Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

1nTensiVe

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About 1nTensiVe

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierw naucz się pisać poprawną polszczyzną głąbie wróć do szkoły na erekcje i naucz się ortografii jak i interpunkcji, po drugie nie widać go po trzecie mogę sobię robić to co uważam dzieciaczku z gimby, po 4 Przygodę to możesz mieć jak zjedziesz z lewej ręki praworęczny pseudo hackerze 😄 A na lucqiego mam więcej dowód, więc uważaj co piszesz i do kogo tak btw nie znasz nie oceniaj. Zastanów się nad pierwszą rzeczą później przejdź do drugiej.
 2. Zapraszam do pobrania materiału z rozmowy z pseudo Hackieriem 😄 (Lucqy aka HT) Rozmowa przy Kolegach lizodupach 😄 1. https://www90.zippyshare.com/v/JTs0Kt6Q/file.html A jak się wkurwię to znajdę na niego jakieś sensowne dowodziki 😄
 3. Oj biedulki nuledziki płaczki powiem tak jak macie się spinać o jakieś "gówienko" to idzcie spać . Zajebcie wiagre bo jak czytam to mi was szkoda troszkę . Chcieliscie kogoś zniszczyc w internecie ? Nie rozumiem tego co wam to da ? Dał się oszukać i tyle jego problem. Byłem Administratorem na Fastgamers i była licka normalnie wiec się nie spinaj mordeczko . A i jeszcze jedno zastanówcie się 50tys razy co wy robicie meybe zyjecie internetem :/ zajmijcie się rodziną nie wiem zróbcie sobie dobrze . Dzieki
×
×
 • Create New...