Jump to content

aleksy32

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About aleksy32

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. @babciak123 po co odkopujesz takie tematy ? xD #CELOWE_NABIJANIE_POSTÓW
 2. Ten styl forum to legalny ? 😄
 3. NIE POLECAM nie będę się więcej kłócić bo i tak nic z tego nie ma oprócz widowni.
 4. @GoldeneK jakbyś odpisywał na pv to byłoby super. Przed kupnem systemu rang zapytałem czy pomożesz ogarnąć po stronie serwera + www odpowiedziałeś "ta".
 5. @DevLogic Moim zdaniem jego wypowiedź "nie mam gotowej paczce tylko mam dużą wiedzę, robie wszystko na żywym serwerze aby każdy serwer był INNY a nie jednakowy jak to robią fabko i inni 😛" samo mówi że paczka miała być po to żeby serwer był "inny a nie jednakowy.." a to że można ja kupić czyni ją standardową i sprawia że serwer będzie jednakowy jak inny :P. Co do systemu rang to może u Ciebie działa natomiast u mnie nie, Robert mnie ignoruje i nie kończy pracy za którą dostał pieniądze.
 6. @Nonie zakładam że zarobki biorą się ze składek administracyjnych, moderatorów, i może VIP'ÓW.
 7. Nie polecam, Kupiłem od Roberta (GoldenKa) paczkę 1vs1 za 140 zł, przed zakupem paczki zapytałem się co w niej jest na to pytanie otrzymałem taką odpowiedź "nie mam gotowej paczce tylko mam dużą wiedzę, robie wszystko na żywym serwerze aby każdy serwer był inny a nie jednakowy jak to robią fabko i inni :p". Teraz patrze a paczka którą mam na swoim serwerze znajduje się na jego stronie (pluginysm.pl) do kupienia , moim zdaniem słabe zagranie. Do serwera postanowiłem dokupić jego plugin na rangi - https://mygo.pl/topic/8598-system-rang-pod-kento-rankme/ , strona www jest , rang na serwerze nie mogę się doprosić już od tygodnia, gdy zniesmaczony zaistniałą sytuacją zapytałem o możliwość zwrotu pieniędzy odpowiedź brzmiała nie, rang na serwerze nie ma do dzisiaj a miały być około tydzień temu.
 8. 1. Przestali banować tokeny 2. Patrz odp 1 3 Pluginysm.pl 4 Liveserver.pl
 9. Opis: Kupię serwer cs:go najlepiej w miarę rozkręcony Cena: max 200zł Płatność: Przelew/Paypal Kontakt: Steam/Pv na forum
 10. Osobiście nie polecam właściciela critick.pl (Shadow'a).Dajesz typowi rady udzielasz opinii a on kasuje ci konto z forum i daje bana, ponad to idzie płakać na moje forum jak to mu się wszystko nie podoba ( wyrażać "OPINNIE") bo wcześniej powiedziało mu się prawdę.
 11. Działa, dzięki za pomoc
 12. Dzięki za info nie zauwazylem 😛
×
×
 • Create New...