Skocz do zawartości

Kacper GOSetti.p

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kacper GOSetti.p w dniu 9 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają Kacper GOSetti.p punkty reputacji!

Reputacja

6 Silver II

O Kacper GOSetti.p

 • Tytuł
  Silver II

Ostatnie wizyty

72 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Witaj, najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie testowej reklamy i ocenienie jej efektów na podstawie własnych spostrzeżeń. Nie będą to jednak źle zainwestowane pieniądze. W razie pytań zapraszam do kontaktu https://gosetti.pl/kontakt.
 2. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Także prosiłbym o powstrzymanie tego typu komentarzy, są one niestosowne i niepotrzebne. Święta są, warto byłoby chociaż w tym czasie wywiesić białą flagę. Zapraszam również do sprawdzenia usług, statystyki są kolejny raz rekordowe i tych graczy serio jest dużo.
 3. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Wystarczy napisać a objaśnię jak działa system, bo z tego co czytam jest Pani nieuświadomiona skąd posiadamy ten ruch i czemu milionowa ilość pobrań GlobalServerify jest autentyczna.
 4. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Prosiłbym Panią o zachowanie większej kultury jeśli mamy prowadzić dyskusję. Od początku serwisu rozdaliśmy zainteresowanym wiele testowych reklam oraz wiele reklam zostało objętych promocjami. Nie możemy na zawołanie rozdawać darmowych reklam, gdyż jest to niesprawiedliwe w stosunku do osób, które je regularnie wykupują. Pierwszego akapitu niestety nie rozumiem, zapraszam na GG i chętnie Pani wytłumaczę jak działa serwis GOSetti i skąd się bierze ruch.
 5. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Skoro wcześniejsze posty nie wystarczają odsyłam tutaj. Jeśli dalej są wątpliwości to zapraszam na GG.
 6. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Wszystko opisane ma Pan w moim poście 2 razy UP, czas przeczytać i zrozumieć a nie kłamać na każdym możliwym kroku.
 7. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  10 minut temu pytał mnie Pan na PW kiedy powstał serwis. Po co próbuje Pan w ten sposób działać? Prace i zbieranie bazy graczy rozpoczęło się w styczniu 2017 roku a oficjalny start 18 stycznia 2018. To samo przed chwilą Panu odpisałem. Był to mój ostatni komentarz, nie ma sensu prowadzić z Panem dalszej dyskusji skoro pyta Pan na PW o informacje by w temacie je celowo przeinaczyć, smutne.
 8. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  @pcku Rozumiem, że winna jest aktualizacja cs:go, bug GT, bug gosetti, reklama YT, brak adminów i sprzedaż serwera? Mówi Pan, że reklama nie działa po czym deklaruje, iż za rok gosetti będzie wyglądało tak jak cssetti. Wątpię, by niedziałający produkt aż tak się wybił proszę Pana. Pobieranie ze strony to nie jest nasz główny ruch. Bezpośrednich pobrań ze strony jest tak naprawdę niewiele w porównaniu do innych źródeł. Postaram się Panu to bardziej uświadomić. Naszym głównym źródłem ruchu są gracze pobierający CS 1.6 Non Steam oraz CS:GO skin changer. Osoby pobierające te programy podczas instalacji dostają informację, czy wyrażają zgodę na pobranie GlobalServerify - zdecydowana większość nie odznacza tego przycisku. Gracz instaluje nasz dodatek przy okazji, nie zwracając na niego najmniejszej uwagi. Dlatego też napisałem, że 99% osób nie jest uświadomionych lub nie wie co robi ów dodatek. Jest to nawiązanie do Pana słów o tych stałych 5 graczach z naszej reklamy, którzy byli w pełni świadomi skąd się wzięli i dlaczego. Więc jeśli dyskutujemy to proszę poważnie, bez tego typu historii. Tego kompletnie nie rozumiem skąd wziął Pan taką informację, dyskusja dotyczyła odbudowy serwera po atakach a nie skuteczności reklamy w zależności od stażu serwera. Tutaj odpowiedź jest akurat bardzo prosta - bo te serwery nie posiadają i nie posiadały reklamy u nas. Zapewne właściciele wychodzą z założenia, iż osiągnęli swój własny cel i nie potrzebują się u nas reklamować.
 9. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Nikt nie został wprowadzony w błąd. Ja pokazałem jedynie moment zakończenia reklamy z pełną rozwagą tego co robię. Serwer po zmianie IP wystrzelił z ostrej rury po czym tak samo szybko opadł. I nigdzie nie sugerowane były 3 dniowe serwery, także proszę nie przeinaczać moich słów. Działanie serwerów jest mi znane, siedzę w tym od kilku lat. Przykładem czego? Manipuluje Pan faktami przyrównując 2 letni zapełniony serwer do stosunkowo świeżego z małą ilością graczy. Skoro potwierdził Pan, że jednodniowy efekt to dlaczego utrzymywał zapełnienie tydzień? Tłumaczenie "BUG GT" jest najprostszym przerzuceniem informacji na niekorzystne, bo: https://gosetti.pl/serwery/145.239.237.108:27050. Nasze wykresy jednak ukazują bardzo podobne maksymalne zapełnienie, bez bugu z GT. 99% graczy albo nie jest świadoma zainstalowania GlobalServerify albo nie wie do czego służy i jak działa. Gracz tego dodatku w żaden sposób nie widzi i nie jest w stanie ocenić jak trafił na serwer, po prostu zrobił connect z listy w grze. Mi zapewne nie udałoby się znaleźć ani jednego takiego gracza, ale skoro Pan za każdym razem miał około 5 osób świadomych tego to jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Chciałem Pana uświadomić przed przyszłościowym wypisywaniem tego typu informacji.
 10. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  My dostarczamy graczy zarówno PRIME jak i NON-PRIME. Nasza reklama nie ma wpływu na to, czy właściciele blokują część ruchu czy też nie. W podanych przeze mnie serwerach nie było żadnego wzrostu zapełnienia (te bez reklamy) a to było głównie zarzucane od początku istnienia tego tematu. Serwery wcale nie odnotowały wzrostu graczy, co najbardziej ukazują najstabilniejsze polskie serwery. Serwery only Prime na dłuższą metą nie mają sensu, gdyż ilość graczy NP będzie coraz większa i z czasem podział proporcjonalny będzie podobny jak w 1.6. Ten serwer także obserwowałem, więc skoro od razu po atakach podniósł się do swojej rekordowej pozycji w historii to jednak uważam to za duży sukces reklamy. Bez reklamy taki proceder nigdy nie mógłby mieć miejsca. Jednak graczy w tym samym czasie było bardzo dużo, w tym momencie gra ich kilku w godzinach szczytu. Poza tym jest reklama na YT jak wspomniał to @pcku, więc graczy aż tyle nie powinno ubyć.
 11. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Dziwne, że w momencie dodania reklamy właśnie u nas serwer poszedł w górę, a wtedy gdy się skończyła ostro podpadł. Czyżby reklama na Youtube działała tylko wtedy gdy jest aktywna u nas? Z tego wynika Pana post. Akurat Pana serwer obserwowałem z niezwykle dokładnie każdego dnia, ruch się skończył wraz z reklamą. Rozumiem oburzenie związane z tym tematem aczkolwiek całkowite umniejszanie naszej reklamie jest po prostu niesmaczne. Wbijanie szpilek nie ma sensu, bo za jakiś czas na pewno znów się spotkamy i przypomnę Panu o tym poście.
 12. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Minęło już 12 dni od update CS:GO a więc można wyciągnąć pewne wnioski. Czy reklama faktycznie działa, czy wzrost na serwerach to wynik aktualizacji? Zademonstruję poniżej poszczególne przykłady serwerów, które obiektywnie to zobrazują. Na początek zobaczmy, czy aktualizacja wpłynęła znacząco na czołowe i najbardziej stabilne serwery w Polsce: Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.95:27015/ Obecny ranking: 24 Obraz sytuacji: Jak widać serwer w żaden sposób nie odczuł aktualizacji - nie przełożyła się ona na ilość graczy. Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.43:27015/ Obecny ranking: 126 Obraz sytuacji: Tutaj także nie widać efektów aktualizacji, serwer stoi stabilnie tak jak wcześniej stał mimo iż jest to SURF, a pojawiły się głosy, że tutaj najłatwiej o nowych graczy. Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.142:27015/ Obecny ranking: 51 Obraz sytuacji: Kolejny stabilny serwer z czołówki, który nie odnotował żadnych zmian. Teraz zaprezentuję serwery, które posiadały u nas reklamę, lecz im się już skończyła. Zobrazuje to jak wygląda zapełnienie z, a jak bez reklamy: Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.108:27050/ Obecny ranking: 214 Obraz sytuacji: W zaznaczonym miejscu skończyła się reklama. Widać gwałtowny spadek zapełnienia. O tym serwerze wcześniej wspomniano tutaj: Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.0.162:27051/ Obecny ranking: 1801 Obraz sytuacji: W zaznaczonym miejscu widać koniec reklamy TOP4, jak duży efekt ona dawała można samemu sprawdzić. Wcześniej ten serwer został wrzucony tutaj przez @zorix. A teraz zademonstruję przykłady serwerów posiadających reklamę, których ranking podczas jej trwania wzrósł blisko dwukrotnie: Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.68:27015/ Obecny ranking: 168 Obraz sytuacji: Serwer stale posiada reklamę na naszym serwisie od dłuższego czasu. Efekt i w rankingu i zapełnieniu jest widoczny gołym okiem, nie można mieć co do tego żadnych zastrzeżeń. Serwer: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.21:27125/ Obecny ranking: 674 Obraz sytuacji: Na serwer zakupiono reklamę 7 dni temu (przypominam, iż aktualizacja miała miejsce 12 dni temu). Efekt? Zdecydowanie! Jest to naprawdę wycinek z paru serwerów przez nas monitorowanych. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, lecz osobiście zachęcam do wypróbowania efektów. Zakup reklamy w ramach testu za 21 zł nie jest kosztowną inwestycją, a jak widać warto ją mieć. Dopóki ilość serwerów na liście nie jest zbyt duża efekty są naprawdę spore, dzięki czemu najwięcej korzystają osoby z obecnie aktywną reklamą. W razie pytań pozostaję do dyspozycji tutaj lub prywatnie na GG: 64044029
 13. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  @Qesik dziękujemy za tak wyczerpującą opinię opartą na wiedzy oraz własnych spostrzeżeniach odnośnie działania naszej reklamy. Edit: Według moich spostrzeżeń przy rozkręcaniu serwera raczej bardziej potrzebny jest rozgłos i zapełnienie. Wtedy po czasie można zrobić serwer only prime i ustabilizować sytuację. O tyle opłacalna taktyka, gdyż wiadomo jak ciężko rozkręcić serwer bez żadnych graczy.
 14. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Panowie (i panie), proszę nie robić offtopu. Przypominam raz jeszcze, że każda osoba może wykupić testową reklamę i sprawdzić efekt. Trudno opierać swoje zdanie jedynie na domysłach, stąd takich opinii nie uważamy za rzetelnych. Do tej pory wypowiedziało się już parę osób posiadających reklamę. Na chłopski rozum te opinie są najtrafniejsze i można z nich uzyskać najwięcej informacji. 13 tysięcy odświeżeń listy serwerów naprawdę daje efekt, zwłaszcza przy małej ilości reklamowanych serwerów. Wbrew pojawiającym się opiniom - nasz zwiększony ruch nie jest spowodowany darmowym CS:GO. Jeśli ktoś uważa, że zawarcie tak dużej umowy to kwestia jednego dnia bardzo się myli. A z tego co mi wiadomo cała aktualizacja CS:GO była owiana tajemnicą.
 15. Kacper GOSetti.p

  GOSetti.pl - nowy dostawca ruchu i mega promocja!

  Podałem przykładowo serwer, w ciągu dnia nie było widać iż jest z nim coś nie tak. Wcześniej podałem dla przykładu inne oraz jeden serwer wrzucił @zorix oraz @Samiec1shot2kill. Tak czy inaczej nikomu niczego nie próbujemy narzucać, każdy może samodzielnie przetestować nasze usługi i wyciągnąć wnioski.
×