advercik

Użytkownik
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

advercik wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec

advercik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Silver II

O advercik

 • Ranga
  Silver IV

Informacje o mnie

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  0

Ostatnio na profilu byli

619 wyświetleń profilu
 1. sklep-sms.pl zmiana operatora

  Witam, chciałem zmienić operatora obsługi SMS z homepay na cssetti. Wszedłem na ustawienia sklepu wybrałem cssetti niestety dalej czyta usługi z api homepay.pl. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
 2. Ban na zakres

  W jaki sposób w sourcemoda 1.7.3 mogę zbanować na zakres. Wiem że w banned_ip.cfg się da, ale zapomniałem w jaki sposób się dodawało adres.
 3. Edycja Sourcebans

  Chciałbym usunąć w sourcebans podgląd steam_id, w jaki sposób mogę tego dokonać? http://scr.hu/2xny/dilss
 4. Na razie brakuje miejsc na reklamę. Nie robię masówy, dlatego napiszę, jak będzie wolne miejsce na booście.
 5. Serwer CS:GO NS

  I wszyscy gracze widzą na serwerze ich skiny?
 6. Serwer CS:GO NS

  Będą płacić dla samych skinów.
 7. <div class="short_description description_title"> LISTA BONUSÓW, KTÓRE ZYSKUJEMY KUPUJĄC VIPA NA WYBRANYM SERWERZE </div> <div class="description_content"> <u>Serwer 1:</u> <ul style="list-style: disc; margin-left: 3em; margin-top: 0.5em; margin-bottom: 1em;"> <li style="color: red; font-weight: bold;">Umiejętność 1</li> <li>Umiejętność 2</li> <li>Umiejętność 3</li> </ul> <u>Serwer 2:</u> <ul style="list-style: disc; margin-left: 3em; margin-top: 0.5em; margin-bottom: 1em;"> <li style="color: red; font-weight: bold;">Umiejętność 1</li> <li>Umiejętność 2</li> <li>Umiejętność 3</li> </ul> </div> Jest wypełnione a na serwerze puste okienko, może w cs source nie czyta tego kodu.
 8. Serwer 3-dniowy - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.34:27205/, koszt reklamy 30 zł/msc.. Ten serwer ma tydzień - http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.38:27055/ - koszt reklamy 22,50/msc. Mogę wam grać te same kopie na serwer. Sami oceńcie czy warto.
 9. Jakby ktoś nie wiedział o czym piszę, to podsyłam screeny http://scr.hu/2xny/uvwidhttp://scr.hu/2xny/czzv5 - opcja przy cyfrze 2
 10. W jaki sposób mogę zedytować okienko na serwerze CS, po wpisaniu !sklepsms przy sprawdzeniu opisu usługi, to pojawia się puste okienko, które chciałbym uzupełnić.
 11. Rozkręcenie

  Kup serwer na pukawce, automatycznie trafisz na ich listę, która jest 1 w google pod frazą serwery cs go
 12. Zarobki serwerów CS:GO

  Ja na serwerze cs source potrafię wycisnąć 300zł + z samych sms
 13. GAMELIST.PL - WYSTARTOWAŁO :)

  Zapowiada się ciekawie, ale tylko jeśli strona wybije się w google. Pozycjonowanie sugeruje zacząć od ustawienia odpowiedniego meta tytułu strony.