLN dostajesz na serwerze 16 slotowym. Przedstaw dowód na to.
 7. Nonie

  Wycena serwera CS:GO

  Skoro nie jest podpięty, to jakim cudem zarobki na takim poziomie? Z czego?
 8. To ciekawe: PS. Kiedy obsługa CS 1.6 bez udziału AMXBans?
 9. Nonie

  Var na serwerze

  Poprawiłem jaśnie Panie post. Poza tym, nic nie wynika z mojego postu, jakobym stwierdził, że CS:GO pracuje na więcej niż 1 wątku. Gdyby tak było, to byśmy mieli 3/4 serwerów 128TR przy +25 slotów.
 10. Nonie

  Var na serwerze

  A co ja napisałem ślepoto? Dokładnie o to samo mi chodziło. Dlatego procesor powinien mieć jak najwyższe taktowanie rdzenia / wątku.
 11. Nonie

  Var na serwerze

  CS:GO potrzebuje mocnego procesora, a nie większej ilości RAM. VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 wątku i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz. Powinieneś mieć co najmniej 3.5 GHz, a najlepiej 4-4.5.
 12. Nonie

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Mój drogi, nie chodziło mi stricte o samego w sobie surf'a (mogłeś to źle zrozumieć ze względu na to, że podałem 20 slotów, przepraszam), lecz ogólnie o prowadzenie serwerów. Moim zdaniem ktoś taki jak Ty marnuje się na sieci 1s2k, bo jak chcesz to potrafisz dyskutować i być sympatycznym człowiekiem I właśnie dlatego cssetti powinno dostać pozew za nieuczciwe działanie. Dziwię się, że tego nie zgłosiłeś. Dłuższa moja wypowiedź na ten temat tutaj:
 13. Nonie

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Wy tu pitu-pitu, a cheaterzy prędzej Wam te serwery rozpieprzą nim udławicie się tym efektem przepływu graczy... Na miejscu @Samiec1shot2kill zamiast serwera 20/20 przez 24/7 z pełną ilością cheatów, dzieciaków czy z zerową atmosferą wolałbym serwer między 14-16 graczy przez 10h, gdzie ta atmosfera jest
 14. Nonie

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Zapomniałeś, że ten serwer jeszcze dopuszcza non-steam Tam nie ma nic szczególnego, co zachęciłoby potencjalnego gracza... Nie ma się co dziwić, jak ta sieć funkcjonuje tylko dlatego, że pakuje nonsensownie reklamy na swoje serwery Stawki były po 8-9 PLN na gosetti, a oni wpieprzyli swój ONLY AWP ze stawką 18-20 - śmiech na sali @Qesik nie ma sensu z nimi dyskutować Jak to kiedyś ktoś tam pisał "jakość obroni się sama". Szkoda tylko, że dokładają do niej w tysiącach, bo bez reklam byliby niczym
×