Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

dudekm

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dudekm last won the day on August 18 2019

dudekm had the most liked content!

Community Reputation

10

About dudekm

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Zawód
  Programista PHP, JavaScript
 • Strona www
  https://mateuszdudek.pl

Recent Profile Visitors

1,360 profile views
 1. Dodaj serwery do listy https://lista-serwerow.emecz.pl/serwery/cs-go Zawsze to dodatkowa forma promocji. Stronę odwiedza "trochę" osób 😉
 2. Cześć. Wydany został nowy feature, który został napisany specjalnie dla Was, po kilku zgłoszeniach. Jeśli serwer znajdujący się na liście nalezy do Was (ktoś dodał go za was), możecie teraz automatycznie przypisać go do swojego konta. Wystarczy, że w opisie serwera dodacie: #emecz.pl#twoj_login https://lista-serwerow.emecz.pl Pozdrawiam 🙂
 3. Witam. Właśnie był release i są dwa usprawnienia związane z głosowaniem: zabezpieczenie głosowania z użyciem reCAPTCHA głosy są usuwane po miesiącu - wymusi to na waszych użytkownikach większe zaangażowanie w promowanie serwera Pozdrawiam ?
 4. Obecna (szeryfowa) czcionka to dramat. Nie wiem jak wam, ale mi trudno czyta się tego rodzaju czcionkę na stronach internetowych. Idąc za: https://grafmag.pl/artykuly/jak-wybrac-font-na-strone-internetowa-podstawy Szedłbym w to drugie, w to co już przecież było.
 5. Cześć. Czy znacie projekty open source, które w tej chwili są rozwijane (w PHP, JavaScript) przez tutejszą społeczność (i nie tylko)? Nie muszą być związane z CSem. Czasem mógłbym zrobić kilka commitów.
 6. Może małe wyjaśnienie co miałem na myśli, bo rycerz @Weak. wysłał głupkowatą (nic nie mówiącą) "reakcję". Dlaczego wspomniałem o kolorowaniu składni? Ponieważ nie sądziłem, że w temacie na temat "wyglądu forum" ktoś (@Roberrt) oceni/wspomni o kodzie/jego poprawności - na obrazku! ? I nie ma w tym nic złego - po prostu cały czas myślałem o wyglądzie, a nie o kodzie - tyle ? A składnia? Nie moja działka. Wracając do wyglądu. Jak dla mnie na plus. Wolę ciemniejsze kolory - oczy nie męczą się tak bardzo jak z jasnymi barwami.
 7. Jeśli mówisz o zlewających się kolorach (z logiem) to nie "syntaxu", a kolorowania składni ?
 8. Cześć. Doszły nowe opcje: opis serwera - autor może dodać treść na temat serwera banery - różne rozmiary, które możecie umieścić na swoich stronach/forach Czekam na dalsze sugestie! Pozdrawiam :)
 9. Skąd wiesz, że mało osób czyta? Mam zupełnie inne informacje. Oczywiście, że tak ale czy to znaczy, że nie należy tworzyć czegoś własnego? Dzięki za "powodzenia" - na pewno przyda się ?
 10. Nigdy nie jest łatwo. Grunt to zebrać ludzi, którym się po prostu chce ? Dzięki ?
 11. Witam. Jak pewnie część z Was kojarzy, prowadzę serwis z listą serwerów CS GO, CS 1.6, Minecraft itd. Znajduje się on w subdomenie https://lista-serwerow.emecz.pl Przyszedł czas na uruchomienie portalu pod główną domeną: https://eMecz.pl Poszukuję osób, które mają odrobinę wolnego czasu i chcą zaangażować się w projekt, który "nie zwinie się" po miesiącu czy dwóch. Zadania: pisanie nowych artykułów pisanie poradników uczestniczenie w "życiu" portalu i usług, które będą z czasem wprowadzane Nie masz pomysłu na artykuł, poradnik? Tematy mog
 12. Cześć. Dzisiaj był release nowych funkcjonalności. Możliwe jest: * dodawanie komentarzy na temat serwera dla zalogowanych użytkowników * dodanie strony internetowej serwera/sieci Zachęcam do dodania swojej strony internetowej (w edycji danych o serwerze) ponieważ zamierzam wprowadzić funkcjonalność dla osób, które uzupełnią profil ?
 13. dudekm

  WYKONAM Modyfikacje webowe

  @GoldeneK co Cie rozbawiło w moim poście? ?
 14. dudekm

  WYKONAM Modyfikacje webowe

  @pusty zrobilem male code review "csgo_server_status_api" i mozna pare rzeczy poprawic ? w ServerInfoController przenies @Route z kazdej metody nad klase jako prefix (v1), wtedy z metod mozesz usunac v1 cala logike masz kontrolerze co jest zle.... przenies to do serwisu, a w kontrolerze odpytuj serwis uzyj "Form" do dodawania/edycji serwera. Tam bedziesz mial tez walidacje porownuj z typem czyli === zamiast == To tak na pierwszy rzut oka ? Jak cos to pisz na priv, pomoge w miare mozliwosci (czasowych ? )
 15. Witam! Dzisiaj rano był deploy. Dodałem: możliwość głosowania na serwey (raz na dobę) promowanie serwerów z którymi współpracuję
×
×
 • Create New...