Jump to content

Lisu

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lisu

 1. Lisu

  Prosba o VIPA

  Potrzebuje vipa, który dostaje wszystkie granaty ( oprócz dickoya) 1000 $ na poczatku rundy 350 $ za podlozenie paki i defa Niestety w vipie Hanysa, jak i mehrsykiego nie ma mozliwosci granatow od drugiej rundy
 2. Lisu

  Prosba o VIPA

  Chodzi mi tylko o jedną rzecz, a mianowicie o VIPA, który dostaje granaty od drugiej rundy, dla kogoś kto siedzi w tym długo jest to max 5 min ( edytować kod np. Hanysa) dla mnie niestety nie.
 3. Lisu

  Prosba o VIPA

  Jakbym umiał, to bym nie zakładał tematu.
 4. Lisu

  Prosba o VIPA

  Fajny generator, ale nie oto mi chodzi, nie będe płacił 25zł za .sp Vip musi mieć granaty od drugiej rundy, a nie od pierwszej. Korzystałem już z wielu generatorów i żaden mi nie pomógł.Jestem jeszcze trochę zielony, jeżeli chodzi o pisanie/edycje kod w SM
 5. Szukam pilnie pluginu, chodzi mi o to, ze rozgrzewka jest na kosy, a po niej w pierwszej rundzie wygrana drużyna wybiera team.
 6. Lisu

  Problem VIP'em

  Mam problem z VIP'em, jakiego nie wgram, czy ręcznie pisanego, czy z generatora, to VIP na respie wyrzuca apteczkę ( jedną ma przy sobie, a drugą wyrzuca i każdy może ją podnieść ) tak samo jest z bronią, ale to już mniejsza sprawa, ktoś wie co może być nie tak?
 7. Lisu

  Problem VIP'em

  Z kazdym vipem nawet Hanysa tak się dzieje, masz tu kod jego vipa.
 8. Mam problem, napisałem sobie plugin na reklamę w say'u ze specjalnymi znakami, jednak po skompilowaniu nie działają, nawet w kodowaniu UTF-8 #include <sourcemod> public Plugin myinfo = { name = "admanager", author = "Liseq", description = "", version = "1.0", url = "Lajtownia.pl" }; public void OnPluginStart() { CreateTimer(20.0, timer_Advertisement, _, TIMER_REPEAT); } public Action timer_Advertisement(Handle hTimer) { PrintToChatAll("\x10╔═════════════\x04ZAPISZ\x10═══════════════╗"); PrintToChatAll("\x10» \x02IP \x07SERWERA: \x0E51.xx.34.138:30027 \x10«"); PrintToChatAll("\x10» \x02IP \x07SERWERA: \x0Exx.livs.pl:30027 \x10«"); PrintToChatAll("\x10╚═════════════\x04ZAPISZ\x10═══════════════╝"); } Ktoś wie co można zrobić, żeby użyć tych oto znaków na say'u?
 9. Lisu

  nie mogę skompilować pluginu

  Compile.exe z najnoweszego sourcemoda, zadnym programem @edit Może wiesz dlaczego, pierwsze linijki są białe, chociaż użyłem pomarańczowego koloru?
 10. Lisu

  nie mogę skompilować pluginu

  Co do autora, to wpisałem siebie, to zamierzam zrobić więcej przy tym kodzie, a tak jak mówisz, jest to 10 sek Dlaczego po skompilowaniu swojego kodu wywala mi te zapytajniki
 11. Mam problem z Mapchooserem ultimate, albo z ck, ale nie wiem dokładnie z czym, wczoraj grałem mapy działały wszystkie, dzisiaj wchodzimy z kumplem i połowa map się nie ściąga po prostu jest cały czas 0 % a druga połowa map wywala bład, ze nie moza pobrac .bsp, co 2/3 mapy potrafi wywalic cksurfa i w error logach. Po zmianie mapy przez Mapchoosera wywala mi plugin cksurf a dokładnie nie czyta surf_.cfg logi:
 12. tak, jako pierwszego, później ultimate i zwykły od sourcemoda, efekt ten sam. Widziałem na innych serwerach, że maja jakieś głosowanie z Tiera'mi i stege'ami.
 13. Z neta, wszystkie, z różnych źródeł, nie ma znaczenia na jaką zmienię, cały czas jest to samo.
 14. To już się robi śmieszne, jakiego bym nie wgrał mapchoosera, to po zmianie mapy przez mapchosera, wywala mi CKSurf, czyli cały silnik. Jeżeli zmienię mapę przez !admin to wszystko działa, co może być nie tak? Logi wciąż te same...
 15. Zmieniłem silnik na trochę nowszy, lecz mam błąd, którego nie umiem rozwiązać L 02/11/2019 - 18:13:36: SourceMod error session started L 02/11/2019 - 18:13:36: Info (map "surf_ace_fix") (file "errors_20190211.log") L 02/11/2019 - 18:13:36: [SM] Unable to load plugin "surftimer.smx": Native "DiscordWebHook.Send" was not found L 02/11/2019 - 18:13:40: Error log file session closed.
 16. To surf który z timerem, cksurf to gotowy silnik, z którego korzysta większosc serwerów
 17. Mam problem, mam CK Surfa i próbuje zmienić czas rundy na 20 min i żeby po tym czasie mapa się zmieniała, lecz gdy ustawię wszystkie: mp_roundtime 20 mp_maxround 0 mp_freezetime 0 to pierwsza runda trwa 3 min, a po niej jest runda finałowa która trwa 20 min, co może być nie tak, jakiś cvar jeszcze trzeba zmienić?
 18. Lisu

  Nie da się zmienić czasu rudny

  Dalej to samo, runda trwa 20 min, po 20 min i jest freez 5 sek chodz, freeztime jest na 0 i jest napisane "runda finalowa" i trwa 20min
 19. Lisu

  Nie da się zmienić czasu rudny

  edit Jednak dalej mam problem, pierwsza runda trwa 20 min, lecz po niej wlacza sie znowu "runda finalowa" która trwa 20 min Cvary wszystkie zmienione, ktos ma jakis pomysl co moze byc nie tak?
 20. Lisu

  Nie da się zmienić czasu rudny

  Dzieki, problem rozwiązany, smx bawię się dopiero 3 dni i nie wiedziałem ze tutaj sa configi od tryby, a nie jak w 1.6 serwer.cfg
×