rafkos7732

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O rafkos7732

 • Ranga
  Silver I
 1. Nie mam pojęcia po co taki komentarz Dla twojej informacji nie jesteśmy firma ,,krzak" . Sprawdź sobie po nipie 8631700969 ile istnieje firma serwery to kolejna nasza gałąź sprzedaży Mamy :)
 2. Witam, Z dniem 13-07-2018 postanowiliśmy udostępnić program partnerski. Od każdej transakcji jaka zostanie dokonana z Twojego linku partnerskiego otrzymasz 10%. Kwota może zostać użyta do opłacenia usługi - zakup nowej i przedłużenie już posiadanej. Minimalna kwota uzbierana jaką można dokonać opłaty to 25 zł. Po zalogowaniu do systemu wybierz zakładkę menu / Moje konto / Moje prowizje i tam aktywuj program partnerski.
 3. Nie wiem dlaczego tak sie wstawiło My nie oferujemy serwera FIVEM tylko miejsce na serwerze pod pliki FIVEM a instalacje wykonujemy w ramach wykupionej usługi :) Nasz regulamin usług odnonie Fivem mówi o : 4. Usługa obejmuje udostępnienie serwera, który umożliwia uruchomić serwer dla wybranej gry na rzecz użytkownika. Serwis SERWERdoGIER.pl udostępnia sam serwer - pliki dla serwera gry są zainstalowane dla użytkownika za darmo w ramach promocji. FiveM - jest to sprzedaż usługi serwerowej tzn. jest to serwer, który umożliwia uruchomienie serwera FiveM - Pliki serwerowe FiveM są instalowane za darmo w ramach promocji i nie pobieramy za to opłaty tak jak za ilość slotów.
 4. Witam serdecznie, mam przyjemność przedstawić wam ofertę Profesjonalnego Hostingu gier co oferujemy : - Serwery Counter-Strike: Global Offensive z TR 60 lub 128 (publiczne/prywatne) - Serwery Counter-Strike 1.6 (publiczne/prywatne) - Serwery HurtWorld - Serwery Minecraft - Serwery pod Fivem NOWOŚĆ - Serwery THE RUST - Serwery ARMA 3 - ponadto gwarantujemy bardzo niski ping na serwerach oraz profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta żaden problem nie zostanie przez nas pominięty a szybko i sprawnie rozwiązany. - Zaawansowany Panel administracyjny gdzie bez problemu będziesz mógł drogi kliencie zarządzać swoim serwerem w dowolny i prosty sposób - mając w razie problemów pomoc naszych doświadczonych administratorów. - Niskie ceny Na dobry początek współpracy z klientem oferujemy 14 dni testu dowolnego serwera za darmo i bez zobowiązań. Zapoznaj się z naszą pod adresem www.serwerdogier.pl Czekamy na Ciebie.......Ciebie i Ciebie również