Jump to content

Thoomen

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Silver I

About Thoomen

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli myślisz że localhost to Elevate, to mogę Cię uszczęśliwić, bo na szczęście to nie on xD
 2. Dodam iż jest to stara wersja sklepiku, więc niektóre rzeczy mogą nie działać. Liczę na propozycję co można dodać w nowej wersji sklepiku, aby zrobić wszystko za jednym razem.
 3. Udostępniam demo, poniżej wypiszcie swoje propozycję co chcielibyście dodać/zmień http://pck.weakips.pl login: admin hasło: password Spieszyć się póki działa, bo stoi na prywatnej maszynie, a nie stać mnie na dalsze jej opłaty XD.
 4. Dobra Panowie żeby nie było zbędnego spamu. 6 osób które zakupiły sklep od n.o.x.a (autora) otrzymają darmową licencję (posiadam listę tych osób), a reszta która pozyskała nielegalnie niestety nie otrzyma :) Póki co nie jest to najważniejsze, nie będę Wam obiecywał niewiadomo czego bo może nigdy nie wyjść nowa wersja? Różne przypadki się zdarzają 1. Tak jak napisałem, propozycja zostanie dodana lecz w późniejszym czasie i aktualizacji. Nie jest to teraz najważniejsze. 2. Na WWW będzie jeden przycisk od standardowej rejestracji oraz jeden od Steama. Nie wymagane są osobne konta do wersji 1.6 oraz CS:go
 5. Niestety osoby które zakupiły sklep u n.o.x'a nie otrzymają od Nas licencji, tym bardziej wsparcia. Sklep który posiadasz obecnie będzie w dalszym ciągu działał. Mam listę sieci które zakupiły od n.o.x'a sklepik, więc myślę że jedyne co uda się zrobić to dać rabat -50% na pierwszy zakup licencji. Oczywiście każda osoba przed zakupem będzie mogła skorzystać z 5 dniowych darmowych testów. Póki co jeszcze wszystko przed nami, wszystko może się zmienić więc nic nie obiecujemy. 1. Wprowadzimy taką opcję w kolejnych wersjach. Póki co jest możliwości łączenia się z zewnętrznymi bazami itp. 2. Będą 3 możliwości rejestracji konta, 1tj. poprzez serwer jak dotychczas, 2 rejestracja dzięki konta steam (dla osób posiadających Steama), oraz 3 standardowa na stronie WWW.
 6. Nie bardzo rozumiem, możesz rozwinąć swoją myśl? Wszystkie usługi dodawane są automatycznie po zaksięgowaniu płatności, bo po to jest ten sklep.
 7. Witajcie. Jak już zapewne część z Was wie, niedawno odkupiłem automatyczny sklep (Ashop by n.o.x) łącznie z wszystkimi prawami oraz kodami źródłowymi. Sklep zamierzam rozwinąć w znacznym stopniu, niebawem zostanie przepisany na symfony, zostaną poprawione zabezpieczenia oraz dodane zostaną nowe funkcję. Zostanie dodana również obsługa serwerów Counter-Strike 1.6, pojawi się również strona WWW gdzie będzie można zakupić licencję sklepu na wybrany okres czasu lub dożywotnio. Licencja będzie kosztować naprawdę grosze, w porównaniu z obecnymi sklepami jakie są dostępne. Teraz mam dla Was pytanie, co chcielibyście zobaczyć nowego w tym sklepiku? Dziś postaram się jeszcze wrzucić demo sklepiku, aby każdy mógł sprawdzić dostępne w nim opcję, oraz napisać swoją propozycję! Szata graficzna sklepiku będzie nowa, wykonana przez grafika Link do tematu gdzie jest krótko opisany sklepik: https://mygo.pl/topic/7840-ashop-sklep-automatyczny-dla-serwerów-sourcemod-i-nie-tylko/?tab=comments#comment-30846
×
×
 • Create New...