Jump to content

fruzak

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About fruzak

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Arena,mirage dwa najbardziej grywalne serwery.
 2. Zainstaluj wersje V1.1.0-build15. Jeśli nie działa to sprawdź czy nie pobrałeś wersje dla windowsa.
 3. Update SM, sm plugins list w konsoli(możliwe że jakiś plugin robi problem).
 4. Tak, chce jego wypowiedź, + płatność na "zabezpieczenia".
 5. Czekam nadal na dowód, ciekawi mnie jak wytłumaczysz zmianę danych ftp? + Wydane pieniądze na twoje "zabezpieczenia" , prosił bym o ss.
 6. Ciekawe, bo jak do ciebie napisałem to po nagle weedcs znikło, pokaż tutaj te "dowody". A tutaj jak "kazałeś" zablokować forum.
 7. Witam, miesiąc temu było pewna sprawa, z panem @localhost chciałbym troszkę o koledze powiedzieć. Dostał od nas "abneg**.**" szanse którą za przeproszeniem (cenzura). Działaliśmy na jego "licencji" która wydaje mi się że była albo skradziona albo była od jakiś jego tzw. "znajomych". Tego akurat nie wiem ale przejdźmy do rzeczy, parę dni dostaliśmy email'a od ips że nasze forum działa bez licencji co było dziwne, wiec zastanawialiśmy się co było powodem wtedy host wysłał ss w którym jest napisane że ta licencja działa nie tylko na naszym forum ,ale tez jest podpięta do jakiś innych forum. Z tego co wiem to jedna licencja może być tylko na jednym forum, a nie na trzech innych? Nagle gdy host aka xsmile chciał pasy do cpanelu, po czym zmieniły się pasy do ftp, ciekawe. Nie polecam mieć w ogóle jakiś działalności z panem @localhost, na początku jest: "Brakuje nam 100zł do nowego stylu, kodowanie opłaciłem." Po tej akcji nagle forum weed**.** działa ,przy czym @localhost aka host,xsmile tłumaczy się że sprzedał forum. Więcej napisał na ten temat @brudnaprawda. Dodaje tutaj jego steam'a: https://steamcommunity.com/id/34234243242231231231231231312313/
 8. To po co robisz taki temat?
 9. @Czekoladowy chodziło mu o to że tą opinie piszę losowa osoba. Po za tym widać to od razu.
 10. @Kamil Różański Napisz dokładnie co nie działa, nie wyświetla ci menu po wpisaniu !ws?
 11. Nie chce mi się dalej to wysyłać chciałem tylko powiedzieć że nie polecam tego użytkownika.
 12. @nojaknie Żeby ludzie wiedzieli że jest oszustem? -------------------------- [11:46] hajki: Chcesz 2 serwery kupić do csgo? Zarabiają na siebie [11:47] fruzak: daj gt [11:48] hajki: http://multi-kill.pl/ Wejdź i zobacz [11:48] fruzak: które [11:48] hajki: Only awp i only mirange [11:49] fruzak: po gt mirage max 20-30zł a awp 40-50 [11:49] hajki: 100 i bierz je [11:49] fruzak: Gdzie postawione [11:49] hajki: Liveserwer opłacone na ponad 20 dni Zarabiają na siebie [11:50] fruzak: To pokaż jeszcze sklepu zarobki jak masz sklepsms to sie zastanowie [11:51] hajki: Nie opłacony 2 dni temu padł ------------------------------------------------------- Nie wydaje ci się dziwne że gościu który rok temu cie oszukał a teraz piszę do ciebie o kupno serwer'a?
 13. Ja się odezwałem sam mi zaproponowałeś sprzedasz serwera i wiedziałem ze to twoje kolejne kłamstwo, a twoim wytłumaczeniem było ze zapomniałeś... A po za tym nic nie było wykonane.
 14. @Husarz Okej poczekaj aż się wypowie @Mateusz Morawski.
 15. Nie polecam kupować serwerów ani nic żadnych usług od pana @cebula Jest złodziejem który nie potrafi się nawet wytłumaczyć. @Mateusz Morawski kupował od niego zrobienie sklepusms, dał 50zł po czym Pan @cebula tłumaczył się że nie ma internetu po paru dniach sklep był niezrobiony a @Mateusz Morawski dostał blok'a i tyle było w temacie.
×
×
 • Create New...