Jump to content

MullAs

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Silver II

About MullAs

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Wasza krytyka (cenzura) moje całe dotychczasowe życie... (cenzura)
 2. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Jedynie twój komentarz jest z tego tematu jakąkolwiek krytyką. Rozpisałeś, się w jednym temacie i podałeś sensowne argumenty. Jak już podawałem niektóre komentarze w tym wielu osób nie zaliczają się do krytyki bo tam padają słowa (nie chce już cytować bo mam dosyć się powtarzania) typu: ,,Sieć upadnie bo wrzesień niedługo dzieci idą do szkoły" czy też ,,1 serwerem mam więcej 2x niż wasza sieć" tu już występuje samochwalstwo i obraza. Napisałeś jedyny konstruktywną i z argumentowaną odpowiedź, i się z tobą zgodzę. Ale co ja mogę jak pisałeś jestem na razie tylko moderatorem i właśnie moim zadaniem jest promowanie, oraz załatwianie mniejszych spraw. I pisanie że administracja to dzieci w ogole tu nie ma sensu bo tylko 2 osoby z administracji mają mniej niż 18 lat. Właściciele mają już skończoną dawno edukację szkolną. I pisanie takiego typu komentarzy bez żadnego źródła informacji jest bez sensu.
 3. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Już widzę, że cie ponosi przy x chyba ludzi którzy nie wiedzą co to jest krytyka. Ty jesteś jednym z nie poważniejszych osób z tego tematu bo napisałeś najwięcej wiadomości i najwięcej nie wnoszące nic do tematu. Sie chwalisz co ty robisz i od czego jestes chociaz jak zobaczysz odpowiedz zaraz wchodzisz i odpisujesz. Bo posty muszą się zgadzać. Swoją ostatnią wiadomością już udowodniłeś swoją inteligencje. Ja już nie mam nic do powiedzenia nie będę się kłócił z taką osobą jak ty bo mi akurat szkoda mojego czasu. Powtarzam już nie kieruj tu wiadomości w moją stronę bo już na pewno odpowiedzi TY nie dostaniesz.
 4. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Podałem wymagania jakie ustaliła góra (osoby z wyższej strefy forum niż ja), takie wymagania są na forum ja tu tylko jestem od rozpowszechniania źródeł/reklamowania. Nie ja ustalam zasady ja jestem tylko ,,Moderatorem". Ale czy ja was prosiłem żebyście poświęcali swój czas? Ja myślę, że wręcz przeciwnie. I może co mam wam zapłacić za wasze komentarze o które w żaden sposób nie prosiłem? Zrozumcie kierujecie swoje komentarze do mnie to dlaczego nie mozecie 4 razy przeczytać jeszcze podkreślałem caps chodźcie na pw i tyle. A nie robicie spam w temacie. Gdybyście napisali krytykę to jeszcze bym zrozumiał, ale i tak nie jestem tu po to. Ale czy to jest waszym zdaniem krytyka? Przykłady waszej ,;,Krytyki": Pisałem 3 razy do tego czasu nikt z was nie mógł zrozumieć tak prostej kwestii:
 5. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Miałem nie odpowiadać, ale gratuluje zabłysnąłeś i to kolejna osoba która nie potrafi przeczytać wiadomości ze zrozumieniem podałem przykład sprzedaży konta ktoś wystawia taką cenę a nie inną, i to nie jest WYCENA tylko SPRZEDAŻ konta. Tak samo w przypadku batona który kosztuje w sklepie 100zł jest taka cena nie inna nie stać cie? Uważasz że jest to cena kolosalna nie kupujesz. Nie idziesz do właściciela i go nie krytykujesz, że wystawił cenę taką a nie taką. A jak tak robisz to, jak kiedys trafisz na wlasciciela ktory nie jest przyjemny - bedziesz mial klopoty. Dobrze krytyka jest odpowiednia jeżeli ją chcę. Jeżeli bym prosił tu o ocenę forum okej krytykujcie bo tego oczekuje. Ja tylko bronię siebie i sieci. Mamy takie umiejętności jakie mamy i was nie powinno to interesować. Nie będzie osób zainteresowanych - trudno przeżyjemy. I jestem osobą z charakterem tylko nie toleruje jak ktoś pisze mi, że jak nie zrobię forum na takim poziomie jaki on potrafi to nie mam prawa, żądać takich wymagań. Już podałem tyle przykładów, że chociaż jakby jeden z was słowo po słowie przeanalizował byście skończyli na 1 wypowiedzi. Na prawdę pisałem 3 czy nawet 4 razy macie coś więcej do powiedzenia - ZAPRASZAM DO ROZMOWY PRYWATNEJ. A wy dalej tu piszecie bo nie nalicza wam statystyk pisania wiadomosci tylko pisanie postów. I tak pewnie po tym czyli kolejnym moim komentarzu, dalej napiszecie tu, bo post do posta i zdobędę większą reputację.
 6. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Nie mam już czasu, ani chęci z wami dalej dyskutować napisałem to już powyżej. Alę widzę że niektórzy z was, już są tacy dorośli że wam na wzrok pada. Jeżeli macie coś jeszcze do powiedzenia zapraszam napisz na pw. Pisząc i drążąc temat dalej w temacie udowadniasz tylko swoją inteligencje i zapotrzebowanie na napisanie posta dodając sobie statystyk. Od teraz nie odpowiadam ani nie czytam żadnych komentarzy z tego tematu. Więc oszczędźcie sobie czasu i pójdźcie robić nadgodziny - wam wyjdzie to na pewno na lepsze :). Tak jak napisałem jeżeli jeszcze macie coś do powiedzenia zapraszam na pw.
 7. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Skończyliście już? Nabijajcie sobie postów przecież wy jesteście od naprawiania błędów. Drodzy ,,rodzicie" ,,dorośli" ,,dojrzali" etc. Już nie wiem jak mam się do was zwracać moi królowie od wszystkiego. Przez cały dzień siedzicie na tym forum, skoro nie jesteście dziećmi powinniście pracować, zarabiać w jakiś sposób pieniądze. A wy co godzinę się tu udzielacie jacy wy dorośli, jacy z was specjaliści. Zanim zaczniecie znów się spinać bo zobaczycie, że odpisałem i możecie sobie postów ponabijać. Po pierwsze jeżeli ktoś sprzedaje na przykład konto w jakieś grze, słaby poziom. Za duże pieniądze to też go pociśniecie a nie wy tylko ,,pozytywnie krytykujecie" to też mu będziecie pisać jakie te konto jest nie dobre i za słabe? Ktoś postawił taką cenę a nie inną i to jest wyłącznie jego decyzja jest osoba zainteresowana to tylko i wyłącznie ona powinna napisać w takim temacie. A nie spinać się jak w tym wypadku o takie czy takie wymagania. Wymagania są, jakie są i to my je ustaliliśmy. Inni też mają oczy i potrafią wejść w forum i ocenić. Ten wątek pisałem z myślą o znalezieniu serwerów. A nie ,,dorosłych, wykształconych pracowników" o ocenę forum. Powiedzcie co to da wasze pisanie pójdę gdzieś indziej i zareklamuje to samo. A was nie powinno obchodzić jakie forum jest z czego jest i od kiedy jest. Osoba która posiada własny serwer sama oceni czy chce dołączyć czy nie chce. Przeczyta wątek - odejdzie. A wy się spinacie jakie to forum nie jest. I zanim zaczniecie pisać i wyzywać mnie i administracje od dzieci z podstawówki może porozmawiamy przez mikrofon i stwierdzimy kto ile ma lat i czym się zajmuje? To była moja ostateczna wypowiedź, jeżeli chcecie nabijać sobie posty dalej to sobie nabijajcie jeżeli macie coś sensownego do powiedzenia zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Wasze komentarze i tak są tylko pustymi słowami dla mnie. Sieci nie zamknę ani nie upadnie. Tak jak napisałem zanim powyzywacie od dzieci. Zapraszam do rozmowy przez mikrofon
 8. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Może jak nie jesteście zainteresowani? To po prostu nie nabijajcie sobie postów? To jest temat dla osob zainteresowanych z serwerami. A nie dla dzieci którzy jedynie co potrafią jak nie ma szkoły siedzieć przed komputerem. I wypisywać posty na forach. Nie jesteś zainteresowany nie pisz - proste.
 9. MullAs

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Forum dopiero powstało to jak ma być całe strony serwerów i styl forum skoro dopiero niedawno zostało utworzone?
 10. FullSkill to świeża sieć, która pilnie poszukuje różnego typu serwerów! MASZ SWÓJ SERWER? SPEŁNIASZ PONIŻSZE WYMAGANIA? ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA NASZYM FORUM I SKŁADANIA PODAŃ: Dołącz do nas! (FullSkill) WYMAGANIA: Przepisanie serwera na konto właściciela forum. (Z powodu oszustw!) Serwer minimum 18 slotów. Średnia grających graczy +10. Po dołączeniu zmienić nazwę na (Full-Skill.pl) Pozycja GT min. 3000. Serwer musi być na znanym oraz postawiony na dobrym hostingu. Właściciel musi być dojrzały i dobrze ogarniać swój serwer. OFERUJEMY: Ranga na forum Moderacje w swoim dziale. Dostęp do działu z administracją wszystkich serwerów. Współprace z doświadczonymi ludźmi w miłej atmosferze. Pomoc techniczną przy serwerze. Pliki AMXBANS'a na serwer. Dodanie serwera do tabeli forum. Dział dla serwera. I wiele, wiele więcej. Dołącz i sprawdź to sam! ~ Moderator sieci FullSkill.PL KONTAKT: GG:54135917
×