Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Vejderek

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Vejderek

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jak napisałem w tytule, poszukuję plyuginy na limit kucania. Plugin powinien powodować automatyczne wstanie gracza po np. 5 sekundach kucania i blokować możliwość kucania przez następne 2 sekundy. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 2. Sprawdzałem je i żadną nie mogę skompilować, każdy skrypt ma błąd, albo ja coś robię źle. A w tej 1 paczce po wgraniu, gdy się respisz cały serwer ma laga na 3-4 sekundy i w dodatku biegasz jako error dla innych.
 3. Witam poszukuję osoby, która jest w stanie zrobić lub złożyć paczkę Roleplay csgo sourcemod. W paczce powinny się znaleźć pluginy co do Ekwipunku, Aut, Casyna, Mieszkania, Mafie itp. Cena do uzgodnienia na pw
 4. Witam, szukam osoby, która byłaby w stanie napisać mały pluginek, który by dawał kredyty Vipowi (flaga Admin_Custom1 "o") co 1min i wyświetlał na chacie np. "Dostałeś 15 kredytów za posiadanie Vipa". Shop, który używam to Store by Zephyrus [1.1 - 03.01.2016].
 5. Dzięki wielkie, plugin działa wyśmienicie. +rep wariacie ;D
 6. Witam, chciałbym się zapytać czy jest może osoba, która potrafiłaby zedytować/zrobić plugin który po śmierci zostawia Gift, tak aby po jego zebraniu otrzymywałoby się losową liczę kredytów (np. od 5 do 25). Plugin do shopa używam Store by Zephyrus [1.1 - 03.01.2016]. zgifts_test (1).sp gifts.sp
×
×
 • Create New...