Jump to content

Nonie

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nonie last won the day on May 28 2018

Nonie had the most liked content!

Community Reputation

15 Silver IV

About Nonie

 • Rank
  Silver III

Recent Profile Visitors

380 profile views
 1. Zamkniesz te mordę i przestaniesz mnie utożsamiać z jakimś Limitowanym, evilshotami itd.? Nie wiem ile razy jeszcze to trzeba powtórzyć. Może palnąć Cię w ten głupi łeb, wykastrować i wrzucić do wora żeby Twój mózg to zakodował?
 2. A po co na policję? Niech wystosuje zawiadomienie do prokuratury... Nie dość, że nie zbagatelizuję, to jeszcze podejmą radykalniejsze kroki. Policja jest nieudolna w wielu przypadkach.
 3. A ten tyle lat i jeszcze się nie nauczył... xD
 4. Nonie

  Fasturn.eu

  "Regulamin wchodzi w życie z dniem 03.03.2019 r. i od tego dnia obowiązuje" XD
 5. Jaka skarga? Jak twierdzi, że oszukałeś to niech uda się do organów ścigania, a nie psioczy po forach, jaki to jesteś zły... Nie rozumiem takich darmozjadów, udających wielkich pokrzywdzonych...
 6. Nonie

  Wycena serwera.

  Jak kupisz samochód wart 25k i włożysz do niego instalację gazową, podniesiesz moc i wymienisz turbinę to nie będzie tak, że sprzedasz po 3-4 latach za 30k. Cena zawsze powinna być adekwatna do rynku. Serwer jest świeży, nie wiadomo skąd nagły przepływ graczy, więc nie ma gwarancji, że za tydzień nie będzie średnio po 15 osób. Stąd cena 100 PLN, no góra 150 jest adekwatna do stanu obecnego. To nie te czasy, gdzie na CS:GO wystarczyło wklepać w tagi specjalne znaki, żeby z dnia na dzień serwer był 32/32 by sprzedać go za 400 PLN frajerowi nie znającemu tej sztuczki... Ludzie są coraz bardziej świadomi, a to dobrze.
 7. Cena wzięta z dupy. Jak ktoś Ci to kupi, to powodzenia.
 8. W takim razie jest to lekko naciągane. Nie wierzę, że między 200 a 400 PLN dostajesz na serwerze 16 slotowym. Przedstaw dowód na to.
 9. Skoro nie jest podpięty, to jakim cudem zarobki na takim poziomie? Z czego?
 10. Poprawiłem jaśnie Panie post. Poza tym, nic nie wynika z mojego postu, jakobym stwierdził, że CS:GO pracuje na więcej niż 1 wątku. Gdyby tak było, to byśmy mieli 3/4 serwerów 128TR przy +25 slotów.
 11. A co ja napisałem ślepoto? Dokładnie o to samo mi chodziło. Dlatego procesor powinien mieć jak najwyższe taktowanie rdzenia / wątku.
 12. CS:GO potrzebuje mocnego procesora, a nie większej ilości RAM. VAR masz taki dlatego, że serwer pracuje na 1 wątku i do wykorzystania ma tylko 2,4 GHz. Powinieneś mieć co najmniej 3.5 GHz, a najlepiej 4-4.5.
×
×
 • Create New...