Jump to content

laki123h

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

laki123h last won the day on July 20

laki123h had the most liked content!

Community Reputation

16 Silver IV

About laki123h

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, kupię rozkręcone serwery najchętniej na hostingu 1s1k,livs (pukawka ujdzie). Płacę paypalem - liczą się staty GT (w skali 30 dni), staż serwera. Oferty na PW i steam: https://steamcommunity.com/id/SIWYCSGO/
 2. Korzystam z sklepu @GoldeneK od jego pierwszych wersji, nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jego sklep ponieważ działa on bardzo dobrze. Gdy był jakiś problem wystarczyło do niego napisać a odpowiedz w ciągu max 15 min. i po sprawie. Nie wiem w czym macie problem ze ma zakodowane www jak by było nie zakodowane to pewnie ktoś próbował by ominąć licencje tak jak było w przypadku sklepu sms czy jak to tam. Jeżeli ktoś się boi ze w plikach www jest jakiś backdoor to porostu kupuje hosting za 20zl to nie jest majątek i z pewnością ktoś kto zakłada serwer/siec serwerów ma te 20zl i po problemie. Sklep działa znakomicie jak i od strony www jaki i od strony serwera (cenzura) ze wypowiadają się osoby które nigdy nie używały sklepu @GoldeneK np. @Nonie @AntyNull a to że jest/był jakiś backdoor to nie oznacza ze sklep jest do bani, jakos nie patrzycie na to z tej strony ze @live4net ma dostęp do hasła rcona jak i waszego sklep nie macie z tym problemu.
 3. Witam, jeżeli ktoś ma na sprzedaż licencje IPS prosił bym o kontakt pw.
 4. Widać że grafik poświęcił dużo cennego czasu na wykonanie takiej pięknej grafiki
 5. Ogólnie to polecam mój mentor
 6. laki123h

  Problem shavit

  Mam problem używam shavita do serwera bhop i chciałem dodać mapki mg course ale mam problem nie dostaje się dmg
 7. laki123h

  Problem Kosa

  Siema, mam problem z kosa nie działa używam pluginow do gungame https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=93977 podczas rundy kosa nie zadaje obrażeni Prosze o pomoc!!!
×
×
 • Create New...