Jump to content

NeQ;

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2

About NeQ;

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1685318 Dodatkowo musisz zaktualizować gamedate - > https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=182412&page=30.
 2. Możesz spróbować go wyłączyć i sprawdzić, czy lagi dalej występują. Daj znać. :<
 3. Używasz może najnowszego RankSystem (4.0.5) od Mesharskiego?
 4. Dodałeś drzewko "sourcebans" do databases.cfg na serwerze? Pokaż logi w ogóle, ciężko, żeby ktoś Ci wywróżył z fusów. :<
 5. Tutaj mój błąd, źle Cię zrozumiałem. Dodaj te podpięcia tak jak masz w tej instrukcji jak pisałeś i sprawdź dokładnie w error logach co się dzieje.
 6. Jeśli chodzi o plugin na !ws i !knife, nie wymaga on zapisu MySQL i nie musisz dodawać nic w databases.cfg. Zapis będzie na SQL. Co do tokenów, aktualnie VALVE ich nie banuje już od długiego czasu. Dowiedz się, jak ma się nazywać podpięcie pod tokeny. Używasz w ogóle takiego pluginu na podmianę tokenów? PS. Jeśli gdzieś się mylę to proszę o poprawę. ?
 7. To Ty w końcu chcesz podpiąć plugin na !ws i !knife czy plugin na podmianę tokenów?
 8. Czy oprócz dodania do databases.cfg, wykonałeś ten krok: "(OPTIONAL) If you want to use MySQL instead of SQLite (storage-local), edit addons/sourcemod/configs/databases.cfg file and add the MySQL db connection details under "weapons" title, then change "sm_weapons_db_connection" cvar inside cfg/sourcemod/weapons.cfg file to "weapons""?
 9. NeQ;

  ROZWIĄZANE Chat colors

  Jesteś pewien, że tylko ten plugin na TAGi posiadasz? Z kodu wynika, że TAG "Head Admin" jest tylko i wyłącznie na flagę "z" - sam nawet sprawdziłem na swoim serwerze to i wszystko działa jak należy.
×
×
 • Create New...