Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Patryk Nowak

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Patryk Nowak

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam mam dośc sporadyczny problem i chciał bym spytać kogoś jak usunąc sygnaturę avatara z działów
 2. Patryk Nowak

  Vip problem

  Witam mam pytanie czy pomógł by mi ktoś stworzyć vipa do cs source v34 non steam ponieważ nigdzie nie ma takiego vipa gdzie będzie przed nickiem vip I będzie ten vip na start miec deagla I 115 hp np Flesha smołka itp
 3. Patryk Nowak

  Witam

  Witam otóż pobrałem plugin https://drive.google.com/drive/folders/1iVvI7JKU7pJ--h71KmTop8rAcAE3yUJm z Wszystko fajnie komendy też chodzi do cs source non steam v34 ale nie wiem jak przetlumaczyć ten nowy rok bo jest po rosyjsku probowałem przez notepad .sp plik przetłumaczyłem ale nie działa pomógł by ktoś mi przetłumaczyć albo pomoć bo to przydało by się ;d Fireworks sm_celebrate - Begins to congratulate players. sm_firework - Launches fireworks over the players head. sm_stopevent - Stops congratulations and fireworks. Fireworks:
 4. Witam poszukuję zombie moda do cs source który będzie działać i jakieś dodatki mogę prosić O pomoc z tym zombi modem.
 5. Patryk Nowak

  Pytanie

  Witam mam pytanie czy dało by się zrobił na cs source v34 non steam serwer arena 1 vs 1 czy są do tego pluginy bo nigdzie nie mogę znaleśc prosił bym o pomoc.
×
×
 • Create New...