n.o.x

Użytkownik
 • Zawartość

  162
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

n.o.x wygrał w ostatnim dniu 4 Listopad 2017

n.o.x ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

51 Gold Nova I

O n.o.x

 • Ranga
  Silver Elite Master

Ostatnio na profilu byli

1,081 wyświetleń profilu
 1. WYMIENIĘ Sprzedam/wymienie

  80 zł to 2 miesiące, jeśli nie jesteś zainteresowany to nie rób spamu w temacie bo żaden z Twoich serwerów (poza dr klasy, który ma potencjał) nie jest wart więcej..
 2. Podstawy pisania pluginów

  Deklaracja to nadanie zmiennej wartości początkowej. Chodziło Ci raczej o składnie.. Trzymaj parę linków, nie korzystałem to nie mam pewności, ale wygląda na dobrze opisane i przyjazne dla oka. https://wiki.alliedmods.net/Introduction_to_SourcePawn https://wiki.alliedmods.net/Introduction_to_SourceMod_Plugins
 3. SPRZEDAM Skrypt Jackpot

  Niezła kopia (bynajmniej wygląd i interfejs).
 4. ROZWIĄZANE Plugin na ukrycie noża.

  Twój obecny plugin nie ma w swoim kodzie nic co czyniło by bronie niewidzialnymi.. Porównaj sobie oba źródła i domyśl się czego brakuje (bazując również na poprzednim temacie).
 5. ROZWIĄZANE Plugin na ukrycie noża.

  wykryj również inne nazwy noża typu: weapon_bayonet itd, powinno działać.
 6. Błąd z nadawaniem broni

  Nie zwróciłem uwagi na funkcję, myląc ją z StrEqual, my bad, +.
 7. Przecież udzielili Ci odpowiedzi.. SDKHookEx(client, SDKHook_PostThinkPost, OnPostThinkPost); Zauważ, że hookujesz to za każdym razem, gdy wykonujesz funkcje 'forceinvis()', daj jeden hook przy wejsciu na serwer i będzie git.
 8. Błąd z nadawaniem broni

  Ten kod to to samo... if (StrContains(class, "knife")) domyślnie sprawdza czy wyrażenie jest prawdziwe, nie trzeba pchać operatorów..
 9. EmitSoundToAll

  Nie chce mi sie sprawdzac kodu, ale trzymaj: // map start -- AddFileToDownloadsTable("sound/nox_bf4/promotion.mp3"); PrecacheSoundAny("nox_bf4/promotion.mp3", true); // execute EmitSoundToClientAny(client, "nox_bf4/award.mp3"); // Emit Sound // lub dla wszystkich EmitSoundToAllAny("nox_bf4/award.mp3"); // Emit Sound)
 10. Animacje olej, kiedy ma się ona wykonać jak masz one click? :D Ja dodał bym jeszcze zmienną typu boolean, która blokowała by ciągłe wykonywanie funkcji przy trzymaniu przycisku. Fajne API swoją drogą :).
 11. Nie możesz po prostu wykryć przycisk gracza i ustawić ammo?
 12. while( (entity = FindEntityByClassname(entity, "weaponworldmodel")) != -1 ) { if(IsValidEntity(entity)) SetEntProp(entity, Prop_Send, "m_nModelIndex", 0); } nie widzę związku między plikami językowymi a obiektami..
 13. Wykrywanie 1 min do konca rundy

  - pobierasz timestamp przy round_start - pobierasz roundtime - pobierasz timestamp w momencie sprawdzania i uwarunkowujesz wykonanie kodu dajmy tak: if(g_iRoundTime - (iCurrentTimestamp - g_iRoundStartTime) == 60)
 14. https://sm.alliedmods.net/new-api/sdktools_functions/SetEntityModel Pamiętaj aby wcześniej model pobrać i zbuforować.
 15. Wszyscy pisali, że jest dobrze, ponieważ każdy domyślił się, że ustawienie prop'a dla nieprawidłowego obiektu będzie skutkowało błędami przy ich sprawdzaniu na koniec rundy.. https://sm.alliedmods.net/new-api/entity/IsValidEntity