Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

aBarteK

Użytkownik
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by aBarteK

 1. F5 ponieważ osoba, która miała kupić nagle wyjechała. Cena 1200 zł z możliwością negocjacji.
 2. Ty nawet słowa ze mną nie zamieniłeś byku XDD. Nie polecasz ponieważ ja napisałem pod Twoją reklamą sieci "nie polecam"? Żałosne, widać jak Cię to boli, że nie potrafisz jej rozwinąć. Leć dalej proponować ludziom z innych for przejście za rangę. 😉
 3. @Cotuo a może pokażesz date kiedy miały miejsce ghosty? 🙂 Odrzuciłem Twoją propozycję nie tylko z jednego powodu a Ty się spłakałeś. Sporo słyszałem o Tobie, kupisz następny serwer i go rozwalisz? Trochę niby nie moja sprawa ale szkoda całej pracy, napisałem Ci, że nie mam po prostu czasu, wysłałem ssy doładowań bez daty i napisałem co z kiedy a Ty się popłakałeś o to xD Jak Cię to tak bardzo boli to proszę, dwa ostatnie miesiące, które wysyłałem. Jak pisałem, luty A tutaj Marzec Następnym razem przed ocenianiem kogoś spójrz pierw na siebie ale dzięki, że mi psujesz reputację. 😉
 4. Jak widać serwer utrzymuje się pomiędzy 83 a 211. Nie jest to jednorazowy skok z 1k na 100 któreś miejsce.
 5. To zerknij sobie GT. Widać dokładnie gdzie są ghosty, były przez 2 dni ostatnio i to ogarnałem :). Popatrz też gdzie był weekend, albo teraz wolne. Średnia graczy 20-23.
 6. Czekam aktualnie na oferty ale nie proponujcie mi 400 zł bo to śmiech na sali.
 7. Cześć, od pewnego czasu rozmyślam nad sprzedażą swojego serwera z powodu spraw prywatnych... IP: 51.83.150.44:30005 GameTracker https://www.gametracker.com/server_info/51.83.150.44:30005 Gosetti: https://gosetti.pl/serwery/51.83.150.44:30005 Większość pluginów prywatnych, kupionych bądź przerobionych. Dosyć aktywna administracja (8 osób), 1 opiekun. 23 slotowy serwer, który umożliwia rozgrywkę 11v11 + 1 spect. Serwer stoi na hostingu LiveServer. W aktualnej chwili brak reklam od dłuższego czasu. Zarobki serwera to średnio 250-300 zł. Dla zainteresowanych więcej informacji podam na pv, zapraszam do kontaktu. steam - https://steamcommunity.com/id/BarteK_Official/ Discord - BarteK#3986 Forum Mygo - https://mygo.pl/profile/9564-abartek/
 8. Również jak powyżej nie polecam.
 9. @live4netbyć może będziesz zainteresowany. 🙂
 10. Just4Frag.pl - zapraszamy do kontaktu. 😉
 11. aBarteK

  Zamknięty na prośbę autora. [sprzedam] skiny

  @live4netpolecam 🙂
 12. Podrzucam z moejgo serwera, nie ma problemu z tym więc możesz sprawdzić. ADEPT_LosowyVIP.sp
 13. Plugin nie losuje osoby, która ma VIP'a. Jeśli na serwerze są same VIPy to takowa informacja jest wyświetlana na czacie. Problemem może być to, że możesz mieć na serwerze flagę inną niż "o" na VIP'a. Sam używam tego u siebie i nie mam takich problemów.
 14. aBarteK

  Wycena serwera

  Nieaktualne, temat w sumie do zamknięcia.
 15. aBarteK

  Wycena serwera

  F5, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
 16. Dlatego go też bronie pod niektórymi względami, dalej uważam, że to jest Twoja wina. 😉
 17. Zamiast paczki zrób serwer od podstaw powgrywaj dostępne pluginy i się ciesz. Większość paczek nie działa ponieważ są na starszych wersjach gdzie pluginy mialy aktualizacje. Wszystkie te pluginy z darmowych paczek znajdziesz w internecie za darmo.
 18. Fakt, kurestwo jak kurestwo ale jeśli Ty jesteś właścicielem serwera to Ty powinieneś mieć wszystko na siebie a nie x rzeczy na kogoś innego gdzie w każdej chwili może Ci coś zepsuć. Moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie Twoja wina.
 19. Jakby serwer był na jego koncie przez cały czas od czasu sprzedaży Tobie serwera. Prawda taka, że mógł zrobić z tym co chciał.
 20. XD Co do serwera, +/- 80 zł.
×
×
 • Create New...