Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

0ri

Właściciel sieci
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15

About 0ri

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Strona www
  BandaSkilla.pl
 • Team name
  BandaSkilla.pl

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  0
 • TeamSpeak:
  ts3.bandaskilla.pl

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. eee yyy tyyy tam licencji już nie ma :)
 2. Dlaczego tacy ludzie na mygo nie mają banów?
 3. Czy to przypadkiem nie @SKER DD2 @SEKRETARZ i mnóstwo jego innych nicków? Coś mi tu śmierdzi
 4. Witaj, posiadasz Serwer lub chcesz postawić a nie masz gdzie? Zapraszamy na www.BandaSkilla.pl Poszukiwane: * Serwery GO * Serwery 1.6 * Discord Posiadasz któryś z wyżej wymienionych serwerów? Wpadaj do nas a zapewnimy ci zaplecze.
 5. Na serwery 1.6 też promocja bedzie?
 6. 0ri

  Bandaskilla.pl

  Link do sieci: https://bandaskilla.pl Właściciel/e: (oznaczać lub link do profili na mygo , lub pisać "ja" jeżeli jest to nasza sieć) @0ri Typy serwerów: (CS:GO/CS 1.6 lub to i to ) Cs 1.6 w przyszłości GO
 7. Link do sieci: https://bandaskilla.pl Właściciel/e: (oznaczać lub link do profili na mygo , lub pisać "ja" jeżeli jest to nasza sieć) @0ri Typy serwerów: (CS:GO/CS 1.6 lub to i to ) Cs 1.6 w przyszłości GO
 8. 0ri

  Zamknięty na prośbę autora. Sprzedam sieć serwerów 1s2k

  A administrator Roni w cenie czy trzeba dopłacać? 😄 I jest jakieś publiczne miejsce do licytacji gdzie będzie widać kto ile dał czy każdy z osobna na pw?
 9. 0ri

  Dangerskill.pl

  DangerSkill to nowo postawiona sieć serwerów CS:GO i CS 1.6 Zapraszamy! #1 DangerSkill.pl ★FFA★ TYP serwera: CS 1.6 IP Serwera: 145.239.236.245:27015 Rodzaj serwera: Steam VIP: Tak Skiny: Tak Kosy: Tak Ilość slotów: 32 Fast Download: TAK #2 DangerSkill.pl ★Arena 1vs1★ TYP serwera: CS:GO IP Serwera: 145.239.16.148:27015 Rodzaj serwera: Steam Ilość slotów: 20 Fast Download: TAK #3 DangerSkill.pl ★Only AWP★ TYP serwera: CS:GO IP Serwera: 91.224.117.185:27015 Rodzaj serwera: Steam Ilość slotów: 16 Fast Download: T
 10. 0ri

  Poszukuję

  Widze ekipa cs-escape rozbija się po różnych sieciach :P
 11. Link do sieci: https://dangerskill.pl/ Właściciel/e: MówMiOjcze Typy serwerów: CS:GO/CS 1.6
 12. DangerSkill.pl to nowa sieć która dopiero zaczyna się rozwijać. Masz swój serwer a nie masz zaplecza? Możesz spróbować u nas się rozwijać razem z nami. Poszukujemy: - Serwery gier (cs 1.6 , cs:go) - Moderatorów - Redaktorów - UBTeam - Adminów i co najważniejsze graczy :).
×
×
 • Create New...