Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

egzotyczny

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About egzotyczny

 • Rank
  Poszukiwacz
 • Birthday July 14

Informacje o mnie

 • Strona internetowa:
  Alkoskill.pl

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. Znam takiego jednego, mówią na niego wujek (google).
 2. Jak dodałem dziś serwerek do tej listy serwerów, to zauważyłem, że nie wyświetla się jego pełna nazwa. Zgaduję, że nie czyta znaków, ale to chyba nie jest dobrze jak z takiej nazwy: '[PL] ★ < ARENA 1VS1 > ★ 128TR - Alkoskill.pl - 1shot1kill.pl" Mam taką:
 3. Rozumiem, że takie rzeczy są pisane pod pozycję forum, ale bez przesady. Lepiej posiedzieć trochę czasu i napisać jakiś wartościowy artykuł z tematyką sourcemoda, niż pisać jak pobrać ts'a.
 4. Nie przeczytałem, wszedłem tylko zostawić pościk po przeczytaniu samego tytułu.
 5. Zastanów się w końcu, o jakiej tematyce prowadzisz forum, bo takie poradniki są zbędne. Mamy 2020r. - każdy wie skąd i jak pobrać timpsika
 6. Co Wy robicie z tym forum, że nie mogę żadnego obrazka Sobie przybliżyć, bo od razu mi się pobiera. Zróbcie coś z tym, bo już mam jakieś 20 obrazków na kompie, których wgl. nie chciałem mieć.
 7. @Komentuje Słuchaj mnie raz i uważnie, bo ostatni raz tu wchodzę żeby Ci odpowiedzieć. FASTGAMERS - projekt mój i mojego kumpla, który zakupił licencję. 4lvie wiedział, że licencja jest tylko dodana, nie na moim koncie (dlatego wziąłem za forum z całym stylem, użytkownikami, tematami, aplikacjami i wtyczkami 200zł). Właściciel licencji był i jest 'Sevu'. Był drugim właścicielem projektu FASTGAMERS i głównym właścicielem projektu GOHELL. Połącz teraz te dwie rzeczy, skąd mam styl, gdybyś się nie domyślił - od niego! Teraz, jeżeli coś jeszcze będziesz chciał to pisz już do mnie na pw (obojętnie gdzie), mam dość wchodzenia tutaj i tłumaczenia się. Jeżeli będzie trzeba nawet podeślę link do konta sevu, gdzie ma klienta. Udowodniłem, że na domenie fastgamers była licencja, Tobie od razu powiedziałem, że nie będzie to pod twój adres + Ty ciągle widziałeś to w ACP. Poza tym piszesz, że Cię oszukałem, poprosiłeś mnie o jakiś styl 'tymczasowy' na twoje jakieś tam forum, wgrałem Ci styl DS'a stary, który zakupiłem od DSK, a Ty go Sobie pobrałeś i ostatnio widziałem go na twoim forum. Odpowiedz Sobie teraz na pytanie czy chodzę po jakiś forach i oczerniam Ciebie? Czego Ty człowieku jeszcze chcesz, jak zgłosiłem się po moją kasę to zwyzywałeś mnie, a wcześniej nie odpisywałeś z dwa tygodnie. Włamanie miałeś przez jakiś tam swój sklep (SAM MI TAK NAPISAŁEŚ), także nie mów mi, że teraz to było "DZIWNE' włamanie, bo nie mogę na to patrzeć.
×
×
 • Create New...