Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Maroxx

Zasłużony
 • Postów

  283
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Treść opublikowana przez Maroxx

 1. XDDD gościu. Założyłeś się że żaden mój projekt nie miał roku to ci podałem przykład. Nic nie krytykuje i nikogo nie wyzywam - sam kiedyś zaczynałem. Ale po co osoba która wytyka coś drugiej osobie i się z tego śmieje robi to samo? Dla mnie to możesz otworzyć i 10 tych sieci a ja i tak będę miał to głęboko wiesz gdzie
 2. to przegrałeś zakład. Alkoskill prowadziłem prawie 2 lata ;). Każdy ma prawo się wypowiedzieć ale widać że teygo wyjebalo ego i jest niezłym hipokrytą. Narzuca komuś ilość projektów gdzie sam był właścicielem połowy sieci w Polsce o której nikt nie słyszał.
 3. a co z twoimi wszystkimi projektami które nie miały nawet miesiąca?
 4. Maroxx

  Cs umarł?

  Valve już dawno uniemożliwia praktycznie monetyzowanie serwera przez wyłączenie motd. Teraz o graczy ciężko bo duża liczba osób odeszła od tej gry a jak wejdą to raz na jakiś czas. Nawet na gobostingu ilość zarabiających graczy zmalała. Także sam sobie odpowiedz czy warto
 5. sv_voiceenable sprawdź czy masz na 1
 6. bo byłeś u mnie na alkoskillu? i grałeś na moich serwerach
 7. Pisz PW, pomogę
 8. Maroxx

  ROZWIĄZANE Paintball mod

  Jeśli ma to tak wyglądać jak kiedyś, to powodzenia. Serwer 24/7 stał pusty, ciężko dogadać się z właścicielem + udoskonalasz tą swoją paczka od +/- 2 lat i dalej nie widać progresu.
 9. Sprzedam konto wraz z emailem ---> https://steamcommunity.com/id/maroxx2115 Ranga Supreme, 500+h , prime, złoty żeton operacji, naklejka za 20 złotych w ekwipunku. Cena: 100 złotych Kontakt: Prywatna wiadomość Możliwość wystawienia na allegro.
 10. Maroxx

  Problem z yranks

  skorzystaj z najnowszej wersji pRanks 😉
 11. jedyne co zyskasz to rozjebaną psyche patrząc na aktualne community csa
 12. Maroxx

  Cksurf crash server

  logi? wycinek z konsoli serwerowej podczas crashu, cokolwiek.
 13. Maroxx

  Alkoskill on top ?

  xdd zapraszam tylko weź szybkie buty do spierdalania bo masz 165 w kapeluszu, jesteś na liścia a coś się sapiesz do mnie.
 14. Maroxx

  Alkoskill on top ?

  otóż nie tym razem :)) nie udało ci się 😉 i nie odwracaj kota ogonem bo temat dotyczy was a nie mnie XD
 15. Maroxx

  Alkoskill on top ?

  no chłop ogólnie podpisuje się nie pod swoje prace i usuwa że stopki prawdziwego autora? 0 poszanowania czyjegoś czasu i pracy
 16. Maroxx

  Alkoskill on top ?

  o technikance co grafiki podmienia i podpisuje kodowanie pod siebie przekierowanie zrobił... progress widzę, oby tak dalej!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...