Jump to content

dudekm

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dudekm last won the day on August 18 2019

dudekm had the most liked content!

Community Reputation

10

About dudekm

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Zawód:
  Programista PHP, JavaScript
 • Strona internetowa:
  https://mateuszdudek.pl

Recent Profile Visitors

542 profile views
 1. Witam. Właśnie był release i są dwa usprawnienia związane z głosowaniem: zabezpieczenie głosowania z użyciem reCAPTCHA głosy są usuwane po miesiącu - wymusi to na waszych użytkownikach większe zaangażowanie w promowanie serwera Pozdrawiam ?
 2. Obecna (szeryfowa) czcionka to dramat. Nie wiem jak wam, ale mi trudno czyta się tego rodzaju czcionkę na stronach internetowych. Idąc za: https://grafmag.pl/artykuly/jak-wybrac-font-na-strone-internetowa-podstawy Szedłbym w to drugie, w to co już przecież było.
 3. Cześć. Czy znacie projekty open source, które w tej chwili są rozwijane (w PHP, JavaScript) przez tutejszą społeczność (i nie tylko)? Nie muszą być związane z CSem. Czasem mógłbym zrobić kilka commitów.
 4. Może małe wyjaśnienie co miałem na myśli, bo rycerz @Weak. wysłał głupkowatą (nic nie mówiącą) "reakcję". Dlaczego wspomniałem o kolorowaniu składni? Ponieważ nie sądziłem, że w temacie na temat "wyglądu forum" ktoś (@Roberrt) oceni/wspomni o kodzie/jego poprawności - na obrazku! ? I nie ma w tym nic złego - po prostu cały czas myślałem o wyglądzie, a nie o kodzie - tyle ? A składnia? Nie moja działka. Wracając do wyglądu. Jak dla mnie na plus. Wolę ciemniejsze kolory - oczy nie męczą się tak bardzo jak z jasnymi barwami.
 5. Jeśli mówisz o zlewających się kolorach (z logiem) to nie "syntaxu", a kolorowania składni ?
 6. Cześć. Doszły nowe opcje: opis serwera - autor może dodać treść na temat serwera banery - różne rozmiary, które możecie umieścić na swoich stronach/forach Czekam na dalsze sugestie! Pozdrawiam :)
 7. Skąd wiesz, że mało osób czyta? Mam zupełnie inne informacje. Oczywiście, że tak ale czy to znaczy, że nie należy tworzyć czegoś własnego? Dzięki za "powodzenia" - na pewno przyda się ?
 8. Nigdy nie jest łatwo. Grunt to zebrać ludzi, którym się po prostu chce ? Dzięki ?
 9. Witam. Jak pewnie część z Was kojarzy, prowadzę serwis z listą serwerów CS GO, CS 1.6, Minecraft itd. Znajduje się on w subdomenie https://lista-serwerow.emecz.pl Przyszedł czas na uruchomienie portalu pod główną domeną: https://eMecz.pl Poszukuję osób, które mają odrobinę wolnego czasu i chcą zaangażować się w projekt, który "nie zwinie się" po miesiącu czy dwóch. Zadania: pisanie nowych artykułów pisanie poradników uczestniczenie w "życiu" portalu i usług, które będą z czasem wprowadzane Nie masz pomysłu na artykuł, poradnik? Tematy mogę dostarczyć i każdy może wybrać coś dla siebie. Wymagania: zaangażowanie - jeśli masz zamiar zrezygnować po tygodniu: szkoda naszego czasu (Twojego i mojego) systematyczność umiejętność pisania - tak, to istotne ? Nie musisz dodawać każdego dnia nowego artykułu, ale jeśli wydarzy się coś ciekawego związanego z grą (aktualizacja, nowa wersja itd.) to byłoby fajnie gdybyś to opisał. Co oferuję? Dla wielu z Was jest to pewnie najważniejszy punkt. Poza dobrowolnym udziałem w projekcie nie mogę zaoferować żadnych gratyfikacji. Robisz to z własnej woli, dla własnej satysfakcji i przyjemności. Mogę zapewnić Cie, że po chwili portal nie zniknie, a Twój czas nie zostanie zmarnowany. Co ja będę robił? pokrywam koszty zarządzam kwestiami technicznymi (programowanie, wdrożenia nowych funkcjonalności/serwisów itd.) zdobywam realny ruchu dla wszystkich serwisów i usług Kontakt E-mail: kontakt@emecz.pl Mam nadzieję, że wszystko omówiłem i znajdę osoby, które chcą wejść w ten projekt ? Postaram się zaglądać tutaj jak najczęściej, ale jeśli macie pytania to najlepiej uderzajcie prosto pod podany adres. Pozdrawiam
 10. Cześć. Dzisiaj był release nowych funkcjonalności. Możliwe jest: * dodawanie komentarzy na temat serwera dla zalogowanych użytkowników * dodanie strony internetowej serwera/sieci Zachęcam do dodania swojej strony internetowej (w edycji danych o serwerze) ponieważ zamierzam wprowadzić funkcjonalność dla osób, które uzupełnią profil ?
 11. @GoldeneK co Cie rozbawiło w moim poście? ?
 12. @pusty zrobilem male code review "csgo_server_status_api" i mozna pare rzeczy poprawic ? w ServerInfoController przenies @Route z kazdej metody nad klase jako prefix (v1), wtedy z metod mozesz usunac v1 cala logike masz kontrolerze co jest zle.... przenies to do serwisu, a w kontrolerze odpytuj serwis uzyj "Form" do dodawania/edycji serwera. Tam bedziesz mial tez walidacje porownuj z typem czyli === zamiast == To tak na pierwszy rzut oka ? Jak cos to pisz na priv, pomoge w miare mozliwosci (czasowych ? )
 13. Witam! Dzisiaj rano był deploy. Dodałem: możliwość głosowania na serwey (raz na dobę) promowanie serwerów z którymi współpracuję
 14. Oczywiście - jak z każdym softem. Dzięki za zgłoszenie. Mówiąc o trybach m asz na myśli np. "deathmatch"? Jeśli tak to jest coś takiego dla Minecraft, muszę to tylko dostosować dla CS ? Dzięki za sugestię z kafelkami - brzmi nieźle ?
 15. Bardzo rzeczowy argument. Nad estetyką trzeba popracować. Zależało mi na dowiezieniu funkcjonalności.
×
×
 • Create New...