Jump to content

Arnnn'¥

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Silver I

About Arnnn'¥

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arnnn'¥

  Poszukuję ludzi do projektu

  Ambitny? Jeżeli nie interesuje Cię praca w dobrej mierze, nie interesuje Cię praca hobbistyczna to czemu nie założysz własnego sklepu, z własną pracą? Niee, lepiej pisać po ludziach, oferowac im pomoc za pieniądze - bo jest się leniwym. Dla mnie nawet jak byś był ostatnią osobą która by miała jakieś doświadczenie - za chuja bym Cię nie wziął. Pozdrawiam :)
 2. Arnnn'¥

  Poszukujemy administracji.

  To co ty mi podałeś to uzupełnienie skrótu, to nie błąd.
 3. Arnnn'¥

  Poszukujemy administracji.

  Gdzie popełniłem taki błąd, bo go nie widzę.
 4. Arnnn'¥

  Poszukuję opiekuna

  Emm? No nie gadaj, że nawet ty pajacujesz. Uważałem Cię za porządnego @Bioły, eh no cóż.
 5. Arnnn'¥

  Poszukujemy administracji.

  Po prostu nie lubię tego typa :). Możesz komentować proszę bardzo ale ten typ najwidoczniej jest ulomny (czytając jego wszystkie wypowiedzi). Jestem kulturalny, a twierdząc że nie dojrzałem emocjonalnie mnie obrażasz. Skąd możesz to wiedzieć jak mnie nie znasz? Jeżeli to wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi to nie umiesz wyciągać wniosków. Na dojrzewanie to miałem czas 10 lat temu. Następny, @ALEKS wyraził swoją opinię jakoś inaczej, lepiej. Piszesz "hahahaha"? Tak trochę w wypowiedzi pisemnej nie wypada. Utrzymywać? Lepsze określenie od @DevLogic ale też nie prawidłowe. Licencje, hosting, domeny, certyfikaty opłacone są do 20r. i w dalszym ciągu będę je opłacał ja. Wkład finansowy chodzi mi o to (tłumacze dla innych użytkowników tego forum), że jak kupujemy to się składamy. "To trzeba mieć tupet" - czyli aby pisać o pomoc na tym forum trzeba mieć tupet - dzięki za info. Nie nadaje się na właściciela - następne pochopne wnioski. Wy się wszyscy nadajecie, tylko nie ja, bo ja szukam pomocy, nie lubię kolegi z góry. Wypowiedziałem się wyżej co do pierwszego (dajmy) akapitu. Co ma mi ukraść? Prywatnie, to prywatnie - lepsza komunikacja. Nie chce mi się już tego komentować, żenada. Tobie to nawet link do Google bym nie podał. Jeżeli ktoś inny poprosi, podeślę.
 6. Arnnn'¥

  Poszukujemy administracji.

  Hmm, najlepiej jak się czyta i komentuje bez mózgu. To o czym ty napisałeś to sponsoring, wiesz co to znaczy resztę podam prywatnie? Mam ciekawą ofertę i opłacalną, ale żeby coś zarobić trzeba na początku wydać. Na tym forum dużo jest imbecylów, ale takiego to jeszcze nie widziałem. Prosiłbym administracje o zamknięcie wątku, oferta nadal będzie aktualna tylko bez komentowania.
 7. Cześć, wraz z kumplem założyliśmy własną sieć serwerów. Sieć bardzo szybko się rozwija, lecz potrzebujemy pomocy, 2 osóbki to troszkę za mało. Posiadamy aktywną do 2020r. licencje IPS, 4 serwery (w tym jeden CS 1.6, oraz trzy CS:GO), przykuwający wzrok styl oraz doświadczoną, pełnoletnią i odpowiedzialną ekipke. A więc, poszukujemy : > Admistratora, który jest pełnoletni, dobrze stoi finansowo, jest lojalny. Administratorem nie zostanie byle kto, dlatego porozmawiamy w cztery pary uszu (:D). Poszukuję jeden osoby na te stanowisko, wszystkie inne informacje podam prywatnie. > Młodszych Administratorów, osoby te również muszą być pełnoletnie, jakiś wkładzik finansowy też by się nadał. Poszukuję na te stanowisko maksymalnie dwóch osób, tak jak wyżej reszta informacji prywatnie. > Opiekunów serwera ONLY DD2 (pod 1.6), od osób starających się o te stanowisko wymagam wkładu finansowego, minimalnie 17 lat, lojalności, aktywności. Dodam, że serwer dzień w dzień posiada 32/32 graczy. Tak jak i resztę podam prywatnie. Kontakt : > GG: 67100229 > Wiadomość prywatna.
×