Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

NeQ;

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About NeQ;

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co myślałeś? Że kwiatki i czekoladki dostaniesz? XD
 2. Co to znaczy "GT nie działa"? XD Nie potrafisz przedstawić jakiegokolwiek rankingu serwera, nawet nie podałeś IP. Nikt nie wie, co ma kupić. Ciekawe.
 3. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1685318 Dodatkowo musisz zaktualizować gamedate - > https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=182412&page=30.
 4. Możesz spróbować go wyłączyć i sprawdzić, czy lagi dalej występują. Daj znać. :<
 5. Używasz może najnowszego RankSystem (4.0.5) od Mesharskiego?
 6. Dodałeś drzewko "sourcebans" do databases.cfg na serwerze? Pokaż logi w ogóle, ciężko, żeby ktoś Ci wywróżył z fusów. :<
 7. NeQ;

  ROZWIĄZANE Problem z bazą danych

  Tutaj mój błąd, źle Cię zrozumiałem. Dodaj te podpięcia tak jak masz w tej instrukcji jak pisałeś i sprawdź dokładnie w error logach co się dzieje.
 8. NeQ;

  ROZWIĄZANE Problem z bazą danych

  Jeśli chodzi o plugin na !ws i !knife, nie wymaga on zapisu MySQL i nie musisz dodawać nic w databases.cfg. Zapis będzie na SQL. Co do tokenów, aktualnie VALVE ich nie banuje już od długiego czasu. Dowiedz się, jak ma się nazywać podpięcie pod tokeny. Używasz w ogóle takiego pluginu na podmianę tokenów? PS. Jeśli gdzieś się mylę to proszę o poprawę. ?
 9. NeQ;

  ROZWIĄZANE Problem z bazą danych

  To Ty w końcu chcesz podpiąć plugin na !ws i !knife czy plugin na podmianę tokenów?
 10. NeQ;

  ROZWIĄZANE Problem z bazą danych

  Czy oprócz dodania do databases.cfg, wykonałeś ten krok: "(OPTIONAL) If you want to use MySQL instead of SQLite (storage-local), edit addons/sourcemod/configs/databases.cfg file and add the MySQL db connection details under "weapons" title, then change "sm_weapons_db_connection" cvar inside cfg/sourcemod/weapons.cfg file to "weapons""?
 11. NeQ;

  ROZWIĄZANE Chat colors

  Jesteś pewien, że tylko ten plugin na TAGi posiadasz? Z kodu wynika, że TAG "Head Admin" jest tylko i wyłącznie na flagę "z" - sam nawet sprawdziłem na swoim serwerze to i wszystko działa jak należy.
×
×
 • Create New...