Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

xtreme

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About xtreme

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. xtreme

  Wspólnik

  Witam, szukam wspólnika współwłaściciela serwera CS GO. Nasza wspólpraca będzie polegać na pilnowaniu serwera poszukiwaniem i naprawą błędów dodawaniem i edycją pluginków ale także i pomoc finansową jeśli taką w stanie jesteś zaoferować 🙂 A z czasem postawić większość z serwerów Jeśli ktoś chętny zapraszam na pw
 2. System operacyjny - Debian 9.3 64 bo zapomniałem dodać
 3. Witajcie otóż mam problem pewien postanowiłem postawić sobie serwer csgo na vpsie gdy dochodze w punkt parametrów serwer srcds_run po wpisaniu wyskakuje mi taki błąd -debug Próbowałem na każdy różny sposób wpisać i nic to nie dało, wie może ktoś jak to zrobić/naprawić?
 4. Witam Was! Otóż interesują mnie ludzie którzy szukają jakieś sieci lub chcą założyć serwerek do cs 1.6 lub tez do csgo Osoby które by chciały sie sprawdzić w forum oraz na serwerze o to wolne stanowiska: - Grafik Forum - Admin Serwera - Donatora (Pomoc w dofinansowaniu reklam) Serwery jakie posiadam: - 3 serwery cs 1.6 (OnlyDD2, CSGO:MOD, 4 MAPS) - 1 serwer CSGO (OnlyMirage) - Serwer Głosowy TeamSpeak Informacje dotyczące forum/sieci: - Silnik IPS (Licencja cały czas aktywna) - Estetyczny szablon forum - Miłą
×
×
 • Create New...