Qesik

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Qesik wygrał w ostatnim dniu 21 Sierpień

Qesik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Silver II

O Qesik

 • Ranga
  Silver II
 1. Kupie Paczkę! JB Unikat!

  Jeżeli uważasz, że serwer Sztangi jest jedynym unikalnym serwerem, to widać jak małą wiedzę masz na ten temat.
 2. Problem z kupowaniem na serwerze FFA

  To zaktualizuje sam, to nic trudnego, w tym przypadku wystarczy zasięgnąć wiedzy w google. Wystarczy wpisać Aktualizacja sourcemod bądź upgrade sourcemod (lub coś w podobie), Wtedy znajdziemy taką oto stronę https://wiki.alliedmods.net/Upgrading_sourcemod Wystarczy że pobierzesz z tego linku który pobrałem wersję dla Linux -> https://sm.alliedmods.net/smdrop/1.8/sourcemod-1.8.0-git6024-linux.tar.gz Następnie otworzysz ten plik i przekopiujesz foldery bin, extensions, gamedata, a następnie folder plugins (jeżeli masz sourcebans, to nie kopiuj pluginu basebans, jest zbędny). -> wszystko oczywiście kopiujesz do addons/sourcemod/ ale to akurat powinieneś wiedzieć W tej aktualizacji nie trzeba wgrywa folderu translations. Wystarczy jeszcze przekopiować folder Geoip (który znajduje się w configs). Pamiętaj by zrobić to po wyłączeniu serwera, następnie serwer włączasz i tyle. Nic trudnego, zajmuje max 3 minuty. Warto też sprawdzić, wpisując meta list w konsoli czy aby na pewno wszystko zostało zaktualizowane (czy wersja jest taka jaką wgrywałeś). Lepiej zrobić coś samemu, a nie czekać na gotowca, bo skoro tworzysz serwer, to powinieneś mieć choć trochę wiedzy na ten temat i być samodzielnym, a nie czekać na kogoś.
 3. Problem z kupowaniem na serwerze FFA

  Zaktualizowałeś SM do wersji 6024? -> http://www.sourcemod.net/downloads.php?branch=stable
 4. Kupie Paczkę! JB Unikat!

  Dziwi mnie, że nie da się edytować postów, bo nie chce spamować. Jeżeli uważasz, że pracowanie nad czymś co jest już w większości gotowe i znajduje się w internecie jest czasochłonne to proszę bardzo, Twoja sprawa, nie chce się z Tobą kłócić. Proszę też na drugi raz zapoznać się z osobami, z którymi piszesz, bo być może prowadzą już takowe mody i mają swoje "zaplecze". Temat uważam za zamknięty, bo to nie miejsce na tego typu rozmowy.
 5. Inna metoda skinów

  Nie, dostałem, ale wiem że "maczał w tym palce" Franug (Franc1sco franug). Nie podam tutaj tego (tym bardziej nie sprzedam), bo to nie moje, więc nie chce udostępniać czegoś co sam nie zrobiłem. Musiałbyś do niego napisać i zapytać oto, tyle wiem.
 6. Inna metoda skinów

  Co do tego Extension, to posiadam coś innego jako plugin w metamod i działa chyba tak samo, bo też używam tych samych tokenów od lutego i jeszcze ani razu bana nie wyłapałem.
 7. Kupie Paczkę! JB Unikat!

  Przecież taki JB to żaden unikat, co w tym takiego unikalnego? Zrobienie tego co piszesz to MAX 2h roboty, na dodatek nie jest to niczym unikalnym, chyba że teraz unikalnością nazywa się dodanie VIP/SVIP super dodatków, które i tak można znaleźć w gotowych pluginach
 8. Odświeżę temat Mógłbyś mi jeszcze pomóc z tym w wolnym czasie?
 9. Rang nie trzeba było tłumaczyć, podałem je jako przykłady, ale dziękuje bardzo za pomoc :D
 10. Problem z ServerAdvertisements3

  https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=229556 Wrzucasz to do /csgo/addons/sourcemod/extensions
 11. Witam, Czy są tutaj osoby, które mogłyby mi pomóc przetłumaczyć te zdania na język niemiecki? Od razu uprzedzę, chodzi oto by w pluginie była wersja języka niemieckiego, stąd potrzebuje takiej pomocy Rangi mają nazwy, w tym przypadku to rangi pod DR, czyli Poczatkujacy, SpeedRunner, BH Master, itd, itd (podaje to bo być może komuś to pomoże). Czy znajdzie się jakaś miła osoba, która z tym pomoże? Tłumacz od google nie radzi sobie z określeniem "ranga". Z góry bardzo dziękuje
 12. Odswiezanie Menu, Aktualizowanie

  Nie możesz po prostu znowu wywołać tego menu? xD Po użyciu jakieś opcji menu, wywołaj znowu menu i tyle
 13. Witam, Czy jest ktoś w stanie udostępnić kod, który pozwala na ukrycie broni gracza? Chodzi o ukrycie broni, którą AKTUALNIE ma w ręce.
 14. Paczka Deathrun + ExpMod

  Jeżeli komuś nie działa, to tutaj też możecie pobrać https://megawrzuta.pl/download/5421871f8afd6f2faa651fe949776d13.html
 15. **HIT** NewDiabloMod CS:GO

  Poprawione mastah7991 To tak, co do zmian, to naprawiono wiele bugów w tym czasie, dodano runy (opis znajduje się na forum), a dzisiaj zostanie dodany system man http://diablo.cs-classic.pl/mana.html (Opis jest dość stary, bo pochodzi z mojego diablo cs 1.6, poprawię ten opis gdy aktualizacja zostanie dodana na serwer)