Qesik

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Qesik wygrał w ostatnim dniu 21 Sierpień

Qesik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Silver II

O Qesik

 • Ranga
  Silver II
 1. Plugin na darmowego vipa od 24-7 [SZUKAM]

  Po co plugin? Nie lepiej po prostu dodać sprawdzanie czasu w samym VIP? Coś w tym stylu W OnMapStart dodajesz Możesz to też zastosować po prostu w OnPluginStart Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem, ale pewnie ktoś mnie poprawi.
 2. Sprzedajesz modele broni czy nie bardzo? (osobno) To jest coś pokroju tego?
 3. CS-Plugin.com - Pluginy na twój serwer!

  A możesz powiedzieć który się bugował z dodatkowymi skokami? Nie spotkałem się z czymś takim. Elo rank działa na tej samej zasadzie co ten plugin https://github.com/rogeraabbccdd/Fake-Competitive-Rank-and-Coins ?
 4. VIP po dołączeniu do grupy

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2388559 Wystarczy tylko to odpowiednio edytować
 5. Zgadzam się z n.o.x tylko nie wiem jak to potem wygląda z animacją, lecz powiem Ci jak to mniej więcej zrobić. Korzystasz z OnPlayerRunCmd, tam sprawdzasz czy gracz na pewno jest, następnie tworzysz warunek if(buttons & IN_RELOAD) a w nim dodajesz np: if(CSGOItems_GetActiveWeaponSlot(id) < 2) { new wep = Client_GetActiveWeapon(id); if(wep > MaxClients) CSGOItems_RefillClipAmmo(wep); } Tylko że w tym przypadku musisz korzystać z https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=279187 To taki przykład na szybko. Mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłem, a nawet jeśli to pewnie mnie ktoś poprawi
 6. Nie możesz skorzystać po prostu z SDKHook_OnTakeDamage i dodać warunek if(GetClientTeam(attacker) == GetClientTeam(victim)) ? Chyba że ja nie rozumiem o co dokładnie chodzi
 7. new entity = MaxClients+1; while( (entity = FindEntityByClassname(entity, "weaponworldmodel")) != -1 ) { SetEntProp(entity, Prop_Send, "m_nModelIndex", 0); } To powoduje crashe. Ten sposób nie działa prawidłowo
 8. Witam, Może mi ktoś powiedzieć jak mogę mogę z domyślnego modelu np: kosy zrobić po prostu pusty model? Chciałbym uzyskać pusty model widoczny przez graczy np: na ziemi lub w dłoni gracza na którego patrzymy, czyli po prostu ukryć "World model". Można tym uzyskać np: niewidoczny model kosy lub innej broni, a właśnie oto mi chodzi.
 9. ROZWIĄZANE Ciche kroki - dziwne odgłosy

  Dziękuje bardzo
 10. Witam, Kiedyś korzystałem z takiego kodu na usunięcie dźwięku kroków: #include <sdktools> bool IsPlayerNinja[MAXPLAYERS + 1]; ConVar sv_footsteps; public OnPluginStart() { LoadTranslations("common.phrases"); sv_footsteps = FindConVar("sv_footsteps"); RegConsoleCmd("sm_test", test); AddNormalSoundHook(FootstepCheck); for(int i = 1; i <= MaxClients; i++) { if(IsClientInGame(i) && !IsFakeClient(i)) OnClientPutInServer(i); } } public Action test(int client, int args) { char arg[MAX_NAME_LENGTH]; GetCmdArg(1, arg, sizeof(arg)); int target = FindTarget(client, arg, false, false); if(target != -1) { IsPlayerNinja[target] = IsPlayerNinja[target] ? false:true; ReplyToCommand(client, "%N is %s", target, IsPlayerNinja[target] ? "Ninja!":"not Ninja."); } return Plugin_Handled; } public void OnClientPutInServer(client) { if(!IsFakeClient(client)) SendConVarValue(client, sv_footsteps, "0"); } public Action:FootstepCheck(clients[64], &numClients, String:sample[PLATFORM_MAX_PATH], &entity, &channel, &Float:volume, &level, &pitch, &flags) { // Player if (0 < entity <= MaxClients) { if(StrContains(sample, "physics") != -1 || StrContains(sample, "footsteps") != -1) { // Player not ninja, play footsteps if(!IsPlayerNinja[entity]) { numClients = 0; for(int i = 1; i <= MaxClients; i++) { if(IsClientInGame(i) && !IsFakeClient(i)) { clients[numClients++] = i; } } EmitSound(clients, numClients, sample, entity); //return Plugin_Changed; } return Plugin_Stop; } } return Plugin_Continue; } Lecz teraz gdy postanowiłem to sprawdzić, napotkałem problem. Każdy gracz ma dziwny odgłos biegania, tak jakby maszerowała ciężko uzbrojona piechota, której sprzęt odbiła się od pancerza. Gdy komuś włączę te "ciche buty", to nie słychać dźwięku, ale u reszty są te dziwne odgłosy. Może mi ktoś wytłumaczyć co jest nie tak? Serwer jest czysty, z nowym SM, bez dodatkowych pluginów poza tym.
 11. Kupie Paczkę! JB Unikat!

  Jeżeli uważasz, że serwer Sztangi jest jedynym unikalnym serwerem, to widać jak małą wiedzę masz na ten temat.
 12. Problem z kupowaniem na serwerze FFA

  To zaktualizuje sam, to nic trudnego, w tym przypadku wystarczy zasięgnąć wiedzy w google. Wystarczy wpisać Aktualizacja sourcemod bądź upgrade sourcemod (lub coś w podobie), Wtedy znajdziemy taką oto stronę https://wiki.alliedmods.net/Upgrading_sourcemod Wystarczy że pobierzesz z tego linku który pobrałem wersję dla Linux -> https://sm.alliedmods.net/smdrop/1.8/sourcemod-1.8.0-git6024-linux.tar.gz Następnie otworzysz ten plik i przekopiujesz foldery bin, extensions, gamedata, a następnie folder plugins (jeżeli masz sourcebans, to nie kopiuj pluginu basebans, jest zbędny). -> wszystko oczywiście kopiujesz do addons/sourcemod/ ale to akurat powinieneś wiedzieć W tej aktualizacji nie trzeba wgrywa folderu translations. Wystarczy jeszcze przekopiować folder Geoip (który znajduje się w configs). Pamiętaj by zrobić to po wyłączeniu serwera, następnie serwer włączasz i tyle. Nic trudnego, zajmuje max 3 minuty. Warto też sprawdzić, wpisując meta list w konsoli czy aby na pewno wszystko zostało zaktualizowane (czy wersja jest taka jaką wgrywałeś). Lepiej zrobić coś samemu, a nie czekać na gotowca, bo skoro tworzysz serwer, to powinieneś mieć choć trochę wiedzy na ten temat i być samodzielnym, a nie czekać na kogoś.
 13. Problem z kupowaniem na serwerze FFA

  Zaktualizowałeś SM do wersji 6024? -> http://www.sourcemod.net/downloads.php?branch=stable
 14. Kupie Paczkę! JB Unikat!

  Dziwi mnie, że nie da się edytować postów, bo nie chce spamować. Jeżeli uważasz, że pracowanie nad czymś co jest już w większości gotowe i znajduje się w internecie jest czasochłonne to proszę bardzo, Twoja sprawa, nie chce się z Tobą kłócić. Proszę też na drugi raz zapoznać się z osobami, z którymi piszesz, bo być może prowadzą już takowe mody i mają swoje "zaplecze". Temat uważam za zamknięty, bo to nie miejsce na tego typu rozmowy.
 15. Inna metoda skinów

  Nie, dostałem, ale wiem że "maczał w tym palce" Franug (Franc1sco franug). Nie podam tutaj tego (tym bardziej nie sprzedam), bo to nie moje, więc nie chce udostępniać czegoś co sam nie zrobiłem. Musiałbyś do niego napisać i zapytać oto, tyle wiem.