n.o.x

Użytkownik
 • Zawartość

  140
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

n.o.x wygrał w ostatnim dniu 22 Marzec

n.o.x ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Silver Elite Master

Ostatnio na profilu byli

840 wyświetleń profilu
 1. Hook take damage, przy odbieraniu obrażeń zmieniasz render gracza, dajesz task na 2s i przy callback'u ustawiasz render na widoczny..
 2. Struktura Bazy Danych :/

  Nie rozumiem.. Jeśli masz kod to i powinieneś mieć strukturę.. Nie patrz po callback'ach tylko sprawdź zapytanie..
 3. Sklepcs.pl - Opinie

  Nie korzystałem, nie powinienem mieć opini, lecz jakąś tam mam widząc już samą strukturę sklepu i podejście Adi'ego.. Sklep dla takich zwykłych użytkowników jest idealny, struktura prosta, logika też (doładuj wpln -> kup za nie usługę), bardzo fajne jest to, że można kupić usługę za skiny, Adi się napracował, polecam serdecznie
 4. Prośba o napisanie kawałku kodu

  float fSpeed[3]; float fSpeed_New; GetEntPropVector(client, Prop_Data, "m_vecVelocity", fSpeed); fSpeed_New = SquareRoot(Pow(fSpeed[0], 2.0) + Pow(fSpeed[1], 2.0)); PrintHintText(client, "%.02f", fSpeed_New);
 5. Tworzenie kodow w csgo

  Dodawanie kodów: Tworzysz baze danych, przy każdym użyciu komendy !createcode sprawdzasz czy kod już istnieje, jeśli nie - dodajesz go do bazy wraz z info o graczu, który go utworzył. Użycie kodu: Wywołujesz zapytanie do bazy danych przy każdym użyciu komendy !code, sprawdzasz czy kod istnieje, jeśli tak to zmieniasz wartość jakiejś kolumny dajmy 'used' na 1. Możesz od razu sprawdzić czy na serwerze znajduje się użytkownik o steamid zgodnym z tym z bazy, jeśli nie ma takowego to przy wczytywaniu informacji klienta sprawdzaj czy kolumna 'used' wynosi 1, jeśli tak jest - usuń wpis z bazy danych i dodaj 5 'RP'. Serio to jest takie ciężkie ?
 6. Value must be (non-constant)

  Nie rozumiem dlaczego index klienta ustawiasz jako stałą.. Przecież nie można wykonywać operacji na stałych.. Je możesz tylko czytać.. Jeśli wymagasz przez funkcje stałych - musisz je im dać.
 7. Znikajace literki w PrintHintText

  Przypominam, że znaczniki <font> itd. również zabierają buffer.. Przenieś to do nowej lini znacznikiem \n i sprawdź ponownie. PS.: Hud w cs go również posiada własny buffer na każdą z lini (to nie word, tutaj tekstu nie zawiniesz nie bawiąc się ręcznie).
 8. Opis: Niżej ;). Cena: W zależności od pluginu, do dogadania. Płatność: Przelew, W drodze wyjątku PSC (nie zawsze) Kontakt: - PW - Steam: http://steamcommunity.com/id/noxuuu - GG: 51083770 Allegro (nie wymagane): nie ma sensu. Zdjęcia: ~~~. Witam, mam do sprzedania parę gotowych wtyczek na serwery, jeśli nie znajdziesz niczego dla siebie to odezwij się i pomyślimy nad tym ;). Poniżej przedstawiam Wam listę paru pluginów i bardzo krótki opis (Więcej mogę podać po kontakcie ze mną): ~ CodMod CORE - Silnik moda new cod mod, wbudowany sklep wraz z systemem monet, rakietki, questy, apteczki, system wymian, toplvl. ~ DR+Klasy CORE - Silnik moda dr+klasy, wbudowany sklep, system monet, skoki (tutaj nie jest to zwykły multi jump, połączone z autobh), itd.. ~ DR SHOP v3.0 - Sklep na serwery typu DeathRun, użyty nowy system DBI, wszystko zoptymalizowane, działa piknie. ~ JB:Gangs - System gangów na serwery typu JB, używa waluty serwerowej, nie posiada własnej, wczytuje ją za pomocą zewnętrznych natywów. ~ Klany - Wiadomo. ~ Chat Restrict - Blokada obraźliwych słów na chat. ~ Free Vip - Zapis cookies, wiadomo po nazwie. ~ DR: Timer - System timer'a na serwery DR, pełne statystyki, strefy, ładnie rozbudowany ;) ~ Timer: Kolejka - Wiadomo, ~ Svr Info - Pozwala na sprawdzenie statusu serwerów pod komendą !serwery ~ BF2 Rank - System rang z popularnego moda BF2 ~ Christmas C4 - Wiadomo, lecz nie ten sezon xD ~ Klasy & perki codmod/drklasy/diablo - Na zamówienie, lub coś sobie wybierzesz :D Mam tego o wiele więcej lecz tylko to na chwilę obecną przychodzi mi do głowy, większość nie jest dostępna jako cały plugin tylko część innego :).
 9. PRZESTARZAŁY DR+KLASY CS;GO TOP2

  Z tego co wiem, od zawszę mój serwer utrzymywał się TOP 1 przynajmniej w Polsce ale o to się kłócił nie będę :D Chciałem tylko zwrócić uwagę na to TOP 1 :D Powodzenia :D
 10. PRZESTARZAŁY DR+KLASY CS;GO TOP2

  Tak więc jest to sprzeczne :D
 11. PRZESTARZAŁY DR+KLASY CS;GO TOP2

  Wypraszam sobie, top 1 DR + Klasy to mój serwer ;).
 12. SPRZEDAM Konto Steam

  A po 25 latach zostanie przedłużony o kolejne 25 lat ;). Vac to jest perm.. Poza tym za 25 lat nikt nie będzie w tą gre grać.
 13. VIP Edytowany + Nowe Opcje!

  Okropnie może też wyglądać mieszanie języka polskiego z angielskim :D No słabo się autor tematu zachował :/
 14. Gracze nie mają hitboxów głów

  Błąd tkwi w modelach.. Jeśli modele są starej daty (szkielet z przed update), nie mają hitboxów powyżej tułowia, a raczej jest to prosta linia po środku głowy :).