Skocz do zawartości

oeN.

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana oeN. w dniu 24 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają oeN. punkty reputacji!

Reputacja

8 Silver II

O oeN.

 • Tytuł
  Silver I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. oeN.

  csbluepower.eu [Serwer Duchy]

  "to ask HP the opponent must be visible" - żeby spytać HP, przeciwnik musi być widoczny - ok. "He can hang himself on the wall" - serwer dla ludzi z depresją? Serio poprawcie to bo Google Tłumacz wam nie pomógł i ludzi z zagranicy tym nie przyciągnięcie.
 2. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Mam plany w tej sprawie także spokojna głowa ;)
 3. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Chciałbym się przypomnieć, żeby nie wyszło że olałem sprawę. Miałem ostatnio parę ciężkich dni, do tego przenosiłem internet na światłowód i nie miałem jak pracować przy sklepie. Prace zostały wznowione, po rozmowie z pewną osobą doszedłem do wniosku, że sklep zostaje w takiej formie jak teraz, tyle że z dodatkowymi funkcjami i zmianami. Jak wspomniałem wcześniej i co było zasugerowane, płatności online typu przelew / paypal / psc będą dostępne z poziomu serwera. Zmianie ulegnie również płatność za licencję sklepu, dokładniej rzecz ujmując, nie będzie już stałej kwoty za sklep, poniekąd z powodu mniejszych sieci, które mogą nie być w stanie pozwolić sobie na utrzymanie takiego sklepu. Dlatego licencja będzie liczona na każdy serwer sieci osobno. Płatność za serwer będzie co 30 dni w kwocie 5zł. Dzięki temu mniejsze sieci będą w stanie ze swoim budżecie pozwolić sobie na licencję sklepu a większe sieci nie będą również miały problemu na utrzymanie swoich serwerów. Oczekujcie do końca tygodnia na dalsze informacje i przepraszam za tak wielkie opóźnienie.
 4. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Zmiana planów. Przerobię ten sklep na sklep sms + płatności online, na osobnych bazach i stronach każdego klienta. Z początku intencje miałem dobre, żeby klient jak najmniej musiał robić i mieć wszystko gotowe ale widocznie się nie da żeby każdy był zadowolony. Na dniach dam informację odnośnie zmian, wtedy będzie wszystko gotowe.
 5. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Mówisz o płatności na serwerze czy na stronie? Co do WWW to myślałem że zacznę nad tym pracować dopiero gdy sklep będzie się robił popularny.
 6. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Nigdy nie chciałem robić takich rzeczy przez MOTD. Takie coś za długo by trwało (przeglądarka w MOTD nie jest taka szybka jak normalne), gracza może rozłączyć w tym czasie z różnych powodów, tak samo może się zmienić mapa w trakcie wykonywania przelewu. Czuję że przez to mogą być niechciany problemy. Myślałem nad tym teraz i widzę to tak: Nie robiłbym płatności na serwerze, jedynie byłyby podane dane do przelewu / paypal, ktoś by się zapisywał że wysłał przelew / paypal z danymi XXXX (email PP, dane przelewu), właściciel serwera w panelu by musiał aktywować usługę gdy przelew / paypal dotrze. Inaczej tego nie widzę.
 7. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Masz na myśli żeby na serwerze aktywować usługi zakupione przez przelew / paypal? Szczerze to da się zrobić, zapiszę sobie uwagę, możliwe że w przyszłości opcja się pojawi.
 8. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  To nie jest sklep online na stronę, tylko na serwer. Nie bez powodu nazywa się SklepSMS. Wszystkie płatności są wykonywane przez gracza na serwerze przy użyciu menu. Dodanie API do SMSów jest możliwe jeśli jakiegoś brakuje, wystarczy dać info.
 9. oeN.

  Automatyczny SklepSMS [AMXX/SourceMod]

  Dzięki za przypomnienie! Tak! Jest 3 dni darmowej licencji dla każdej nowej sieci! Już dopisuje do posta pierwszego! Mój steam: https://steamcommunity.com/id/oen44/
 10. Niedawno ukończyłem tworzenie sklepu automatycznego na serwery używające AMXX oraz SourceMod. Sklep wyróżnia się głównie tym, że nie potrzebuje żadnych instalacji plików WWW, wszystko jest na stronie i bazie sklepu, wszelkie ustawienia usług itp. Konfiguracja usług jest bardzo łatwa, nie wymaga ciągłego przełączania pomiędzy stronami, wszystko jest pod ręką. Sklep działa jak należy, nowe funkcje są regularnie dodawane, w razie czego można się zgłosić z propozycją nowości. Kontakt ze mną jest bardzo łatwy poprzez system Raportów. Każda wiadomość od razu mnie powiadamia, dlatego szybko reaguję na zgłoszenia. Licencja sklepu jest bardzo tania w porównaniu do innych sklepów, wszystko jest na całą sieć bez ograniczeń, liczba serwerów i usług nie ma znaczenia. Sklep nie pobiera żadnych prowizji! Nie interesuje mnie czy zarobisz 100zł w miesiąc czy 5000zł, wszystko idzie na Twoje konto. Jedna z funkcji wartych uwagi to możliwość ustawienia osobnych API do każdej usługi a co za tym idzie - jeden serwer może zarabiać na kilka stron / hostingów! Każda nowa sieć ma do dyspozycji 3 dni darmowej licencji jako wersja próbna! Serdecznie zapraszam do rejestracji i w razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu, tutaj lub poprzez stronę sklepu. Link: SklepSMS Lista funkcji sklepu: Lekki dla serwera, nie zużywa znaczącej ilości zasobów, działa bardzo dobrze z dużymi modami. Nie wymaga zakładania bazy danych. Nie wymaga zakładania strony WWW. W pełni automatyczne działanie. Banalnie prosty w konfiguracji. Dodawanie cennika usług na jednej stronie bez potrzeby ciągłego przełączania. Licencja na całą sieć. Możliwość dodania partnera do sieci. Możliwość dodania wielu API z jednej strony (np. kilka kont CSSetti). Każda usługa może używać inne API przez co jeden serwer może zarabiać na kilka stron (np. CSSetti + Pukawka). Statystyki zarobków w miesiącu, całym roku, ilość sprzedanych usług. Sklep nie używa RCONa, nie pobiera żadnych danych serwera. Specjalnie stworzony typ usługi Skiny, dzięki którym w bardzo prosty sposób można skonfigurować usługę na sprzedawanie skinów do moda CS:GO w CS 1.6. Zakup usług na flagi z opcją zapisu na Nick/SteamID/IP. Możliwość przedłużenia zakupionych flag przez graczy. Menu admina z opcją dodania usługi dla gracza (w trakcie tworzenia!). Opcja wygenerowania kodu SMS dla sieci (w trakcie tworzenia!). Screeny z panelu:
×