Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

senty

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

senty's Achievements

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

2

Reputation

  1. Dysku mam 75 Gb SSD, 22gb zużyte tylko dockera nie używam posiadam najnowszą wersje SM pobraną wczoraj, server również wczoraj pobrany na najświeższych plikach Pomogło! Wielkie dzięki, usunąłem plik metamod.vdf i pobrałem go na nowo z tej strony co podesłałeś. Serwer odpalił się normalnie z SM oraz META. Dzięki wielkie! ?
  2. Dalej to samo, ostatnie logi z konsoli:
  3. Witam, mam problem, posiadam serwer VPS oraz panel gier PufferPanel, po dodaniu serwera do CS:GO i pierwszym jego uruchomieniu, stopuje go i wgrywam SM oraz METAMOD ale przy próbie odpalania już wyskakuje błąd o tym że serwer został uśpiony (błąd: Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.Server is hibernating) Przy próbie ręcznej sprawdzenia serwera (app_update 740 validate) wyskauje taki błąd [ERROR! Failed to install app '740' (Disk write failure)] Jakieś pomysły co zrobić?
×
×
  • Create New...