Skocz do zawartości

karakantoziomal

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana karakantoziomal w dniu 27 Czerwiec

Użytkownicy przyznają karakantoziomal punkty reputacji!

Reputacja

4 Silver I

O karakantoziomal

 • Tytuł
  Silver III

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. karakantoziomal

  Problem nie pokazuje rekklam

  hahahaha xD
 2. karakantoziomal

  Problem nie pokazuje rekklam

  KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file addons/sourcemod/configs/ServerAdvertisements3.cfg KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file addons/sourcemod/configs/ServerAdvertisements3.cfg KeyValues Error: LoadFromBuffer: missing { in file addons/sourcemod/configs/ServerAdvertisements3.cfg L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] Exception reported: [SA3] Unable to find Settings in addons/sourcemod/configs/ServerAdvertisements3.cfg L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] Blaming: ServerAdvertisements3.smx L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] Call stack trace: L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] [0] SetFailState L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] [1] Line 373, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::LoadConfig L 06/26/2018 - 17:55:04: [SM] [2] Line 61, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::OnMapStart I co w tym jest niejasne? Inglisz hard langłejdż? gugl translejto tu? EDIT: btw ukrywaj IP ;)
 3. karakantoziomal

  Problem nie pokazuje rekklam

  no to dokładne info podałeś :p Trudno przeczytać co potrzebne xD
 4. karakantoziomal

  Problem z tłumaczeniami

  Chyba znalazłem powód całego zamieszania... Problemem jest wypisywanie tektu dla wszystkich graczy, co w przypadku translacji powinno dziać się dla każdego usera z osobna. Więc tutaj pojawia się moje pytanie: jak w pluginach typu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=151564 mogę przerobić to tak, aby każdy user otrzymywał wiadomość? Nie wiem, gdzie i w jaki sposób dodać zmienną client potrzebną do wyświetlania danemu graczowi wiadomości.
 5. karakantoziomal

  Problem z tłumaczeniami

  Nie testowałem, bo wydaje mi się to nielogiczne, ale zaraz oblukam co i jak. EDIT: Już sprawdziłem, nadal tak samo :/
 6. karakantoziomal

  Paczka skinow

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299977
 7. karakantoziomal

  Problem z tłumaczeniami

  Ale w tym sęk, że ma być angielski... Polacy mają dostawać polskie tłumaczenie, a wszyscy obcokrajowcy angielskie.
 8. karakantoziomal

  Problem z tłumaczeniami

  Zauważyłem jeszcze jedną dziwną sprawę z tym... Mam przykładowo taki kod: CPrintToChatAll("\x01 \x02 [PLUGIN] %t", "tekst_z_phrases1",BSAL); PrintHintTextToAll("%t","tekst_z_phrases2", BSAL); I tutaj tekst z pierwszej linijki pokazuje się po angielsku, a z kolei z drugiej - tak jak powinno być, czyli po polsku. Coraz bardziej mnie to zadziwia...
 9. karakantoziomal

  Problem z tłumaczeniami

  Cześć, właśnie stawiałem serwer od nowa i dodałem kilka własnych pluginów wraz z tłumaczeniami (chcę, aby serwer był dostepny po polsku oraz angielsku). I tutaj pojawia się problem... Pluginy są napisane prawidłowo, tak samo pliki .phrase.txt. Korzystam z biblioteki multicolors, aby w translacjach używać np {darkred} itd. Co dziwne, jeden plugin działa prawidłowo, odpowiednio wykrywa język użytkownika (zmieniałem język steama pl/eng), a pozostałe już się buntują i kiedy mam polskiego CSa (wszystkie informacje serwerowe są po polsku), jeden plugin pokazuje wszystko po polsku, tak jak powinien, a inne - po angielsku (chociażby rankme by kento). I tutaj pojawia się pytanie: o ch*j chodzi? xD Dziesięć razy przeglądałem źródła oraz pliki z tłumaczeniami, wszystko jest git, żadnych error logów... Dodam też, że w core.cfg mam wszystko odpowiednio ustawione, domyślny język ustawiony na angielski (dla obcokrajowców), a Polaków powinno wszystko ładnie wykrywać, lecz tak się nie dzieje... Jakieś pomysły? Pluginy wyświetlające odpowiednie tłumaczenia jak i te wyświetlające nieodpowiednie, wyświetlają tekst poprzez CPrintToChatAll.
 10. karakantoziomal

  Losowy VIP by Hanys

  A można zrobić tak żeby zliczało wszystkich graczy, ale losowało tylko spośród graczy bez vipa?
 11. karakantoziomal

  Jak lepiej?

  Czyli jednym słowem jeden rozbudowany plugin jest lepszy pod względem wydajnościowym niż kilka małych, tak? :D
 12. karakantoziomal

  Base Builder [EXP] [RPG] [SKLEP] [MISJE]

  Dobra, czekam na pozew :D @GoldeneK składamy pozew o całokształt? Z tego co kojarzę, Invision nie cacka się z nulledami :D do tego autorzy szablonu także pewnie chętnie dołączą się do pozwu o kradzież :D Więcej, nie zniesławiłem Twojego serwera, a jedynie powiedziałem, iż forum (działające na spiraconym silniku forum IPS w wersji Nulled [co podobno dowiódł @SeeQ] oraz używające skradzionego szablonu [do którego podałem link powyżej, nie jest trudno znaleźć takie coś]) jest DODATKIEM do Twojego serwera (w końcu jest częścią tej serwerowni, co nie?) ;)
 13. karakantoziomal

  Base Builder [EXP] [RPG] [SKLEP] [MISJE]

  Widzę, że @GoldeneK podsumował ;D A Tobie polecam przeczytać to: http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/zasady-interpunkcji/2076-przecinek, na pewno się przyda :) "Ty zachowujesz się żałośnie" - i mówi to koleś, który jest częścią jednej wielkiej żenady bazowanej na kradzieży czyjegoś mienia (IPS oraz pluginy) :D
 14. karakantoziomal

  Base Builder [EXP] [RPG] [SKLEP] [MISJE]

  Forum jest poniekąd częścią serwera, a dokładnie jego dodatkiem ;) A co za tym idzie, Twój serwer jest powiązany z kradzionym szablonem dla for IPS, co jest moim zdaniem żałosne i takie coś powinno być karane :)
 15. karakantoziomal

  Jak lepiej?

  Utrzymywanie kodu to nie problem, potrafię się w swoim kodzie odnaleźć, do tego mam w niektórych miejscach komentarze, żeby było wiadomo jakbym go porzucił i kiedyś tam musiał wrócić do niego ;D Tworzenie biblioteki tutaj chyba nie ma większego sensu w przypadku takiego czegoś :/
×