Jump to content

exot1ccc

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About exot1ccc

 • Rank
  Poszukiwacz
 • Birthday July 14

Informacje o mnie

 • Strona internetowa:
  Alkoskill.pl

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. "MYGO.PL - SOURCEMOD UNOFFICIAL SUPPORT" Wiesz kogo obchodzi ten Twój post? NIKOGO
 2. Co Wy robicie z tym forum, że nie mogę żadnego obrazka Sobie przybliżyć, bo od razu mi się pobiera. Zróbcie coś z tym, bo już mam jakieś 20 obrazków na kompie, których wgl. nie chciałem mieć.
 3. @Komentuje Słuchaj mnie raz i uważnie, bo ostatni raz tu wchodzę żeby Ci odpowiedzieć. FASTGAMERS - projekt mój i mojego kumpla, który zakupił licencję. 4lvie wiedział, że licencja jest tylko dodana, nie na moim koncie (dlatego wziąłem za forum z całym stylem, użytkownikami, tematami, aplikacjami i wtyczkami 200zł). Właściciel licencji był i jest 'Sevu'. Był drugim właścicielem projektu FASTGAMERS i głównym właścicielem projektu GOHELL. Połącz teraz te dwie rzeczy, skąd mam styl, gdybyś się nie domyślił - od niego! Teraz, jeżeli coś jeszcze będziesz chciał to pisz już do mnie na pw (obojętnie gdzie), mam dość wchodzenia tutaj i tłumaczenia się. Jeżeli będzie trzeba nawet podeślę link do konta sevu, gdzie ma klienta. Udowodniłem, że na domenie fastgamers była licencja, Tobie od razu powiedziałem, że nie będzie to pod twój adres + Ty ciągle widziałeś to w ACP. Poza tym piszesz, że Cię oszukałem, poprosiłeś mnie o jakiś styl 'tymczasowy' na twoje jakieś tam forum, wgrałem Ci styl DS'a stary, który zakupiłem od DSK, a Ty go Sobie pobrałeś i ostatnio widziałem go na twoim forum. Odpowiedz Sobie teraz na pytanie czy chodzę po jakiś forach i oczerniam Ciebie? Czego Ty człowieku jeszcze chcesz, jak zgłosiłem się po moją kasę to zwyzywałeś mnie, a wcześniej nie odpisywałeś z dwa tygodnie. Włamanie miałeś przez jakiś tam swój sklep (SAM MI TAK NAPISAŁEŚ), także nie mów mi, że teraz to było "DZIWNE' włamanie, bo nie mogę na to patrzeć.
 4. Słuchaj mnie misiaku, nie instalowałbym od nowa silnika żeby podmienić tekst. Jutro mogę Ci zainstalować silnik i wysłać Ci zdjęcie z TELEFONU. Licencja na alkoskillu była kupowana prosto z invisioncommunity, nie od żadnych tigerów czy innych zwierząt. Nick ma 'localhost', nie wiem czy to TY go wymyśliłeś. Edytuje posty, bo czasem zapominam czegoś dodać po prostu. Informowałem Cię, że licencja nie będzie pod twój adres. Poza tym to był błąd, który popełniłem kiedyś i się do niego przyznałem, oddałbym Ci nawet kasę gdybyś nie był mi winien pieniędzy za przeniesienie forum, styl. A i gdybyś mnie nie zwyzywał jak zgłosiłem się po pieniądze, ale to już mniejsza.
 5. Wszyscy, którzy byli w administracji jak fastgamers było moje mogą potwierdzić, że licencja była. Dopiero co wysłałem Ci dowód, czego Ty jeszcze ode mnie oczekujesz? Jechałeś parę miesięcy na nulledzie to zablokowali Ci i tyle.
 6. Nie mogę edytować postu Specjalnie zainstalowałem byle jakiego IPS'a zeby Ci udowodnić
 7. @jaros Przekieruj fastgamers na jakikolwiek hosting i wgraj tam byle jakiego IPS'a i wgram Ci licencję, która była na fastgamers. Pisałem Ci już to na pw, po czym napisałeś, że masz to w dupie a teraz nagle zaczynasz pisać. Do 1h/2h wyślę Ci zdjęcie, że licencja była aktywna na domenę fastgamers
 8. No bo wtedy wszystko było git, nie wiem po co wysylasz mi jakieś screeny gdzie ludzie chcą Ci sprzedac licencje. kod który Ci kiedyś podesłałem zamienił się w inny nowy, który był zakupiony na domene fastgamers (moja stara siec) także nie wiem co ty za screena wysłałeś, bo mi ten klucz nie działa dalej nie wysłałeś em po co mnie tutaj mieszasz poza tym od razu ci napisałem dokładnie informacje, "licencja nieaktywna", "nie pod twoja domene" a Ty i tak kupiles, a teraz chodzisz po forach i mnie oznaczasz
 9. Ale to Ty mi oferowales licencje nieaktywna Jak już masz sie bronić to nie mieszaj mnie w swoje gowno, a i oddaj moje 50zl, bo ciągle czeeeekam A co do tej licencji wygasłej, robiłem tak KIEDYŚ, ale przestałem jak IPS zablokował mi stronę. Jakiś rok temu chciałes ją ode mnie odkupic to Ci sprzedałem, ale zauważ, że to Ty po paru miesiącach oferowałeś mi jakieś 3 licencje. Poza tym nie mogłeś używaj tej licencji ode mnie, bo właściciel licencji ją odnowił - zmienił się klucz licencyjny, bo z nim pisałem.
 10. Czy jeszcze jakiegoś dowodu potrzebujesz?
 11. exot1ccc

  KUPIĘ Licencja IPS

  Mam do sprzedania sam klucz licencyjny, jest on wygasły, ale da się go wgrać na forum. ? Piszcie na pw
×
×
 • Create New...